Mezo - Sacrum

*PrOsTo*88

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....::::Torun:::....
Ten Temat Do Chyba Powinnien Byc W Hip-Hopolo :] A Mezo Dalej Sie Upiera Ze Jest Raperem Szkoda Gadac... A Sacrum Po Prostu Do Bani... Ale Kazdy Slucha Tego Co Lubi.... Ale Jak Dla Mnie Do Hip-Hopem Nie Jest I Nigdy Nie Bedzie... :D Pozdrawiam!
 
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Nie,nie i jeszcze raz nie. Gdyby brac pod uwagę tylko refren (bodaj Kasia Wilk- ma fajny głos) to byłoby nieźle. Ale między nim są wstawki Meza i już tak dobrze nie jest <_< A na dodatek mam cholernego pecha trafiac na nią jak tylko włącze radio/telewzor.
Co do gatunku to moim zdaniem baardzo subiektywne. Dla mnie Mezo to nie jest hip-hop tak samo jak Virgin to nie rock, Blog27 to nie punk a Kasia Cerewkicka to sie r&b (jak niekórzy próbują nachalnie wcisnąc). Amen.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nie lubię. ! :p
Prześladuje mnie to coś. Łazi wszędzie za mną. -.-
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Asiu, musimy to przetrwać. :p
Kiedyś minie - mam nadzieję, bo to jest okropne. :p
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
pffffffffffy ja nigdy tego nie słyszałem całego :) proponuje zmienic radio :p
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja tam słucham Radio BIS i tam jescze ani razu nie słyszałem a słucham tego Radia namietnie :) Jesli nie odpowiada to moge zagwarantowac tez ze nie poleci na Radiu Maryja (swoja droga ze tak powiem "a fuuuuuuuuj" ) oraz na Programach polskiego radia :p ja nie wiem jakie ty radio słuchasz dziewczyno :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Nie podoba mi się piosenka, ale podoba mi się wokal bodajże Kasi Wilk?
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Ja tam słucham Radio BIS i tam jescze ani razu nie słyszałem a słucham tego Radia namietnie :) Jesli nie odpowiada to moge zagwarantowac tez ze nie poleci na Radiu Maryja (swoja droga ze tak powiem "a fuuuuuuuuj" ) oraz na Programach polskiego radia :p ja nie wiem jakie ty radio słuchasz dziewczyno :p

Rmf,eska,hit :p
No na tych niestety to leci ;( :p
 

MeGGi=)

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
332
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka. :)
ojejuuu.. problemy robicie.. jak Wam się nie podoba to nie słuchajcie.. :p a jak leci ta piosenka w radio to możecie wyciszyc :D

pozdrooo :*
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Po napisaniu mojego pierwszego postu w tym temacie juz nie zagladalem tutaj. A dzisiaj wchodze i widze:
"Kocham meza za to co robi dla polskiej undergroudowej sceny hip hopu."
:bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Jakoś nikt sie do tej pory do tej odpowedzi nie odniósł a na żart to nie wyglądało (niestety).
A tak na bierząco to ja radia wogóle nie słucham i mam spokój :]
 
Do góry