Mian Mian

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Chciałam zapytać, czy miał ktoś do czyniania z literaturą Mian Mian? Ja aktualnie oczekuję na przesyłkę z jej książką `Cukiereczki`.
Może ktoś czytał tą lub inne książki? Polecacie przeczytać, czy raczej nie? ;} A może jakieś książki godne polecenia? ^_^
 

Jennifer_6

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Książkę przeczytałam nawet kilka razy, przyznam, że jest to najlepsza książka jaką ostatnio czytałam. Naprawdę się opłaca ją kupić, z niecierpliwością czekam na inne książki autorki:)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
O, proszę. Myślałam, że już nikt na forum nie miał styczności z tą autorką.
Powiem, że po przeczytaniu książki jestem zadowolona, że ją kupiłam. Podobała mi się, porusza trudne tematy... No, po prostu polecam :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Wiecie.. czasami myslę, ze ludzie nie doceniaja kunsztu literatury wschodu. A przecież tyle mozemy się z niej dowiedzieć... wbrew pozorom lduzie mają ttam takie same problemy jak my, nasze światy niewiele się różnia. Może keidys byłóo inaczej, ale w dobie globalizacji róznice sie zacierają. Właściwie to troche szkoda, ponieważ to własnie różnice sprawiają, ze inni ludzie, są tak fascynujący. Gorąco polecam książki Lisy See jeżeli chodzi kulturę Chińską . Tash AW nie jest juz tak dobry. Jeżźlei ktoś interesuje sie indiami polecam Kiran Desai ;]
 
Do góry