Meska Duma, A Moze Glupota?

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
chwalic to sie mozna nowym samochodem, zabawką ale dziewczyną lub kobieta z ktora sie zyje?? po to jest sie para zeby byc dla siebie przed soba sie odkrywać a nie szpanować w internecie :/
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
a ja zadnych nie dam ani swoich ani dziewczyn ktore są na fotkach w mojej kolekcji
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No właśnie zawsze zdazy sie taki wyjątek. Póki co mnie nagiej jeszcze w necie nie widzieliście - znaczy że facet dopilnował obietnicy :D Też nie opublikowałabym zdjęcia mojego chłopaka w necie. Nawet po rozstaniu.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nika no masz racje ! Zawsze sie tego bałam. Jestem mściwa to prawda ale nie posunęłabym sie aż tak daleko. W końcu wszystko ma swoje granice.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
kazdy czlowiek jest inny i dla kazdego ta "granica" znaczy co innego.... i i pozniej wychodza takie rozne rzeczy :/
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
jakby ktos bez mmmojej zgody dal moje foto na jakas stronke to erio bym zatrzasla!!!! to nie wporzadku!!! a gdyby ktos twoje wrzucil???
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
olusia1985 do kogo ten post miałbyc chyba nie do mnie. ja tych swoich fotek nigdy nigdzie nie wrzuce bo miał bym swiadomosc tego ze ktos windzial fotki jak np. rozsmakowuje sie w muszelce jakiejs dziewczyny
 
Do góry