Męzczyzna w ciąży

Status
Zamknięty.

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
„Co za ludzie” sorry nie pomyliło Ci się nic? Nie dość, że homofony to mają jeszcze uprzedzenia do transseksualistów! Ludzie, nie osądzajcie kogoś, kogo nawet nie znacie. Nie wiecie, co się dzieje w psychice takiej osoby i nie możecie też wiedzieć jak owo małżeństwo wychowie swoje dziecko.
Co do samego faktu – Podziwiam odwagę. Osobiście boję się wyjść z pryszczem na twarzy czy też w zielonej spódniczce nie mówiąc już o podobnej sytuacji. Odnieście to do siebie, czy Wy, bylibyście w stanie podołać temu, czemu podołał ten mężczyzna.

Odrobinę tolerancji.


"Homofony"? Co mają "homofony" do pederastów i innych tego typu postępowych osób?


Nie znam go, nie chciałbym go poznać, ale z chęcią go osądzę po tym co zrobił- to jest chore. Jak małżeństwo wychowa dziecko? Jedno jest pewne- to dziecko normalne nie będzie.


Podziwiasz go za "odwage"? A ja nie moge nadziwic sie jego ignorancji i glupocie. Czy robi to dla siebie, czy dla dziecka? Hmmmm...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
:mruga: to jest chore... żona nie może mieć dzieci to on sobie zajdzie w ciąże... fu
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Jak ktoś taki może żyć z takim poczuciem "jestem chłopakiem i jestem w ciąży" ja pierxxxe co za czasy ;/ szkoda ze Hitler już nie żyje przynajmniej wybił by takie cioty z społeczeństwa naszego zero pedałów gejów bbbblllllllllllllllllllleeee

P.S a ten temat powinien sie nazywać " idiota w ciąży"
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
tolerancja tolerancją...
ale on (ona?) mógłby pomyśleć nie tylko o sobie ale tez o dziecku
według Ciebie mamy go podziwiać? za odwage? :mruga:

A myślisz, że o nim nie myśli? Zastanów się nad tym...

Nie zapominaj, że ten mężczyzna to tak naprawdę przebrana kobieta. Więc żaden z nas- mężczyzn na forum- nie byłby w stanie temu podołać z prostej przyczyny: Jest mężczyzną.

Nie chodziło mi o fizjologię <_<

Najbardziej żal mmi tego dziecka :( a swoją drogą to ciekawe jak wytłumaczą tem dziecku, że tatuś to mamusia :D

A gdybyś Ty była takim dzieckiem?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
A myślisz, że o nim nie myśli? Zastanów się nad tym...

nad czym tu sie zastanawiać?
rozumiem że chce być z żoną szczęśliwy, mieć dziecko, ale jest tyle nieszczęśliwych dzieci chociażby w domach dziecka i on zamiast jednemu z takich dzieci polepszyć życie, zniszczył je kolejnemu.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
No sory ale takie coś nie powinno mieć miejsca ;/ co będzie za 10-20 lat ?? skoro już są zawierane "związki" gejów a jak im nie przyznają prawa do adopcji dzieci to sami będą sobie je "robić" eeeh i czy to jest modre? co takie dzieci będą czuć?? kim będą w przyszłości ?? od początku będą skreślone u rówieśników i wychowywane przez osoby skłonne do takich a nie innych wyznań i hmmm będzie rósł nowy człowiek taki jakim oni są jego rodzice ;/ eeeh co za czasy ;/
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ten facet jeszcze niedawno był kobietą. To niemoralne i nieetyczne!

Tutaj doskonale widać wpływ państwa katolickiego (aby nie napisać 'prawie wyznaniowego') na mentalność młodych ludzi.

nad czym tu sie zastanawiać?
rozumiem że chce być z żoną szczęśliwy, mieć dziecko, ale jest tyle nieszczęśliwych dzieci chociażby w domach dziecka i on zamiast jednemu z takich dzieci polepszyć życie, zniszczył je kolejnemu.

Kiedy Ty, będziesz miała zamiar zakładać rodzinę, będziesz chciała mieć własne dzieci. U niektórych ludzi instynkt rodzicielstwa, jest tak silny, iż nie chcą adoptować dzieci.

Teraz spojrzyj na to w ten sposób – Załóżmy, że owy mężczyzna w ciąży nie jest. Małżeństwo adoptuje dziecko i wychowuje je w duchu wartości, które sami wyznają.
- Teraz Owy mężczyzna jest w ciąży. Dziecko przyjdzie na świat i będzie wychowywane w duchu wartości, które wyznają jego rodzice.

Jedyną różnicą jest to, iż dziecko będzie ICH. Dlaczego więc dziecku narodzonemu mieliby zniszczyć życie, a zaadoptowanemu – nie?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Tutaj doskonale widać wpływ państwa katolickiego (aby nie napisać 'prawie wyznaniowego') na mentalność młodych ludzi.
Uwierz mi co złej misji koscioła w Polsce mamy pewnie podobne zdanie ale to nie przeszkadza mi patrzyć na takie "zjawisko" jak to jako coś nienormalnego i dziwnego co napawa mnie obrzydzeniem.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie wiem czy tak do końca ich. Biorąc pod uwagę, że fizjologicznie w związku są dwie osoby płci żeńskiej to niemożliwe jest, żeby to dziecko było ICH. Biologicznie będzie dzieckiem tylko tego "faceta", który zaszedł w ciążę. Równie dobrze mogliby adoptować. Wtedy też byłoby ich, tej drugiej osobie (kobiecie w związku) nie zrobiłoby to różnicy, a dziecko nie będzie musiało cierpieć potem.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Kiedy Ty, będziesz miała zamiar zakładać rodzinę, będziesz chciała mieć własne dzieci. U niektórych ludzi instynkt rodzicielstwa, jest tak silny, iż nie chcą adoptować dzieci.

Teraz spojrzyj na to w ten sposób – Załóżmy, że owy mężczyzna w ciąży nie jest. Małżeństwo adoptuje dziecko i wychowuje je w duchu wartości, które sami wyznają.
- Teraz Owy mężczyzna jest w ciąży. Dziecko przyjdzie na świat i będzie wychowywane w duchu wartości, które wyznają jego rodzice.

Jedyną różnicą jest to, iż dziecko będzie ICH. Dlaczego więc dziecku narodzonemu mieliby zniszczyć życie, a zaadoptowanemu – nie?

ta jedna, mała różnica całkowicie zmienia wszystko.
ile po świecie chodzi dzieci których matką jest...ojciec (?)
ja jakbym miała chodzić do szkoły z taką osobą zachowałabym swoje myśli dla siebie, ale na każdym kroku to dziecko będzie doświadczać przykrości, może nawet będzie miało żal do rodziców że jest 'inne', nie ma normalnego życia.
Nie masz pojęcia (ja z resztą też) co takie dziecko będzie czuło i przeżywało, ale jestem pewna że będzie mu ciężko
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
No sory ale takie coś nie powinno mieć miejsca ;/ co będzie za 10-20 lat ?? skoro już są zawierane "związki" gejów a jak im nie przyznają prawa do adopcji dzieci to sami będą sobie je "robić" eeeh i czy to jest modre? co takie dzieci będą czuć?? kim będą w przyszłości ?? od początku będą skreślone u rówieśników i wychowywane przez osoby skłonne do takich a nie innych wyznań i hmmm będzie rósł nowy człowiek taki jakim oni są jego rodzice ;/ eeeh co za czasy ;/

1. W związkach homoseksualnych mężczyzn nie jest możliwe posiadanie biologicznych dzieci. Wyjątkiem są jedynie sytuacje, w których przynajmniej jeden był kobietą i podczas zabiegu zmiany płci nie usunięto narządów płciowych wewnętrznych.
2. Dzieci będą czuły się tak samo, jak i Ty się czujesz.
3. W przyszłości dzieci te mogą zostać, kim chcą. Wydaje mi się, że wybór zawodu nie ma tutaj nic do tego, kim są rodzice.
4. Skreślone u rówieśników? U takich jak Ty, na pewno. Tylko teraz spojrzyj na to z innej perspektywy – Jeśli Ty nie akceptujesz kogoś w społeczeństwie, masz uprzedzenia i jakieś aluzje – jesteś zły Ty, czy to dziecko, które żadnej krzywdy Ci nie wyrządziło?
5. Kwestię wychowania zostaw rodzicom, ok.? Poza tym ze skłonnościami homoseksualnymi człowiek się rodzi i nie jest to cecha dziedziczna ani nabyta w późniejszym życiu.


ta jedna, mała różnica całkowicie zmienia wszystko.
ile po świecie chodzi dzieci których matką jest...ojciec (?)
ja jakbym miała chodzić do szkoły z taką osobą zachowałabym swoje myśli dla siebie, ale na każdym kroku to dziecko będzie doświadczać przykrości, może nawet będzie miało żal do rodziców że jest 'inne', nie ma normalnego życia.
Nie masz pojęcia (ja z resztą też) co takie dziecko będzie czuło i przeżywało, ale jestem pewna że będzie mu ciężko

Zastanów się nad tym jeszcze raz… widocznie nie zrozumiałaś tego, co zawarłam w tym poście.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
jak nie zrozumiałam?

Jedyną różnicą jest to, iż dziecko będzie ICH. Dlaczego więc dziecku narodzonemu mieliby zniszczyć życie, a zaadoptowanemu ? nie?

no to napisałam:
ile po świecie chodzi dzieci których matką jest...ojciec (?)
ja jakbym miała chodzić do szkoły z taką osobą zachowałabym swoje myśli dla siebie, ale na każdym kroku to dziecko będzie doświadczać przykrości, może nawet będzie miało żal do rodziców że jest 'inne', nie ma normalnego życia.
sprawa jest nagłośniona, wszyscy wiedzą, że to dziecko urodzi 'facet'
gdyby chcieli adoptować dziecko nie byłoby w tym nic takiego dziwnego, przecież wiele par np. homoseksua
listów 
adoptuje dzieci
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
sprawa jest nagłośniona, wszyscy wiedzą, że to dziecko urodzi 'facet'
gdyby chcieli adoptować dziecko nie byłoby w tym nic takiego dziwnego, przecież wiele par np. homoseksua
listów 
adoptuje dzieci

Rozpatrz punkt drugi, względem punktu pierwszego.
 

Buhh

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
NatashaM ma racje. Chyba lepiej czuć się dzieckiem biologicznym niż przybranym, gdyż inne są wtedy relacje w rodzinie. Poza tym to co to za problem że facet urodzi dziecko. Po prostu ona nie mogła a on mógł i tyle. To już lepiej niech takie sprawy się dzieją niż żeby za X lat znajdywać dziecko w co 5 kinder niespodziance (co będzie raczej za jakiś czas pewnie możliwe).
 

Helsea

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
jak to dwoch tatusiow?? cos zle mowicie!.przeciez jak on byl kobietą a teraz ma żonę to jagby 2 mamusie anie 2 tatusiow ;/;/;/
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hmm.. no cóż... po prostu skutek uboczny... efekt niedoskonałości terapii hormonalnej po zmianie płci. Skoro dziecko już jest to dlaczego miałby je zabić ? Jezeli im będzie z tym dobrze to dlaczego mamy ich kryrytkować ? Uważam, że każdy powinien żyć tak jak chce, byle nie godziłó to w czyjąś godność, czy nie naruszało jego praw.

EDIT : Przepraszam, nie doczytałam tego artyułu. Jeżeli on świadomie zdecydował się na to,tio cóż.. uważam, że to trochę dziwne, ale tak jak już napisałsam jeśli im jest z tym dobrze....
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
NatashaM ma racje. Chyba lepiej czuć się dzieckiem biologicznym niż przybranym, gdyż inne są wtedy relacje w rodzinie. Poza tym to co to za problem że facet urodzi dziecko. Po prostu ona nie mogła a on mógł i tyle. To już lepiej niech takie sprawy się dzieją niż żeby za X lat znajdywać dziecko w co 5 kinder niespodziance (co będzie raczej za jakiś czas pewnie możliwe).


No tak, co to za problem? Wyobraź sobie, taką sytuację w której do kuchni woła Cię matka, po czym mówi, że jest mężczyzną. Na pewno byś odparł: "Ufff... Już się bałem, że powiesz, że jestem adoptowany."



Jak dla mnie tych ludzi powinno się leczyć, bo to normalne nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry