meta...

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Chłopaki mam problem...mój chłopak chce zacząć brać ruską mete. Przeczytałam kilkanaście stron na temat sterydów ale nie rozumiem z tego za wiele. Powie mi któryś z Was jak to wpływa na zdrowie faceta tak na serio, jakie ma skutki uboczne? Z góry dzięki za odpowiedź.. ;)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
No skutków ubocznych to trochę ma, ale jeśli wie jak brać to nic mu się nie stanie...

Podpytaj go co to "odblok" jak wie to dobrze ;) Zapytaj też czy zamierza jakoś chronić wątrobę...

A powiedz jak długo on ćwiczy, "duży" jest? Brał odżywki?
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Ćwiczy od ponad roku. No w łapce ma 39cm, 176cm wzrostu, w sumie normalnie wygląda.
No jak chodzi o odżywki to brał-kreatyne, nitro, night protein blend, hmb, gain boic, magnum 8000 i tcm czy tam jak to się mówi na jabłczan kreatyny no i mete planuje.

A no wie co to odblok i osłonki...tłumaczył też mnie. Chce brać jakieś essentiale czy coś takiego i na serce coś bo się boi...
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Słuchaj mietek to mietek rusek mówia ze najbardziej szkodliwy ale i chyba najlepiej kopie nie bede sie zbywał bo ile odmian tyle opini i kazdy zachwala zazwyczaj to co bierze a jesli już sie zdecydował to jak wezmie 100 tbl to mu tam nic nie bedzie niech nie kombinuje z nie wiadomo czym znowu meta + osłonowe cos na zoładek i watrobe clom na koniec i powinno byc git dieta trening i bedzie zadowolony .

Nie namawiam by brał ale jak juz sie zdecydował to niech robi to tak żeby to ręce i nogi miało .
 
Do góry