Metanabol Jelfa na recepte i gdzie?

pitbull711

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam takie pytanie odnosnie metanabolu firmy Jelfa.
-A wiec przede wszystkim czy jest on aktualnie produkowany w polsce?
- Czy lekarz rodzinny bez problemu wydaje na niego recepte i czy można go dostac w każdej aptece?
- Oraz w jakich cenach sie kreci?

Z góry dzieki za pomoc.
 

algorytm

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
2
Jaki masz staż treningowy że bierzesz się już za sterydy?
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
- Czy lekarz rodzinny bez problemu wydaje na niego recepte i czy można go dostac w każdej aptece?
W taki sposób to raczej go nie uzyskasz, bo spraw jest bardziej skomplikowana niż się może wydawać, żeby wystawić receptę na steryd lekarz musi mieć do tego dobrą podkładkę. Pocieszę Cię, teraz nie trudno o sterydy, porozmawiaj z większymi ludźmi na siłowni. ;)
 
P

P@tryk

Guest
W taki sposób to raczej go nie uzyskasz, bo spraw jest bardziej skomplikowana niż się może wydawać, żeby wystawić receptę na steryd lekarz musi mieć do tego dobrą podkładkę. Pocieszę Cię, teraz nie trudno o sterydy, porozmawiaj z większymi ludźmi na siłowni. ;)


W aptece o ile wiem są tańsze, ale trudno je dostać, jakbyś miał anoreksję, to by Ci lekarz wypisał :p :sexy:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
no ale po co sie narazac na czyjas opinie
rozni sa ludzie
najlepiej załatwić sobie od jakiegos znajomego
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
W taki sposób to raczej go nie uzyskasz, bo spraw jest bardziej skomplikowana niż się może wydawać, żeby wystawić receptę na steryd lekarz musi mieć do tego dobrą podkładkę. Pocieszę Cię, teraz nie trudno o sterydy, porozmawiaj z większymi ludźmi na siłowni.

Mało jeszcze wiesz :D


W aptece o ile wiem są tańsze, ale trudno je dostać, jakbyś miał anoreksję, to by Ci lekarz wypisał :p :sexy:

Akurat na anoreksje to sie go najrzadziej przepisuje, doczytaj i dopiero zabieraj głos...


polski towar ciężko dostać...
 
Do góry