Mergury, czyli tam i z powrotem ^.^

Mergury

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2013
Posty
17
Punkty reakcji
2
Myślę, że czas najwyższy poprosić Was o pomoc :)

Odkąd pamiętam, jestem zapalonym rowerzystą (w zeszłym roku nawet kolarzem - mistrzostwo Polski do lat 19, kat rower inny :p). Marzę, żeby sobie zrobić prezent na maturę i zaraz po niej pojechać samotnie rowerem po 4 stolicach Europy: Berlin-Amsterdam-Bruksela-Paryż. W trakcie moich ferii zaplanuję całą trasę.

Sztuką jest zrobić to wszystko na bezpieczny - but still - żywioł. Stosunkowo niskie koszta, przygoda na całe życie.... W dodatku pisanie bloga w trakcie podróży mogłoby mi się pomóc wylansować :D Aktualnie szukam sponsora i myślę, że jest to kwestia najbliższych dwóch miesięcy. Jak się przygotowuję?
  1. Uczę się pisać - patrz sygnatura.
  2. Bawiłem się z własną działalnością - fotografia. Nauczyłem się lansować pewne pomysły przez internet. Znalazłem kilku sponsorów i zorganizowałem kilka wystaw (mowa o niewłasnej sztuce) :)
Słyszałem o mnóstwie fantastycznych projektach typu "Zapraszam na nocleg, za kilka euro najesz się, weźmiesz prysznic i poznasz wspaniałych ludzi..." oraz "Zgłoś się do mnie, pokażę Ci swoje miasto...", etc. ;) Jeżeli potrafisz mi pomóc, masz ciekawy pomysł lub sugestię - napisz o tym w odpowiedzi :))
 
Do góry