Metanabol

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
ale to nie toxyny sa wykrywalne tylko Methandienone
Co do ruskiej to jest zle odmierzana (czasme jest 3 czasem 7 mg na pixie)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ok no szukałem tylko 1 forum :p fez ile mg w tablecie no to wiesz musisz mieć zaufanego dila ;)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
dil nie wie co jest w zamknietej puszce chociaz by byl twoim ojcem;)
BtW znalazlem cos w necie na temat tej mety co 5miechow trzyma.
to jest wersja injekcyjna :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
dil nie wie co jest w zamknietej puszce chociaz by byl twoim ojcem;)
BtW znalazlem cos w necie na temat tej mety co 5miechow trzyma.
to jest wersja injekcyjna :)
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Ok no szukałem tylko 1 forum :p fez ile mg w tablecie no to wiesz musisz mieć zaufanego dila ;)
haha! Ruska Meta to under więc to nie wina dila! Dil ma to poprostu sprowadzane. Ja mam w tej chwili kilka setek Akrihinu i to nie moja wina jakie one mają stężenie. One są poprostu oryginalne i koniec.

Zastanów się co piszesz i nie myśl, że na tym forum nikt sie nie zna ;)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
zastanawia mnie tylko poco sie ąłdowac w jakies obce gó.w.no jak mozna polke zakupic która jest jak narazie w miare penwa.. a w underach to nikt nigdy niewie co siedzi nawet dosyc czesto oni sami kiedyś miałem flakon deki z BD w rece w 100% a w środku pływał włos :D fakt faktem że koles brał i kopało ale teraz pytanie czy tam była deka czy może jakis teśc ?? oto jest pytanie i w dodatku ten kłak :D jednak co apteczne to apteczne...

czesto gesto sie zdaża tak że nawet sa dil niewie co siedzi w środku takiego specyfiku... kolejna sprawa to "partie" stosowałem propa z farmaka kopał pieknie kolesie potem brali od tego samego gościa ten sam produkt i zero efektu kolejna partia jakas lewa była a tez niby aptecznia ;) gdzies ktos zwietrzyl kase i puścił lipe na rynek ;)
 

ReDe

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ale czemu mu to potrzebne wytłumacz bo ciężko radzić nieznając sytuacji on ma jakieś badania w szkoel czy co ze się boji że je wykryjo wytłumacz

po co Ci tlumaczyc? chlopak chce wziac to jego sprawa:) prosi Cie tylko o pomoc.
 

rambo1122

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
meta trzyma sie we krwi 5 tyg .
i nie ma sily zebys to przyspieszyl .
chyba ze diuretykami ale to sie mija z celem (odwadniac sie po mecie??)
pozdrawiam
ta masz racje

coś ci sei po':cenzura:'ało meta 5 tyg ? fajnie by było meta jest wykrywalna do 5 miesięcy
starty znasz sie na zeczy pomóż:
czytam to forum od dłóższego czasu i widze tu samych doświadczonych ludzi z nielicznymi wyjątkami w zw z tym mam nadzieje że pomożecie mi rozwiązac mały problem
Mam 19 lat i 3 miechy i 4 lata treningu na sucho za sobą,mialem tylko 3 kreatyny:z multipowera,treca,nutritechai dekstroze plus dwie odżywki-zawiele nie osiongnołem:rekordy
85 na klate
63 na barki w wyciskaniu
45 na biceps
mam 176cm wzrostu i waze 73kg chce teraz zrobić cykl z dianabolem:
1tag-3tabsy
2tag-3tabsy
3tag-4tabsy
4tag-4tabsy
plus do tego 2kg białka,kreatyne przeciw spadką i hepatosil lub sylimarol na osłon no i moze klomid mam w związku z tym 3 pytania:
1)ktury lek najlepiej osłania wontrobe:hepatosil sylimarol,arginina
2)czy po takim cyklu zryje mi wontrobe?moze zmienic cykl na system 2 2 3 3 2 2?doradzcie jakiś najbezpieczniejszy i skuteczny w działaniu
3)czy po takim cyklu dojde do 100na klate i do przynajmniej 85kg wagi?(niepiszcie prosze że to zależy od genetyki czy od diety meta ma napewno jakiś potencjał że przystosowaniu bylejakiej diety i tak coś daje napiszcie jak myślicie ile bede miał po tym cyklu przypuszczalnie ile wiencej wezme i ile bede wiencej wazył)
z góry dziękuje i pozdrawiam

coś ci sei po':cenzura:'ało meta 5 tyg ? fajnie by było meta jest wykrywalna do 5 miesięcy
starty znasz sie na zeczy pomóż:
czytam to forum od dłóższego czasu i widze tu samych doświadczonych ludzi z nielicznymi wyjątkami w zw z tym mam nadzieje że pomożecie mi rozwiązac mały problem
Mam 19 lat i 3 miechy i 4 lata treningu na sucho za sobą,mialem tylko 3 kreatyny:z multipowera,treca,nutritechai dekstroze plus dwie odżywki-zawiele nie osiongnołem:rekordy
85 na klate
63 na barki w wyciskaniu
45 na biceps
mam 176cm wzrostu i waze 73kg chce teraz zrobić cykl z dianabolem:
1tag-3tabsy
2tag-3tabsy
3tag-4tabsy
4tag-4tabsy
plus do tego 2kg białka,kreatyne przeciw spadką i hepatosil lub sylimarol na osłon no i moze klomid mam w związku z tym 3 pytania:
1)ktury lek najlepiej osłania wontrobe:hepatosil sylimarol,arginina
2)czy po takim cyklu zryje mi wontrobe?moze zmienic cykl na system 2 2 3 3 2 2?doradzcie jakiś najbezpieczniejszy i skuteczny w działaniu
3)czy po takim cyklu dojde do 100na klate i do przynajmniej 85kg wagi?(niepiszcie prosze że to zależy od genetyki czy od diety meta ma napewno jakiś potencjał że przystosowaniu bylejakiej diety i tak coś daje napiszcie jak myślicie ile bede miał po tym cyklu przypuszczalnie ile wiencej wezme i ile bede wiencej wazył)
z góry dziękuje i pozdrawiam

dil nie wie co jest w zamknietej puszce chociaz by byl twoim ojcem;)
BtW znalazlem cos w necie na temat tej mety co 5miechow trzyma.
to jest wersja injekcyjna :)
ej mistrzu pomóż:
czytam to forum od dłóższego czasu i widze tu samych doświadczonych ludzi z nielicznymi wyjątkami w zw z tym mam nadzieje że pomożecie mi rozwiązac mały problem
Mam 19 lat i 3 miechy i 4 lata treningu na sucho za sobą,mialem tylko 3 kreatyny:z multipowera,treca,nutritechai dekstroze plus dwie odżywki-zawiele nie osiongnołem:rekordy
85 na klate
63 na barki w wyciskaniu
45 na biceps
mam 176cm wzrostu i waze 73kg chce teraz zrobić cykl z dianabolem:
1tag-3tabsy
2tag-3tabsy
3tag-4tabsy
4tag-4tabsy
plus do tego 2kg białka,kreatyne przeciw spadką i hepatosil lub sylimarol na osłon no i moze klomid mam w związku z tym 3 pytania:
1)ktury lek najlepiej osłania wontrobe:hepatosil sylimarol,arginina
2)czy po takim cyklu zryje mi wontrobe?moze zmienic cykl na system 2 2 3 3 2 2?doradzcie jakiś najbezpieczniejszy i skuteczny w działaniu
3)czy po takim cyklu dojde do 100na klate i do przynajmniej 85kg wagi?(niepiszcie prosze że to zależy od genetyki czy od diety meta ma napewno jakiś potencjał że przystosowaniu bylejakiej diety i tak coś daje napiszcie jak myślicie ile bede miał po tym cyklu przypuszczalnie ile wiencej wezme i ile bede wiencej wazył)
z góry dziękuje i pozdrawiam

Ok no szukałem tylko 1 forum :p fez ile mg w tablecie no to wiesz musisz mieć zaufanego dila ;)
swoje pytranie umieściłem na meta-wykrywalniość, strona dróga
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
zrob edit bo sie az przykro patrzy na to ...

jezeli juz chcesz sie brac za saa to najbardziej dopasowac musisz diete (posilki + gainery = Kupa kalori )
osobiescie polecam 7g ww 3 g bialka 1,5 g tluszczu na kg masy ciala .
W dziale dieta rozpisz sobie jadospis na te ciezkie tygodnie) i napisz mi pw to chetnie skomentuje :)

Powodzenia
 

rambo1122

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
zrob edit bo sie az przykro patrzy na to ...

jezeli juz chcesz sie brac za saa to najbardziej dopasowac musisz diete (posilki + gainery = Kupa kalori )
osobiescie polecam 7g ww 3 g bialka 1,5 g tluszczu na kg masy ciala .
W dziale dieta rozpisz sobie jadospis na te ciezkie tygodnie) i napisz mi pw to chetnie skomentuje :)

Powodzenia
taka dieta???słyszałem że 2kg białka +przynajmniej kostka białego sera dziennie wystarcza,przecież mi głównie chodzi o siłe n apisz mi co mam zrobić żeby uzyskać z mety maksymalny przyrost siły odpisz mi na maila:master.as1@op.pl
pozdrawiam

zrob edit bo sie az przykro patrzy na to ...

jezeli juz chcesz sie brac za saa to najbardziej dopasowac musisz diete (posilki + gainery = Kupa kalori )
osobiescie polecam 7g ww 3 g bialka 1,5 g tluszczu na kg masy ciala .
W dziale dieta rozpisz sobie jadospis na te ciezkie tygodnie) i napisz mi pw to chetnie skomentuje :)

Powodzenia
w sumie chce przeznaczyć na diete z 200zeta,a wogóle po ile jest sylimarol i ile go potrzebóje na 4 tagowy cykl?słyszałem że jest bez recepty w aptece
pozdro

Ok no szukałem tylko 1 forum :p fez ile mg w tablecie no to wiesz musisz mieć zaufanego dila ;)
cze
ile litrów wody pić dziennie podczas cyklu?
pozdro
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ehh Rambo poczytaj sobie na necie bo widze żę Ty podstaw nieznasz
moja rada to idz na http://www.sfd.pl wejdz w dział Doping i przeczytaj wszystkie przyklejone tematy noo i wejdz w dział odżywianie i też przeczytaj wszystkie przyklejone tematy :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
na sfd go wysmieja (z reszta slusznie) ramobo 200zl to mi na 3-4 dni starcza (dieta) a nie na 4 tygodnie...
 

Rychupeja

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
CHCIAŁBYM KUPIĆ METE(METANABOL) JAKBY KTOS MIAŁ TO PISAĆ NA gg: 932305
Z GÓRY DZIĘKI
 
Do góry