Mężczyźni nie chcą się ze mną kochać, dlaczego?

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Witam
Jest ze mną wszystko w porządku jak najlepszym, ale za każdym razem jak miałam partnera, to nie chciał uprawiać sexu, dlaczego?? Każdy chłopak mnie pragnie, ale jak już jestem z kimś na stałe to wtedy już nie, czemu tak jest??
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Może w jakiś sposób ich onieśmielasz? Trudno mi sobie wyobrazić że możesz mieś z tym problem, skoro jak sama mówisz wszytko z tobą ok, a panowie Cię porządają

jestem skromna i zazwyczaj nie daje komuś odczyć tego zeby byl oniesmielony, nie naciskam, przypadkowi faceci z chęcią tego chca ale juz moj chlopak nie, i to juz sytuacja powtarza sie 3 raz . obcy goscie z przyjemnoscia by chciali ...
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Wydepiluj się.
i/lub
Nie leż jak kłoda.
i/lub
Nie wymagaj, że facet będzie na każde Twoje zawołanie.
i/lub
Zrób coś szalonego/spontanicznego.

A najlepiej będzie, jeżeli opiszesz sytuację, w której facet się wycofuje, wtedy lepiej będzie określić owy powód.
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wydepiluj się.
i/lub
Nie leż jak kłoda.
i/lub
Nie wymagaj, że facet będzie na każde Twoje zawołanie.
i/lub
Zrób coś szalonego/spontanicznego.

A najlepiej będzie, jeżeli opiszesz sytuację, w której facet się wycofuje, wtedy lepiej będzie określić owy powód.
]

-Jestem wydepilowana wszędzie, zawsze.
-nie leżę jak kłoda, to zazwyczaj staralam się cos zacząć ja.
-nie wymagam również żeby był na każde zawołanie
-nieraz robie cos spontanicznie,ostatnio często mi się to zdarza

A sytuacje w której sie zazwyczaj wycofuja to taka kiedy ja juz chce , lub probuje jakos go dotykac, itp. to co pisze córka_leona_zawodowca, czyli pieszcze go itp. 1 - w momencie kiedy zaczynałam go dotykac, całowalismu sie, nagle wstal i powiedzial ze nie, 2 - tez podobnie zareagowal, z 3 doszło troche dalej bo byl moim narzyczonym i juz go piesciłam , dotykałam , calowalam, ale na wiecej nie pozwolil
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
To jest po prostu absurdalne, może po prostu Ci trzej mieli jakiś problem ze sobą. Ew. zostaje ci próba zabawy w Policjantkę, lub też zgrywaj niedostępną. Coś musi podziałać
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
To jest po prostu absurdalne, może po prostu Ci trzej mieli jakiś problem ze sobą. Ew. zostaje ci próba zabawy w Policjantkę, lub też zgrywaj niedostępną. Coś musi podziałać

Raczej problemu ze sobą nie mieli to byli dobrze wykształceni faceci, bez zadnych problemow, nałogów, itp. jeden z nich powiedzial cos w stylu ze bede tego moze załowac, lub pozniej jakis niesmak pozostanie mi... nie zaleznie od tego czy jestem niedostepna bardzo czy swobodnie sie zachowuje oni twierdzili ze to jeszcze za wczesnie, ze moze byc cos nie tak, ze moze po slubie, a najbardziej to to ze moze byc jakas krzywda dla mnie, wydawalo m9i sie ze bardzo mnie kochaja , bo wszedzie mnie zabierali, dawali, robili wiele rzeczy ktore wymagaly poswiecenia, tylko nie to...
 

Cl@us

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Pozwolę sobie zostawić odważny komentarz.
Zanim zechcesz mnie spoliczkować przeczytaj 2 razy.
Może ( za przeproszeniem ) jesteś dla facetów zbyt "łatwa" ?
Coś w stylu najpopularniejszej dziewczyny w szkole, która może mieć każdego.
Jeżeli stoisz ( leżysz ) otworem to nie masz w sobie nic przyciągającego.
Faceci lubią wyzwania
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Pozwolę sobie zostawić odważny komentarz.
Zanim zechcesz mnie spoliczkować przeczytaj 2 razy.
Może ( za przeproszeniem ) jesteś dla facetów zbyt "łatwa" ?
Coś w stylu najpopularniejszej dziewczyny w szkole, która może mieć każdego.
Jeżeli stoisz ( leżysz ) otworem to nie masz w sobie nic przyciągającego.
Faceci lubią wyzwania

No rozumiem, ale właśnie o to chodzi że tak nie jest bo nie robiłam tego jeszcze, a będąc w związku już 9 miesięcy tylko całowaliśmy się i myślałam ze jak byłam przez dziewięć miesięcy taka powściągliwa to mój chłopak może będzie już chcial, ale nie. z 2 był czas podobny czekania, no a 3 to jeszcze dłużej bo ponad rok, wiec myśle ze nie jestem łatwa a wręcz przeciwnie, duzo czasu potrzebowałam... no ale i tak zostało wszystko na swoim miejscu... a popularna dziewczyna w szkole nie jest dziewicą... wiec...
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Nie wiem w czym jest problem, bo tyle czasu to nawet najwytrzymalszy facet by nie dał rady. Chyba po prostu musisz próbować dalej. No bo nie może być ta że jesteś skazana na bark seksu
 

Aniołek Smarzonka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Nie wiem w czym jest problem, bo tyle czasu to nawet najwytrzymalszy facet by nie dał rady. Chyba po prostu musisz próbować dalej. No bo nie może być ta że jesteś skazana na bark seksu

Nie o to chodzi ze ja narzekam , ze nie mam sexu, ze nie robilam tego jeszcze tylko chodzi mi o to ze mężczyźni Ci w rozmowie twierdzili ze nie chcą skrzywdzić mnie, ten 2 to jeszcze powiedzial ze to wazna sprawa i bede szczesliwa i zadowolona jak narazie nie bo zna mnie i wie ze to moze zle wpłynąc na mnie , ze pierwszy raz to zazwyczaj jest mniej przyjemny...
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Aha, czyli chodzi o Twój pierwszy raz tak? No więc trafiłaś na za***istych facetów. Ile masz lat tak w ogóle?
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Z tego, co wyczytałam to trafiłaś na bardzo odpowiedzialnych facetów. Mogę jedynie Ci pogratulować, bo nie każda dziewczyna miała takie szczęście, jak Ty.
Jak wygląda sprawa z zabezpieczeniem?
W jakich warunkach proponujesz współżycie - to ma ogromny wpływ.

Swego czasu byłam w 8-miesięcznym związku ze Świadkiem Jehowy. Także nie chciał się ze mną kochać, bo na to przychodzi czas dopiero po ślubie - Nie byłaś i nie jesteś sama w takiej sytuacji.
Właśnie - Ile masz lat? i ile lat mieli Twoi potencjalni partnerzy?
 

Cris2233

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wielkopolska
Nie wiem dlaczego uważasz to za problem. Spotkałaś naprawdę porządnych facetów którzy darzą cię prawdziwym uczuciem, mają czyste intencje czego dowodem jest to że tego nie chcą oraz potrafią dla ciebie pohamować swój popęd co musi być trudne skoro jesteś ładna a ich celem nie jest przespanie się z tobą. Pozatym pewnie boją się że nie będzie tak jak to sobie wymarzyłaś a niechcą cię zawieść. Trzeba też być świadomym tego że stosunek jest tylko marnym dodadkiem w porównaniu z tym co daje prawdziwa miłość. Spróbuj z nimi pogadać i przekonać ich że tego naprawdę chcesz a z pewnością ci nie odmówią.
 

Pira

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
139
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Wydaje mi się że akurat trafiłaś na takich dla których dziewictwo ma duże znaczenie. Nie chcieli byś czegoś żałowała, tylko żebyś była tego pewna.Może to za wcześnie?? Także problem nie leży w Tobie że np nie jesteś atrakcyjna, że nie chcą itp. tylko może onieśmiela ich fakt że będą Twoim pierwszym?? też uważam że trafiłaś na porządnych facetów, którym nie chodzi tylko o jedno. ale chcą byś tego nie żałowała.
 

odAdoZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
212
Punkty reakcji
5
Wydepiluj się.
i/lub
Nie leż jak kłoda.
i/lub
Nie wymagaj, że facet będzie na każde Twoje zawołanie.
i/lub
Zrób coś szalonego/spontanicznego.

A najlepiej będzie, jeżeli opiszesz sytuację, w której facet się wycofuje, wtedy lepiej będzie określić owy powód.


Głupia baba!

Może to oni mają problem z sobą? Krzywy penis, albo nie wydepilowali sie :lol:

albo najzwyczajniej w świecie boją się wpadki...

ot mi porządni :D
 
Do góry