Metale - metalowcy

Jaracz

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Mysłowice
wiecie co .... powiem wam czemu rock metal gothic i tego typu muzyka kruluje nad techno popem czy hip hopem...

Już nei bede wyliczał tego zęby zagrać naprawdę fajną solówke to trzeba duuuużo ćwiczyć miec talent, polot i fantazje a krecić płytą to umi kazdy debil...

Muzyka ta jest ponadczasowa... nie utwory nie traca swojej mocy, czaru uroku i piękna po miesiacu roku czy 2 latach ...

czy ktos pamięta wogóle jeszczze jakies "przeboje pop" roku 2000?? no nie bardzo a Iron Maiden czy choćby Metalica zaczynała już dawno temu grać wydawać płyty i tworzyć dobre utory... do teraz je kochaja tzw. Metale

Ja metalem nie jestem ale słucham tej muzyki ( no przeważnie gothicu) gram w rockowo-metalowym radiu i wiecie co znam wielu metali i owszem sa przypadki zę sa takie osobliwości które by nie wzbudziły nigdy szacunku i zaufania u mnie ale 99% to bardzo madrzy wygadani inteligentni i blyskotliwi ludzie i wiecie co ... albo nie jusz sie nie wypowiadam .... bo mi sie nie chce :D
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
"Już nei bede wyliczał tego zęby zagrać naprawdę fajną solówke to trzeba duuuużo ćwiczyć miec talent, polot i fantazje a krecić płytą to umi kazdy debil... "

No morze nie przesadzajmy....ja nie mam nic do HH a "krecenie Płytą" wcale nie jets takie proste czeba mieć dobry pomyśł itd karzda muzyka wymaga talętu
a to że o takih utworach zaraz sie zapomina wynika głównie z tego że jest starszny zawał takiej muzyki tak jak w latach 60 -70 był cholerny zawał roka.A po 2 to Hip -Hp też ma takie Znane osbowości o którcyh sie pamięta jak np: Wu - Tan Clan czy Dr.Dre
 

morgor

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
ciamka napisał:
Metale to brudasy i co złego to oni! Taka jest moja opinia.
[snapback]43570[/snapback]​


jesteś głopia :cenzura: , metale są jednymi z najczystrzych ludzi na świecie i są bardzo dobrze nastawieni do ludzi którzy tesz sa do nich dobrze nastawieni
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja nie lubie muzyki metal i nie lubie jak ci ludzie sie ubierają prawie wszyscy tak samo wyglądają długie włosy, ubrani są cało na czarno itp.
Blee......
 

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
No a ja nie lubie tych cizi ubranych całe na różowo z pasemkami i toną pudru na twarzy i kolesi z żelem na włosach.. dla MNIE TO BLEEE... OCHYDA
 

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
No Szina trofilas. Nie lepiej byc naturalnym?? Metale cos z tego maja bo wlosy im rosna jak chca. Ja sam nie lubie zelu no i tak samo jest z tymi "laseczkami". One chca byc ladne a osiagaja calkiem odwrotny efekt :) To jest po prostu makabra...
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
Chłopcy z długimi włosami... eh... ale się rozmarzyłam. jestem w prężnie działającej korporacji, która stara się niszczyć róż, żel i takie tam pierdoły. właśnie mi coś przyszło do głowy...
czy różowe panienki tak samo kochają muzykę jak metalowe dziewczyny? czy żelmeni tak samo bawią się na koncertach jak klimatyczni, czarni faceci?
nie sądze....
 
C

czOrt

Guest
spoko_justa a mi się zdaje, że twoje preferencje są poprostu zbyt ograniczone, żeby zrozumieć o co w tym tak naprawde chodzi. Oky, nie lubisz muzyki, nie lubisz tego stylu ubierania się... tak ogólnie to nie kpw tego, co piszesz na temat, że prawie wszyscy tak samo wyglądają...
każda subkultura czymś się odznacza, widziałaś kiedyś metala ubranego jak punk? hip-hopa ubranego jak Oi? :D
no dobra może troszke łatwiejszy przykład...
stara babcia nie ubierze się jak nastolatka, nie pasuje jej to, a ludzie którzy na nią patrzą będą ją wytykać palcami, i ide o zakład, że ty też nie ubierzesz się nawet tak jak twoja matka a co dopiero babcia.
tak samo jest z subkulturami tu: metalami, którzy mają swój styl i poprostu inaczej nie bedzie, choć tak naprawde nie trzeba sie ubierać na czarno i mieć długich włosów, żeby czuć sie metalem... rozumisz to czy to zbyt wysokie dla ciebie?
a tak ogolnie to jak ty się ubierasz? napewno w twoim mieście znajde nie jedną "panienke" która ma takie same buty jak ty czy kurtke, sweter itp. :p
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
"ciamka" najlepiej bedzie jak się wylaczysz z dyskusji. Napiszę tylko tyle g ó w n o wiesz i prawda jest taka że ty się metali boisz, a na forum nic Ci sie nie stanie, wiec jestes bardzo wyszczekany.
Tylko sie nie przejedź na własnej głupocie.
Pozdrawiam wszystkich normalnych metali :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jaracz napisał:
wiecie co .... powiem wam czemu rock metal gothic i tego typu muzyka kruluje nad techno popem czy hip hopem...

co? kto powiedzial ze metal króluje ?

Już nei bede wyliczał tego zęby zagrać naprawdę fajną solówke to trzeba duuuużo ćwiczyć miec talent, polot i fantazje a krecić płytą to umi kazdy debil...
Ta? a zarymuj w ten sposob co eldo, ziomale z fenomenu... lub za freestyle'uj tak jak pan duze pe lub OSTR'y... co do krecenia plyta to juz ci kolega wytlumaczyl.
Muzyka ta jest ponadczasowa... nie utwory nie traca swojej mocy, czaru uroku i piękna po miesiacu roku czy 2 latach ...
Kto zapomniał o pfk ? kalibrze 44 ? - ja czlonek tej subkultury nigdy o nich nie zapomne a ich plytki maja ciągle wzięcie w mojej playliscie winampowej i tak naprawde chowają sie nowosci przy ich muzie!
czy ktos pamięta wogóle jeszczze jakies "przeboje pop" roku 2000?? no nie bardzo a Iron Maiden czy choćby Metalica zaczynała już dawno temu grać wydawać płyty i tworzyć dobre utory... do teraz je kochaja tzw. Metale
ok, pop to muzyka sezonowa ale to tez moze byc zaletą... jest za to duzo bogatsza bo jest wiecej nowosci.
Ja metalem nie jestem ale słucham tej muzyki ( no przeważnie gothicu) gram w rockowo-metalowym radiu i wiecie co znam wielu metali i owszem sa przypadki zę sa takie osobliwości które by nie wzbudziły nigdy szacunku i zaufania u mnie ale 99% to bardzo madrzy wygadani inteligentni i blyskotliwi ludzie i wiecie co ... albo nie jusz sie nie wypowiadam .... bo mi sie nie chce :D
[snapback]65163[/snapback]​
Ja również znam fajnych metali i znam metali których obecnosci i cwaniactwa kiedys nie wytrzymam i "pokaze" im do czego sie nadaja...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ps co do żelu to plz stfu ... przeciez nie którym to naprawde pasuje i dodaje męskosci (ja przynajmniej wyglądam bez zelu jak pizdek a moj najlepszy przyjaciel to juz wogole zawsze z niego nieziemsko brechtam jak nie ma zelu na glowie) po za tym, czy my musimy sie kłócic co jest najlepsze? nie mozemy poprostu żyć obok siebie? dla mnie ten temat to prowokacja do klótni... "metal króluje" pfffffffff... :D
 

TheBill

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polska płonie ... Kraj nie tolerancji . i Tyle !!! albo jesteś trędy albo wytykają Cię palcami bo chcesz coś wnieść do tej ogulniej szarości
 

sickle_hammer

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chetnie dodam tu swoje kilka slow...... NAUKOWO UDOWODNIONO ZE TECHNO OTEPIA LUDZKI UMYSL, wiec niektorzy moze trochu przychamuja swoj temperament i nie beda tak na innych najezdzac..... mozna by sie klocic o nie wiadomo co bo zaraz znajdzie sie jakis wypizdek kto mi napisze ze brudas jestem..... otoz nie...... pracuje w polskim przemysle muzycznym od lat, i nie cierpie tego co sie dzieje wsrod Polskiej mlodziezy..... przeciez mozna znalezc wiele roznych fajnych znajomosci wsrod przedstawicieli innych subkultur....
 
Do góry