MegaUpload Problem !

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Witam mam pewien problem mianowicie nie moge scagac plikow na MegaUpload wyskakuje mi do (w zalaczniku jest zdjecie) i nie da sie nic robic wtedy <_< co jest nie tak ??
 

Attachments

  • megaupload.JPG
    megaupload.JPG
    114,1 KB · Wyświetleń: 88

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
ZAINSTALUJ SE MEGA UPLOAD TOOLBAR I BEDZIE CI OD RAZU SCIAGALO (LINKA OTWIERSZ PRZEZ IE)
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
wlasnie ten jak scagne MEGA UPLOAD TOOLBAR on potrzebuje internet explorer a ja nie mam go poniewaz mam konia trojanskiego ktroy obciaza strzasznie system nazywa sie iexplore.exe i nie umiem go usunac caly czas sie kopiuje :zly: usunelem go w programie hijackthis i jest narazie ok wiec nie instaluje IE bede musial czekac <_<
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No skoro nie możesz to trudno. A toolbar daje dużo bo jak go nie masz to praktycznie z megaupload nie możesz ściągać. Bo wyskakuje że ilość wolnych slotów ( czy jakoś tak) dla danego kraju wyczerpana. A z toolbarem zawsze rusza.
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
no szkoda jakbym nie mial tego :cenzura:***** konia trojanskiego ktory dziala na IE do bym se zainstalowal a tak musze czekac i scagac z rana :(
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Spróbuj tak:

IE
1. Uruchom >> wpisz regedit
2. Wejdź w klucz:
Kod:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
- jeżeli nie istniej to stwórz go.
3. Klucz powinien mieć wartość "(Domyślna)" > ppm i wcisnij Modyfikuj i wklej:

Kod:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)


FireFox
1. w pasku adresu wpisz about:config
2. ppm na jakimś wpisie i dodaj nowy wpis Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)
3. w kolejnym okienku wpisz: general.useragent.override a następnie:
Kod:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4. Zresetuj przeglądarkę ...

Opera
1. Tak jak w lisku wpisz about:config
2. Kliknij special
3. We wszystkie okienka oprócz pierwszego wpisz:
Kod:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4. Zapisz zmiany i zresetuj przeglądarkę ...
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Chyba teraz to zamiast " Alexa Toolbar " trzeba wpisać " MEGAUPLOAD 1.0 " bo tamto już nie działa <_<
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Nie wiem jak u Ciebie (i innych) ale u mnie działa (w lisku bez problemów)
 
Do góry