Metody wybielania zębów.

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Przede wszystkim na początek należy pozbyć się u stomatologa kamienia i osadu-mechanicznie-póżniej można myśleć o wybielaniu.
 
K

kargin

Guest
Dla chcącego... Kurde... Fajki, kawa i inne używki to tematy z których każdy powinien rezygnować, a akurat zęby mogą tutaj być dobrym pretekstem, rozumiesz? Trzeba moim zdaniem szukać sobie motywacji, a białe zęby chyba chce mieć każdy co nie? Nawet jeśli twierdzi, że tego nie potrzebuje...
 
R

rabunia89

Guest
Jeśli twierdzi, że tego nie potrzebuje, to jest to jedynie oznaka lenistwa, rozumiecie? To proste i podstawowe kwestie, o które każdy powinien zadbać. Jeśli nie zadbamy o to
to szkoda gadać. Jak dla mnie brzydkie zęby w tych czasach to wielki wstyd.
 
K

kargin

Guest
Mniejsza z tym, ja sobie poradziłam z tematem, bez większych problemów - ajona i systematyczne mycie. Ale nie ukrywam, że używki zawsze były tym, czego starałam się unikać i można powiedzieć, że wyszło mi to na dobre. Fajki i kawa to nie jest coś, co każdy z nas musi przecież posiadać....
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja swojego czasu wybielałam zęby w Olsztynie w gabinecie rojekdental. Ze swojej strony mogę polecić, chociaż ceny nie są zbyt konkurencyjne.
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja tez odradzałabym raczej gruponowe okazje i domowe metody wybielania. Swoje zęby bardzo szanuję, bo jeszcze troche muszą mi posłużyć ;) dlatego wybielałam, owszem, ale w klinice Dormed. Ogólnie słyszałam że domowe wybielanie może mieć bardzo niekorzystny wpływ na szkliwo zębów i w gruncie rzeczy bardziej szkodzi niż pomaga. A te grupony - powiem tak - ja do niesprawdzonego miejsca bym nie poszła! zdarzyło mi się kiedyś byc u dentysty od kórego uciekłam zanim cokolwiek zaczął robić i wolałabym tej sytuacji nie powtarzać.
 

WMB

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja wybielałam paskami kupionymi na allegro i niestety nie pomyślałam, że mam wypełnienia w przednich zębach, których kolor moja ówczesna dentystka idealnie dopasowała do żółtych ząbków :( - no i te wypełnienia się nie wybieliły. Zmieniłam dentystę :D - teraz chodzę do RojekDental w Olsztynie i jestem zadowolona z usług dra Rojka. Teraz zbieram kaskę i zrobie sobie licówki na najbrzydszych.
 

Bella80

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja swoje zęby wybielałam w gabinecie White & Beauty. Skusiła mnie cena, a efekt przeróśł moje oczekiwania.
 

skipi1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
też właśnie się zastanawiam nad wybielaniem i chyba najprościej będzie zasięgnąć informacji u specjalisty, szczególnie, że do 20 kwietnia można iść na wizytę za free. Przynajmniej do mojej poradni dentystycznej w Żagiel med w Lublinie. Sprawdźcie sobie akcję z Colgate. Może u Was też tak można.
 

Basku1988

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
sewanna napisał:
Przede wszystkim na początek należy pozbyć się u stomatologa kamienia i osadu-mechanicznie-póżniej można myśleć o wybielaniu.
Zgadzam się. Ja po usuwaniu kamienia i piaskowaniu zaczęłam stosować Blanx Anty-Osad. Po kilku użyciach zauważyłam różnicę jakiej wcześniej nie widziałam. Efekt się utrzymuje przy systematycznym myciu zębów. Zamierzam również zacząć używać Białej Perły. Moja dentystka poleciła mi ją jako najlepszy sposób na wybielenie zębów. Niedrogi i naprawdę skuteczny. Dodała również, że każdy preparat do wybielania zębów podrażnia dziąsła. Dobrą pastą do smarowania dziąseł jest Colgate Sensitive Pro-Relief. Zamierzam się w nią zaopatrzyć i dalej wybielać zęby.
 
B

bajderman

Guest
Dokładnie. Ajona, systematyczne mycie, metoda wymiatania, rezygnacja z używek i w zasadzie diametralnie odmieniacie swoje zęby. Oczywiście uzyskanie takiego efektu nie jest możliwe po kilku dniach, lecz dopiero po czasie, przy czym na pewno wspomniany efekt nadejdzie.
 

plomyczek34

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Dokładnie, najlepsze efekty wybielania daje wcześniejsze usunięcie kamienia. Nie polecam natomiast pasków wybielających bo można się nabawić nadwrażliwości zębów. Ja próbowałam Białej Perły tylko że kuracji 5dniowej, chyba są jeszcze dłuższe kuracje - i efekty są, zniknął efekt zażółcenia przez fajki i kawę..
 
B

bajderman

Guest
Kamień również, ale najważniejsza zawsze będzie odpowiednia dieta i odpowiednie szczotkowanie. Jeśli nie zadbacie o te kwestie to nawet nie liczcie na to, że wasze zęby będą wyglądały ładnie i zdrowo.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja wybielałam ząbki przejazdem w gabinecie w Jarocinie SOS na Dąbrowskiego 16 i bardzo fajnie to wyszło już od pierwszego razu.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja miałam robione wybielanie zębów w Eurodentalu w Warszawie - najpierw oczyścili, później było wybielanie, a dentyści mieli świetne podejście!
 
Do góry