Męskie?

Vako

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, ostatnio kupiłem sobie w big starze spodnie. Powiedziałem gościowi jaki rozmiar itp. wybrałem dwie pary ale w domu zauważyłem że jedne z nich zapinają się na lewo. Jak sądzicie męskie czy damskie?
Spodnie 1
Spodnie 2
 
W

wiki9969

Guest
Heh ja dopiero teraz dowiedziałam się o tej różnicy w zapinaniu. :D

Wiesz na pierwszy rzut oka te spodnie jakoś specjalnie się nie różnią. Więc skupie się bardziej na różnicy między spodniami damskimi a męskimi.
Damskie spodnie są szersze w biodrach i troszkę obcisłe (z wiadomych powodów ;) ). Natomiast jeżeli chodzi o wygląd to w przypadku dżinsów, w obydwóch przypadkach są one do siebie podobne. :)
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Zdarzaja sie takie przypadki ;) Sam niedawno przymierzalem spodnie dkny i bluze timberlanda, obydwie rzeczy miale nawet na metce "for men" a jednak zapiecia byly 'odwrotnie'. Strasznie to niewygodne wiec nie kupuje takich rzeczy sobie.

Poza tym tak jak kolega wyzej napisal :)

ForeverYoung napisał:
Szczerze ?
Ja raczej kobiety w tym nie widzę .... :lol:
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Aż sam sprawdziłem swoje - mam dwie pary zapinanych z tej strony a na pewno kupowane w dziale MEN ;). Dla mnie też nie ma różnicy.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
sup_bloke napisał:
Sam niedawno przymierzalem spodnie dkny i bluze timberlanda,
A buty od Armaniego też mieli w tym second handzie ?



sup_bloke napisał:
Poza tym tak jak kolega wyzej napisal
Jestem dziewczyną i nie przypominam sobie ,żebym miała kolegę o Twoim nicu.

Proszę się nie spoufalać. :)
Nie mam Fejsa ,więc do znajomych i tak mnie nie dodasz.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
ForeverYoung napisał:
A buty od Armaniego też mieli w tym second handzie ?
Czyzby zazdrosc aka cecha typowego polaczka biedaczka? ;)
No ale przyznam, celowo podalem marki zeby kogos takiego jak Ty sprowokowac wiec swiety nie jestem!

Jestem dziewczyną i nie przypominam sobie ,żebym miała kolegę o Twoim nicu.

Proszę się nie spoufalać. :)
Nie mam Fejsa ,więc do znajomych i tak mnie nie dodasz.
Dla mnie jestes anonimowym forumowiczem o nieznanej mi jak dotad plci. No i z nikim sie nie spoufalam - raczej staram sie byc mily. A na "fejsa" nie dodaje nieznajomych ;) Wiec panno czepialska, koniec tematu, pozdrawiam ;)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
sup_bloke napisał:
Czyzby zazdrosc aka cecha typowego polaczka biedaczka?
No ale przyznam, celowo podalem marki zeby kogos takiego jak Ty sprowokowac wiec swiety nie jestem!
Wybacz ,że Ci wcześniej nie odpisałam , ale wiesz jak to pod mostem - nie ma neta. Musiałam się do sąsiadów zakradać , a potem przez 12 h zgadywać hasło.
Skurviele zmieniają codziennie . :/



sup_bloke napisał:
Wiec panno czepialska
Ah, jak to pięknie brzmi .
Zainspirowałeś mnie do zmiany nicku.



sup_bloke napisał:
koniec tematu,
Chociaż to brzmi lepiej.



sup_bloke napisał:
Ciepłe pozdrowienia ,spod zimnego mostu . ;)
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Widze, ze wszedzie musisz swoj grosz dorzucic nawet jesli post (patrz wyzej) nie wnosi nic do tematu, nie jest to nawet konstruktywna krytyka a zwykle odpisanie typu "moje zdanie musi byc ostatnie, wtedy jestem lepsza!". Podejrzewam ze jestes brzydka, zakompleksiona i nie masz zbyt wielu znajomych ;)
Jesli chcesz sie jeszcze poklocic i pokazac swoja buntownicza nature jak na zakompleksiona nastolatke przystalo - zapraszam na priv, jesli nie to schowaj swoj brazowy nos w zaciszu domowym bo tu juz wiecej nie wyweszysz :]

Bez odbioru :)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Cyr4x napisał:
Lol, żeby wrzucać Armaniego i Timberlanda do jednego wora. Przecież to cenowa przepaść.
Co nie wyklucza tego ,że nie mogą się znaleźć w jednym pomieszczeniu ,o którym wyżej.

P.S
Witamy w piaskownicy.

Pozycys mi łopatke ?
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Cyr4x napisał:
Sam niedawno przymierzalem spodnie dkny i bluze timberlanda,
A buty od Armaniego też mieli w tym second handzie ?
Lol, żeby wrzucać Armaniego i Timberlanda do jednego wora. Przecież to cenowa przepaść.



Przepasc? Chyba nigdy nie kupowales nic w tych sklepach, bo ceny sa na podobnym poziomie "znawco" :)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Następnym razem zapytaj sprzedawcy czy to męski czy damski krój i będziesz miał pewność:) Moim zdaniem możesz w nich spokojnie chodzić,nie ma w nich kobiecego,to tylko stereotyp.
 
Do góry