Mężczyźni nie chcą się ze mną kochać, dlaczego?

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Z tego, co wyczytałam to trafiłaś na bardzo odpowiedzialnych facetów. Mogę jedynie Ci pogratulować, bo nie każda dziewczyna miała takie szczęście, jak Ty.
Jak wygląda sprawa z zabezpieczeniem?
W jakich warunkach proponujesz współżycie - to ma ogromny wpływ.

Swego czasu byłam w 8-miesięcznym związku ze Świadkiem Jehowy. Także nie chciał się ze mną kochać, bo na to przychodzi czas dopiero po ślubie - Nie byłaś i nie jesteś sama w takiej sytuacji.
Właśnie - Ile masz lat? i ile lat mieli Twoi potencjalni partnerzy?

Tak zgadza sie raczej byli odpowiedzialni, rozumowo podchodzili do życia, ale za każdym razem zdawało mi sie ze mimo wszystko bardziej mnie kochaja ...
to nie tak ze ja nagle proponuje sex tylko zaistniały takie sytuacje ktore sprzyjały temu, czyli np. całujemy sie on mnie dotyka, wygłupiamy się , i nagle takie jakby ich natychmiastowa decyzja o tym zeby przestac, ze juz za daleko czy cos takiego...
zabezpieczen w dzisiejszych czasach jest tak duzo ze to chyba nie ma znaczenia...
Ja 22, a kazdy z nich był starszy, jeden 25,drugi 27 i najstarszy z ktorym bylam juz zareczona miał prawie 30.

Może byli od Ciebie dużo starsi?

nie tak duzo, jak mialam 19lat to 5 lat starszy byl,jak 20,5lat to byl 6 ponad lat starszy,jak 22lata to byl starszy 8 lat, takze ja miedzy granica 4 do 8 lat moze byc starszy nawet wole..
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Nie wiem dlaczego uważasz to za problem. Spotkałaś naprawdę porządnych facetów którzy darzą cię prawdziwym uczuciem, mają czyste intencje czego dowodem jest to że tego nie chcą oraz potrafią dla ciebie pohamować swój popęd co musi być trudne skoro jesteś ładna a ich celem nie jest przespanie się z tobą. Pozatym pewnie boją się że nie będzie tak jak to sobie wymarzyłaś a niechcą cię zawieść. Trzeba też być świadomym tego że stosunek jest tylko marnym dodadkiem w porównaniu z tym co daje prawdziwa miłość. Spróbuj z nimi pogadać i przekonać ich że tego naprawdę chcesz a z pewnością ci nie odmówią.
Wydawało mi sie ze to problem, bo jeden mial juz to za soba, byl ze mna dlugo , planowalismy przyszlosc, ale to wydawalo mi sie jakby on chronil mnie do konca przed tym.. tzn. kiedys nawet powiedzial, za duzo wlozylismy w to siebie , miłości, poświecenia, wielkiego powstrzymania, zeby zmarnowac ten czas aby poznac siebie inaczej, ale z poprzednia dziewczyna to robil i sam z nia zerwal nawet...
Pewnie masz racje, tylko przestraszyłam sie takiego ojcowania i pilnowania tego a zeby nie bolalo, a zeby bylo napewno, a zebys dobrze sie czula itp...
nie mam zadnych marzen co do tego, nie bylabym zawiedziona, kazdt czegos od poczatku sie uczy , wiedzieli ze bym byla posluszna jak cos..
nie moge teraz z nimi wszystkimi porozmawic bo ta dzialo sie w przedziale 4 lat , nie jestem z zadnym z nich. Choc przypuszczam, ze moze i chcieli by?
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że akurat trafiłaś na takich dla których dziewictwo ma duże znaczenie. Nie chcieli byś czegoś żałowała, tylko żebyś była tego pewna.Może to za wcześnie?? Także problem nie leży w Tobie że np nie jesteś atrakcyjna, że nie chcą itp. tylko może onieśmiela ich fakt że będą Twoim pierwszym?? też uważam że trafiłaś na porządnych facetów, którym nie chodzi tylko o jedno. ale chcą byś tego nie żałowała.

oj tak mialo dla nich znaczenie chyba, bo traktowali to jak jakas cenna rzecz, ze malo znaja takich osob itp. kurcze tylko tyle czasu spedzalismy razem, tyle roznych wyjazdów, planów.. ale to raczej im nie przeszkadzalo ze beda pierwszymi moimi, jeden nawet mowil ze bedzie cudownie i ze postara sie to zrobi delikatni, zebym nie załowala i zebym pozniej nie obawiala sie tego robic itp. wiem, źle zrobilam ze sie rozstalam z nimi ale to byly trzy jakze rozne zwiazki i tak bardzo podobni partnerzy ze az boje sie ze moze mi sie juz tak nie trafić :(
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Głupia baba!

Może to oni mają problem z sobą? Krzywy penis, albo nie wydepilowali sie :lol:

albo najzwyczajniej w świecie boją się wpadki...

ot mi porządni :D

nie mieli problemow praktycznie zadnych, ani finansowych ani zdrowotnych , czy jakich kolwiek innych duzych.
przypuszczam ze to nie chodzi o wpadke , bo 2 z nich ten 27 i 30 to juz nawet mowili o dzieciach, lubili i chcieliby przynajmniej jesli chodzilo o mnie to napewno byliby zadowoleni jako ojcowie..
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
a dlaczego jak napisalam temat ten sam na 4 roznych mozliwych wejsciach to 3 sa zablokowane, chcialam dowiedziec sie opini jak najwiekszej ilosci osob ??
 

Cris2233

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wielkopolska
Nie przejmuj się tym z tobą jest wszystko ok to oni zawalili sprawę z nieznanych powodów. Potrafię zrozumieć ich troskę o ciebie ale zawsze przychodzi w końcu na to czas i nie ma co tego odkładać w nieskończoność a ich niechęć jest naprawdę niezrozumiała. Jak można odmówić w takiej sytuacji skoro wszystko było na swoim miejscu. Gdybym coś takiego zrobił nie potrafiłbym spojrzeć na siebie w lustro czując że kogoś zawiodłem.
Trzymam za ciebie kciuki aby udało się następnym razem a twój ukochany zwycięsko przeszedł tą próbę.

Powodzenia :eek:k:
 

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Głupia baba!

Może to oni mają problem z sobą? Krzywy penis, albo nie wydepilowali sie :lol:

albo najzwyczajniej w świecie boją się wpadki...

ot mi porządni :D

Dokładnie... Ja przykładowo nie wyobrażam sobie życia bez seksu(tak jak i większość facetów) przez tyle czasu więc rzeczywiście chyba coś nie tak jest z tymi Twoimi wybrańcami :D
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Dobrze, więc popatrz z iloma facetami się rozstałaś. Co by było gdyby doszło do zbliżenia, a potem zerwania? Cierpiałabyś i miałabyś poczucie wykorzystania - ot czego chcieli uniknąć.
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Nie przejmuj się tym z tobą jest wszystko ok to oni zawalili sprawę z nieznanych powodów. Potrafię zrozumieć ich troskę o ciebie ale zawsze przychodzi w końcu na to czas i nie ma co tego odkładać w nieskończoność a ich niechęć jest naprawdę niezrozumiała. Jak można odmówić w takiej sytuacji skoro wszystko było na swoim miejscu. Gdybym coś takiego zrobił nie potrafiłbym spojrzeć na siebie w lustro czując że kogoś zawiodłem.
Trzymam za ciebie kciuki aby udało się następnym razem a twój ukochany zwycięsko przeszedł tą próbę.

Powodzenia :eek:k:

Gdybym się nie przejmowała to tu nie pisałabym i nie prosiła o jakąś pomoc i podpowiedź.. też tak myślałam, ale może się przeliczyłam.. to nawet nie była odmowa tylko nagły zryw i szybka rezygnacja. Nie czuje jakby to oni zawiedli tylko ja , bo w sumie zerwałam z nimi dlatego, bo sądziłam że oni się mnie brzydzą może czy jestem jakaś mało pociągająca..
następnego razu to już przypuszczam, że nie będzie, ośmieszyłam się, chwilami czuje sie jak taka zdzir...

Dokładnie... Ja przykładowo nie wyobrażam sobie życia bez seksu(tak jak i większość facetów) przez tyle czasu więc rzeczywiście chyba coś nie tak jest z tymi Twoimi wybrańcami :D

No widzisz a ja będąc z każdym partnerem, nie robiłam tego w sumie przez 5 lat i pewnie już do końca tak zostanie.. Nie tak z nimi może było to że za bardzo się starali a ja tego nie doceniłam i popsułam wszystko..

Mi się wydaje że to z nimi jest coś nie w porządku nie z Tobą ;)
Ale co? NIe byli impotentami. Nie byli prawiczkami. Lubili ponoć to. Mówili że jestem śliczna i sexowna. Pobudzali mnie a póżniej nagle kazali iść spać lub robić coś jeszcze innego...

TO najwyraźniej po prostu by przypadek że na takich trafiłaś. Nie świadczy to sumie o nich źle, nie mniej jednak jest to dziwne
Możliwe.. nie były to jednakowe sytuacjie , ale tak jak mówisz wtedy było to dla mnie bardzo dziwne.. teraz mam mieszane uczucia, tym bardziej ze 2 sie deklaruje ze nadal bardzo mnie kocha itp.
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dobrze, więc popatrz z iloma facetami się rozstałaś. Co by było gdyby doszło do zbliżenia, a potem zerwania? Cierpiałabyś i miałabyś poczucie wykorzystania - ot czego chcieli uniknąć.

Rozstałam się dlatego, ze uważałam że może jakaś lepsza dziewczyna im się należy to za każdym razem zerwałam ja , bo to i może troche dziwnie zabrzmi ale gdybym to zrobiła to nie zrywałabym z żadnym z nich , głównym powodem było to ze nie doszło do zbliżenia.. to oni nie chcieli wykorzystać sytuacji , nikt się nie spodziewał, że ich starania podziałaja całkiem odwrotnie na mnie..
Tak rozumiem chcieli uniknąć mojego rozczarowania, jakiegoś może żałowania, przy czym również czułam sie jak mała dziewczynka tatusia co było nie do zniesienia...
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Wg mnie daruj sobie mówienie, że jesteś dziewicą (no chyba, że to jakoś samo z siebie wynika). Zawsze możesz o tym powiedzieć w trakcie / po.

Teraz masz 22 lata - facet widzacy w tym wieku dziewicę, w dodatku całkiem niebrzydką, zaczyna sobie mysleć, że to zapewne szalenie ważna sprawa dla niej (skoro tak długo wytrzymała), więc Ci "porządni" się zaczynają starać, chuchać i dmuchać, nie chca skrzywdzić, chcą być delikatni i takie tam. A końcowy efekt jest taki, że cała sytuacja ich przerasta, nie mieli może nigdy dziewicy i zabierają się do tego jak pies do jeża. Być może sami nie sa demonami seksu więc tym wieksza jest presja bo pewnie chcieliby dobrze, aby ten pierwszy raz był specjalny itd. itp. No cóż, najwyraźniej okazuje się, że tak jak dla faceta bycie prawiczkiem jest balastem, tak i dla kobiety bycie dziewica może się nim stać. Takie czasy hmm konsumpcyjne ...

Co sugeruję ? Znajdź sobie bardziej pewnego siebie faceta, ewentualnie sama bardziej przejmij inicjatywę - przecież istnieje wiele całkiem ciekawych zabaw, które na pewno odpowiednio nastrajają faceta do odbycia stosunku :)
 
C

corsaja

Guest
Niesamowite co czytam, ja mam wręcz przeciwny problem od nadmiaru
adoratorów i śliniących się starszych panów przejeżdżających
obok przystanku jak czekam na autobus.
W Twoim przypadku mężczyzna który wyzna Ci miłość i dowie
się że jesteś dziewica powinien być prze szczęśliwy mając taką żonkę.
Odwróćmy role: wyobraź sobie ze to ty szukasz miłości i trafiasz na prawiczka.
Czy nie byłoby to dopełnieniem miłości spotkać mężczyznę i zakochać się z wzajemnością
w nim, który nie miał jeszcze żadnej kobiety przed Tobą?
Przepiękne.
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wg mnie daruj sobie mówienie, że jesteś dziewicą (no chyba, że to jakoś samo z siebie wynika). Zawsze możesz o tym powiedzieć w trakcie / po.

Teraz masz 22 lata - facet widzacy w tym wieku dziewicę, w dodatku całkiem niebrzydką, zaczyna sobie mysleć, że to zapewne szalenie ważna sprawa dla niej (skoro tak długo wytrzymała), więc Ci "porządni" się zaczynają starać, chuchać i dmuchać, nie chca skrzywdzić, chcą być delikatni i takie tam. A końcowy efekt jest taki, że cała sytuacja ich przerasta, nie mieli może nigdy dziewicy i zabierają się do tego jak pies do jeża. Być może sami nie sa demonami seksu więc tym wieksza jest presja bo pewnie chcieliby dobrze, aby ten pierwszy raz był specjalny itd. itp. No cóż, najwyraźniej okazuje się, że tak jak dla faceta bycie prawiczkiem jest balastem, tak i dla kobiety bycie dziewica może się nim stać. Takie czasy hmm konsumpcyjne ...

Co sugeruję ? Znajdź sobie bardziej pewnego siebie faceta, ewentualnie sama bardziej przejmij inicjatywę - przecież istnieje wiele całkiem ciekawych zabaw, które na pewno odpowiednio nastrajają faceta do odbycia stosunku :)


Ale nie moge nie powiedzieć , jestem z kimś długo , rozmawiamy o wszystkim, praktycznie nie ma żadnych sekretów , tajemnic, jak się zapyta to musze powiedzieć prawdę, ze tego nie robiłam, a pozatym to od razu się da połapać po mnie ...
Fajnie to opisałeś :)
Oni byli aż za pewni siebie, wszystko z góry wiedzieli lepiej, dobrze znali się na większości rzeczach o których ja nie miałam nawet pojęcia..
najdalej doszło do tego,że dotykali mnie tam, tak ażeby było przyjemnie, no wszystko oprucz samego aktu..
jak przejmowałam ją ja to od razu było ''nie dotykaj'' , ''nie ruszaj''
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Niesamowite co czytam, ja mam wręcz przeciwny problem od nadmiaru
adoratorów i śliniących się starszych panów przejeżdżających
obok przystanku jak czekam na autobus.
W Twoim przypadku mężczyzna który wyzna Ci miłość i dowie
się że jesteś dziewica powinien być prze szczęśliwy mając taką żonkę.
Odwróćmy role: wyobraź sobie ze to ty szukasz miłości i trafiasz na prawiczka.
Czy nie byłoby to dopełnieniem miłości spotkać mężczyznę i zakochać się z wzajemnością
w nim, który nie miał jeszcze żadnej kobiety przed Tobą?
Przepiękne.


Ja Cię rozumiem, bo tak też jest że różnie zaczepiają , coś tam zagadują, krzyczą, jakieś takie teksty .. to ja wybieralam sobie takich właśnie chłopaków którzy tego nie robili.. bo z góry wiem komu na czym zależy, ja bym nie była z kimś kto zaczął, lub zaczynał by znajomość od końca... czyli sexu. Ale np. po roku to już trochę było dziwne.. Fakt Widziałam w ich oczach troskę, przejęcie się , jak tylko coś sie skrzywiłam to już lecieli na ''pomoc'' tj. ale na dobrą sprawę inne dziewczyny bez problemu mogli ''obracać'' i potem z nimi zrywać... więc jakoś tak to było niesmaczne..
No pewnie piękne, tylko za dużo myślałam sobie wtedy i popełniłam błąd że zostawiłam .. może kiedyś uda mi się to jakoś naprawić..
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Teraz masz 22 lata - facet widzacy w tym wieku dziewicę, w dodatku całkiem niebrzydką, zaczyna sobie mysleć, że to zapewne szalenie ważna sprawa dla niej (skoro tak długo wytrzymała), więc Ci "porządni" się zaczynają starać, chuchać i dmuchać, nie chca skrzywdzić, chcą być delikatni i takie tam.

Coś w tym może być. Może przy swojej urodzie wyglądasz niezwykle niewinnie. Dla mnie istnieją kobiety, które są na pewien sposób posągowe. Myślę o nich jak o niezwykle pięknych kobietach, wręcz zbyt idealnych do "zbeszczeszczenia". Dziwnie to brzmi, ale zdarza mi się coś takiego odczuwać. Przyczynia się do tego w dużej mierze charakterystyczna, oryginalna uroda, głos, zachowannie. Wiem, że niektórzy mężczyźni mają podobne odczucia względem niektórych kobiet (mój znajomy choćby). Ale czy właśnie o to chodzi powiedziałbym Ci gdybym mógł Cię zobaczyć.
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Coś w tym może być. Może przy swojej urodzie wyglądasz niezwykle niewinnie. Dla mnie istnieją kobiety, które są na pewien sposób posągowe. Myślę o nich jak o niezwykle pięknych kobietach, wręcz zbyt idealnych do "zbeszczeszczenia". Dziwnie to brzmi, ale zdarza mi się coś takiego odczuwać. Przyczynia się do tego w dużej mierze charakterystyczna, oryginalna uroda, głos, zachowannie. Wiem, że niektórzy mężczyźni mają podobne odczucia względem niektórych kobiet (mój znajomy choćby). Ale czy właśnie o to chodzi powiedziałbym Ci gdybym mógł Cię zobaczyć.


Twoja teoria jest bardzo ciekawa, mnie samą siebie jest ciężko oceniać, to tylko co inni mówią to wiem.. To tłumaczyło by zachowanie normalnych/przeciętnych facetów , którzy przede mną mieli już jakieś dziewczyny w sypialni,. szło im to łatwo i bez żadnego powstrzymywania.. ich dziewczyny były mniej niż przeciętne.
Aha,czyli pewnie chcesz żebym tu wystawiła swoje zdjęcie?? Ale nie wiem czy to dobry pomysł..?? A jak już to jak miałabym to zrobić, tzn. jak je tu wkleić...??
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Twoja teoria jest bardzo ciekawa, mnie samą siebie jest ciężko oceniać, to tylko co inni mówią to wiem.. To tłumaczyło by zachowanie normalnych/przeciętnych facetów , którzy przede mną mieli już jakieś dziewczyny w sypialni,. szło im to łatwo i bez żadnego powstrzymywania.. ich dziewczyny były mniej niż przeciętne.
Aha,czyli pewnie chcesz żebym tu wystawiła swoje zdjęcie?? Ale nie wiem czy to dobry pomysł..?? A jak już to jak miałabym to zrobić, tzn. jak je tu wkleić...??

Nie wiem, czy to dobry pomysł wklejać tu zdjęcie. Lepszym sposobem byłoby wysłanie komuś do oceny na priva, ale jeśli już chcesz to dodaj jako załącznik. Ewentualnie na jakiejś stronie hostingowej (np. imageshack) - jednak w takich przypadkach do zdjęcia dostęp mają wszyscy użytkownicey hostingu. Ja pokażesz swoje zdjęcie to powiem Ci czy mogłabyś onieśmielać (niekoniecznie każdego, ale ogólnie).
 
Do góry