mężatka z pracy. co o tym myślicie.

W

wiki9969

Guest
figo54321 napisał:
jeszcze ten uśmiech. kurde ona chybaa mnie na prawde chce przelecieć.
Niezły nasz ubaw, prawda? Kontynuacja tematu nie ma sensu.
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że nie jesteś tym za kogo się podajesz, a cała ta historia jest zmyślona.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Nie zmyslona . Różni są ludzie i różne mają problemy.
 
D

dave123

Guest
Hauser napisał:
Ot problem, jak jest mężatką i szuka kogoś na boku jest szmatą. Szukasz seksu, spoko. Szukasz związku zostaw ścierwo, bo nic z tego nie będzie.
TY znowu o tych szmatach , a jeżeli jej mąż nie daje tej mężatce odpowiednich emocji , wrażeń to co ona ma żyć w celibacie ? albo uprawiać seks po bożemu dzień w dzień ? , ta panna szuka kogoś na boku , bo nie jest najprawdopodobniej usatysfakcjonowania związkiem....
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
dave123 napisał:
Ot problem, jak jest mężatką i szuka kogoś na boku jest szmatą. Szukasz seksu, spoko. Szukasz związku zostaw ścierwo, bo nic z tego nie będzie.
TY znowu o tych szmatach , a jeżeli jej mąż nie daje tej mężatce odpowiednich emocji , wrażeń to co ona ma żyć w celibacie ? albo uprawiać seks po bożemu dzień w dzień ? , ta panna szuka kogoś na boku , bo nie jest najprawdopodobniej usatysfakcjonowania związkiem....

nikogo na boku nie szuka. a nawet jeśli to nie 20 letniego szczyla.
nie systematyczne zainteresowanie to brak zaainteresowania.
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
Ot problem, jak jest mężatką i szuka kogoś na boku jest szmatą. Szukasz seksu, spoko. Szukasz związku zostaw ścierwo, bo nic z tego nie będzie.
TY znowu o tych szmatach , a jeżeli jej mąż nie daje tej mężatce odpowiednich emocji , wrażeń to co ona ma żyć w celibacie ? albo uprawiać seks po bożemu dzień w dzień ? , ta panna szuka kogoś na boku , bo nie jest najprawdopodobniej usatysfakcjonowania związkiem....

nikogo na boku nie szuka. a nawet jeśli to nie 20 letniego szczyla.
nie systematyczne zainteresowanie to brak zaainteresowania.



zależy ogółem... , według mnie droczy się lekko z nim , udaje może trochę niedostępną robi takie push-pull - według mnie gierka próbuje wzbudzić zainteresowanie , by chłopak , więcej myślał o niej... ,owszem 20 letniemu chłopakowi może być trudniej , ale nie jest nie realne....
 
M

MacaN

Guest
TY znowu o tych szmatach , a jeżeli jej mąż nie daje tej mężatce odpowiednich emocji , wrażeń to co ona ma żyć w celibacie ?

Nie wiem w czym, ale gdybym miał żone i ona by mi wywinęła taki numer, to musiałaby życ pod mostem.
 
D

dave123

Guest
MacaN napisał:
TY znowu o tych szmatach , a jeżeli jej mąż nie daje tej mężatce odpowiednich emocji , wrażeń to co ona ma żyć w celibacie ?

Nie wiem w czym, ale gdybym miał żone i ona by mi wywinęła taki numer, to musiałaby życ pod mostem.
Też bym olał taką laskę , gdybym był jej mężem... , ale autor jest w innej sytuacji... to nie jego sprawa czy ona jest mężatka czy nie ,, ja bym na jego miejscu korzystał z okazji... , jest na pewno w lepszym położeniu niż jej mąż ;>
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Brave napisał:
... tu dodam, że wbrew pozorom (obserwacjom) nie wszystkie kobiety to dziwki... wręcz przeciwnie tych jest całkiem niewiele...
zgoda,ale sporo jest ostatnio fochliwych panien co to są wszystkie cnotki niewydymki,ale gdy ktoś ładnie zagra na grzebieniu i poleje się trochę gorzałki gotowe są na stole tańczyć nago ,albo i lepiej
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Dave123

W jakim zaś lepszym położeniu niż jej mąż?
O ile przedstawione w 1 poscie sytuację miały podtekst koleżeński to jedną z nich na pewno miała podtekst seksualny. Jąk mierzylem wtedy, a ona pewnym krokiem z podniesiona głową i uśmiechem podeszła i dotknęła mnie swoim biodrem o moje i tak trzymała z 10 -15 sek. Wiedziała że mnie to podjara .i w sumie podjaralo . Normalną reakcja mężczyzny. Miała w tym jakiś cel ? Miała . Nie miała jak wrócić do domu wtedy. Jak napisała jedną z uzytkowniczek . Kobiety znają masę trikow które działają na mężczyzn by osiągnąć swoje korzyści. Mąż na pewno nie byłby zadowolony wtedy.
Ale jej nie chodzi o żaden seks.

Już ok. Uspokoiła się
 
M

MacaN

Guest
Przepraszam, ale lubię podkreślić coś, co powiedziałem / napisałem kiedys i trafiłem.

Post z 14 lutego ( przypadek ? )
Hey, a wiesz co jeszcze Ci napiszę ? Że jeśli normalnie też masz tak długie przewody, to nic nie zrobisz z tą panią :)
Po tym co pisałeś od początku było widać, jak bardzo zagubiony jesteś w tej sytuacji i że w ogóle sobie z nią nie poradzisz. Za dużo analizowania, za dużo wmawiania sobie niektórych rzeczy, za dużo wątpliwości. Jeśli nie potrafisz analizować zachowania ludzi na poziomie podświadomym, to się za to nie zabieraj, tylko zachowuj się normalnie, idź na żywioł... Tzn. następnym razem. :)
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Wiesz nikt tutaj z forum nie wiedział co oznaczało to zachowanie. Sam też nie wiesz.Każdy gadał co innego. Jedni uważali mnie za wybranca , inni za co innego i tak można by pisać w nieskonczonosć. Można by tworzyć tysiące domysłów i teorii z których żadna i tak mogłaby być nie prawdziwa. Tylko ona wiedziała co to oznaczało.

Czołem.
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
Dave123

W jakim zaś lepszym położeniu niż jej mąż?
O ile przedstawione w 1 poscie sytuację miały podtekst koleżeński to jedną z nich na pewno miała podtekst seksualny. Jąk mierzylem wtedy, a ona pewnym krokiem z podniesiona głową i uśmiechem podeszła i dotknęła mnie swoim biodrem o moje i tak trzymała z 10 -15 sek. Wiedziała że mnie to podjara .i w sumie podjaralo . Normalną reakcja mężczyzny. Miała w tym jakiś cel ? Miała . Nie miała jak wrócić do domu wtedy. Jak napisała jedną z uzytkowniczek . Kobiety znają masę trikow które działają na mężczyzn by osiągnąć swoje korzyści. Mąż na pewno nie byłby zadowolony wtedy.
Ale jej nie chodzi o żaden seks.

Już ok. Uspokoiła się
Hmm.. wiesz mogłeś coś spróbować i tak tutaj ugrać na swoją korzyść(co masz do stracenia...?)... , akurat spróbować flirtować z nią słownie... oczywiście stopniowo , do tego powiedzieć jej pół żartem , że następnym razem ona ciebie , musi podwieść ;) , sam mogłeś stosować podobne techniki co ona czyli najpierw ją rozgrzać , potem być chłodnym , potem znowu dawać jej nadzieje - ale to oczywiście w kontekście flirtu... , spróbować ja lekko rozgrzać może , nawet próba eskalacji by w tym aucie się z nią przelizać itp.



Poza tym pisanie o sobie 20-letni szczyl to trochę dyskredytacja siebie , ciesz się , że jesteś młody , jak będziesz miał 40 lat to pewnie będziesz narzekał , że fajnie było , gdy byłeś młody , to że masz 20 lat to nie znaczy , że jesteś nie atrakcyjny , ja mam np. już prawie 23 lata i ciesze się ze swojego wieku i jakoś nie chce się starzeć...

Poza tym za dużo analizujesz... co ciebie to obchodzi o co jej chodziło ? jej sprawa... , nie ta to w każdej chwili możesz sobie znaleźć inną...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Wiesz nikt tutaj z forum nie wiedział co oznaczało to zachowanie.
obawiam sie, że niestety poprawnie zdefiniowałem to zachowanie...
 
D

dave123

Guest
Autorze... byłeś mało zdecydowany w momencie zdarzenia , zamiast pytać tutaj powinieneś w momencie , gdy było zdarzenie , obczaić o co jej chodzi...
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
dave123 napisał:
Autorze... byłeś mało zdecydowany w momencie zdarzenia , zamiast pytać tutaj powinieneś w momencie , gdy było zdarzenie , obczaić o co jej chodzi...

o nic jej nie chodziło. po prostu to taki sposób bycia.
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
Autorze... byłeś mało zdecydowany w momencie zdarzenia , zamiast pytać tutaj powinieneś w momencie , gdy było zdarzenie , obczaić o co jej chodzi...

o nic jej nie chodziło. po prostu to taki sposób bycia.
dobra , dobra :D winny się tłumaczy hehe
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Dzisiaj jak stałem, przeszła obok mnie i się otarła o mnie. Mając dużo miejsca. I teraz już nie wiem. Czy przypadkiem czy celowo. Nie gadalismy
 
D

dave123

Guest
figo54321 napisał:
Dzisiaj jak stałem, przeszła obok mnie i się otarła o mnie. Mając dużo miejsca. I teraz już nie wiem. Czy przypadkiem czy celowo. Nie gadalismy
Pisałem ci coś kiedyś według mnie ona jest zainteresowana i czeka aż się nią zainteresujesz tzn. przejmiesz inicjatywę... , nie chce wyjść na łatwą , dodatkowo laski myślą ,że to facet powinie się onie starać , więc cię kusi , kiedy w końcu zaczniesz coś robić...
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
figo54321 napisał:
Dzisiaj jak stałem, przeszła obok mnie i się otarła o mnie.
Prima aprilis było ,jaja sobie robi
i
figo54321 napisał:
I teraz już nie wiem.
to ty dalej jeszcze teoretyxujesz?
Zdecyduj się ,bo kiedyś jeden myślał ,ale nie mógł zdecydować
A kiedy już chciał ,ona powiedziała ciao
 
Do góry