Metale - metalowcy

Kubusiek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Metale to brudasy i co złego to oni! Taka jest moja opinia.
o boze kobieto skad ty sie urwalas czemu myslisz ze metale to brudasy
hahh zdziwilabys sie
to ze nosza dlugie wlosy itd to nie znaczy ze sa brudasami
powiem tak bardzo lobie ten rodzaj muzyki relaksuje sie przy niej
a jakbys mnie zobaczyla to w rzyciu bys nie powiedziala ze jej slucham
mysle ze twoja opinia jest wyssana z palca albo nie mialas pomyslu na temat i na sile probowalas zablyszczec
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Z całym szacunkiem : nie "Night Wish'' jak jedna z osób napisała, ale "Nghtwish''. :) Jestem ''metalem'', ale myję się i nie śmierdzę. Szczerze mówiąc, to zupełnie nie rozumiem tej '' walki'' między subkulturami. To dla mnie jest po prostu śmieszne. Sama mam kolegę tzw. ''hip- hopowca'' i ciekawie wygląda, kiedy idziemy razem ulicą, ale chyba o to chodzi, żeby się nawzajem szanować.
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
zależy jaki metal, coraz częściej metale, to duże dzieci, zarośnięty, zamulony, czyta komiksy, ogląda mangi, zbiera cd-action itp....

pozdr. K-x

ja sie trzymam między skate, a metalem i reggae
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Zawsze chciałem zostać metalem żeby mieć pretext do zapuszczenia włosów. Ale mamusia mi nie pozwoliła i kazała nosić ten dresik od babci :D
 

jajeczko

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
oko murzyna:)
a mnie możecie zbić, możecie mi napukać, ale mam szacunek dla rocka, metalu i tych spraw, choć stereotypowo myśląc osoba słuchająca ciężkiego metalu kojarzy mi się z jakimś czarnym płaszczem, glanami, włosami zapuszczonymi i nieumytymi i ogólnie kojarzy mi się z czymś fuj:p wiem, ze nie wszyscy, którzy muszą słuchać tego typu muzyki tak sie ubierają.. ale.. część na pewno tak wygląda i to mnie zraża:p
tak samo lubię rap,hh ale tych spodni opuszczonych i bluz xxxxxxxxxxxxxxl nie ścierpię.noo. to moje zdanie ;P możecie po mnie jechać jea
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
po co po Tobie jechac,sama sobie jedziesz skoro wiesz ze myslisz zle a mimo to i tak dalej trzymasz sie tego :] kazdy ma swoj rozum i nic tego nie zmieni jezeli chodzi i Ciamke-no przeciez to jest jasnejsze od slonca ze chodzi mu czy tam jej (nie zwrocilam uwagi na plec) o czysta prowokacje, po co sie tym przejmowac i szarpac nerwy,przeciez to jest bardziej niz oczywiste ze nie wyznawane poglady czy typ sluchanej muzyki maja wplyw na stan higieny czlowieka-no nie?? chociaz poglady moga bo np ktos moze twierdzic ze woda mu szkodzi-no ale nie w tym rzecz; olac go czy tam ja


dopiero teraz pofatygowalam sie do przeczytania wszytskich postow o matko ale sie usmialam jak nic,przednia zabawa,teraz juz jestem w 100% pewna ze Ciamka czuje sie w pelni usatysfakcjonowany tym co zdzialal nie wiem ile dzieciak ma lat ale zabawil sie kosztem wszytskich jak nalezy :] wiecie e wiem czy on rzeczywiscie mysli tak o metalach jak napisal,malo mnie to obchodzi, ale zwrocil uwage na sibie jak malo kto,no nie chyba zostanie moim idolem <_<
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
no bez kitu, mój przedmówco, ciamka albo nie wiedział co robi, albo wiedział :D
temat przedni, 13 stron :D, zabawa niezła ;]

pozdr. K-x
 

rudeczka333

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z krainy Ozz
jakies 3 lata temu pojechalam na Białoruś wystepowalysmy tam z dziewczynami w przerwach gdy tanczyli tam nasi starzsi koledzy i kolezanki ktorzy sluchali wlasnie metalu a wiecie co tanczyli?? Tanczyli polskie tance ludowe:) Bedac tam 4 dni polubiklam ten typ muzyki. KOledzy uczyli mnie tanczyc:) Gdy wrocilam do Polski odrazu nagralam siebie plytke i zaczelam tego sluchac .Podobalo mi sie coraz bardziej. Choc nie chodzilam jak metalowa choc po czesc za taka sie uwazalam. Ale gy komus mowilam ze slucham takiej muzyki odrazu slyszalam komentarze czy chodze na cmentarz na czarne msze i czy wieszam koty na drzewach. Nie wiem skad takie przekonanie bierze sie w ludziech ale jest bledne. Przynajmniej w jakis okreslonych grupach bo ja nie wykluczam ze sa tacy matalowcy co to robia ale nie mozemy brac wszystkiego ogolnikowo i osadzac cala kulture po jednoste. Wiec zastanowcie sie kiedy nastepnym razem powiecie cos slego o metalach
 

sunday

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczurowa
Ludzie nie rozróżniają satanistów od metali ponieważ podobnie się ubieramy i słuchamy tej samej muzyki. Ale sataniści według mnie to nie subkultura tylko odłam religii
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Pieprzenie , satanistą może być każdy od skejta po metala . Więc to głupota mowic że podobnie się ubieramy i słuchamy podobnej muzyki . Wątpie czy na ulicy odróznisz sataniste od prawdziwego zwyklego człeka .
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pućta, teoretycznie tak, praktycznie nie spotkałem skeata Sataniste.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ok , ok . Może nie skeat , napisalem to tylko dla porownania .Chodzilo mi o to ze metal wcale nie musi się wiązać z satanizmem . Każdy normalny człowiek może być satanistą . Więc akurat no nie zgodze się ze stwierdzeniem "podobnie się ubieramy" , bo to nie prawda . Nie ma żadnego "wzoru" satanisty .
pozdro
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
PUĆTA święte słowa

Ale ludzie już mają tak iż jak ktoś na czarno chodzi to musi być satanista
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pozwole sobie to podsumować jednym zdaniem:
:cenzura:e stereotypy i głupi ludzie w nie wierzący.
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
poprzednik ma racje i tak swoja droga jest tutaj pelno takich kruczkow z ktorych mozna rowno lac. boki wrecz zrywac, ale koniec koncow jednak to zenuje... :/
 

Kurururu

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ustka
Berials racja :)

pozatym metale to brudasy ? takie teksty to ja słysze powiedzmy że często zazwyczaj od niezbym inteligentych ludzi :p :) bezobrazy dla nikogo :p:) juz sieprzyjeło metal to brudas metalem jest karzdy kto nosi glany i ubiera sie na czarno :p poprostu śmieszne !!
 
Do góry