microgynon21

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
hejka nio wiec to jest moj pierwszy cykl jak zaczelam brac tabletki microgynoin 21. dzisiaj mija jush 4dzien przerwy a okresu jeszcze nie mam a na opakowaniu jest napisane ze krawawienie wystepuje w 2-3 dzien czy mam sie czym martwic?
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
To zależy od którego dnia cyklu zaczęlas brać tabsy i jakie długie mialaś naturalne cykle. jeśli są dłuższe niż 28 dni to mogło krwawienie z odstawienia nie wystąpić. Musisz pamiętać, ze to pierwszy cykl z tabsami i Twój organizm musi się przystosować do nowej gospodarki hormonalnej. Jeśli jest taka potrzeba to przed rozpoczęciem nowego opakowania zrób test ciązowy. Tak dla pewności. ;) W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z lekarzem.
Pozdrawiam!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja brałam kiedys owe tabletki dość długo, nie raz okres zaczynał mi się na 5 dzień podczas przerwy a czasem na 6!
nie masz się czym martwić ;)
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
ja biorę te tabletki i okres zaczyna mi się 4 - 5 dnia. więc się nie martw. wszystko zależy od tego jak Twój organizm zareagował na taką dawkę hormonów.
 

joja32

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja przy tych tabletkach juz kilka razy nie miałam okresu a zazywam je od prawie 2 lat . Wiec spokojnie mozesz nawet nie miec miesiączki w pierwszym cyklu. Pozdr.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja również biorę tabletki i okresu dostaje w 4 dzień przerwy, pytałam o to swojego gina i powiedział że nie ma się czym martwić bo mało która kobieta dostaje od razu w 1 dzień przerwy...​
 
Do góry