Megadeth

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Wikipedia napisał:
Amerykańska grupa metalowa powstała w 1983 grająca heavy metal/speed metal/thrash metal.

Megadeth charakteryzowały dynamiczne kompozycje z bardzo szybko i agresywnie granymi riffami gitar. Łatwo rozpoznawalny był również śpiew wokalisty i gitarzysty Dave'a Mustaine'a. Zespół był często porównywany do Metalliki (której Mustaine był członkiem)

Znacie, lubicie, słuchacie?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Słabo znam, ale co nieco się obiło o uszy. Ogólnie to nutka przyzwoita całkiem.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Znam, jestem neutralny, nie słucham w sumie, chyba że poleci w radiu czy u kogoś.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Megadeathu słuchałem jakieś 6 lat temu. Teraz już z takich brzmień wyrosłem. Z tego co słyszałem szykuje się reaktywacja. Nie omieszkam przypomnieć sobie brzmień smarkatych czasów.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Jakoś ostatnio nawet płytę dostałam ;] i słucham, bo całkiem niezłe brzmienia mają ;)
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
prawie robi wielka roznice ;)

a Megadeth lubie, szczegolnie ostatnio podobalo mi sie odgrzane A tout le monde z Cristiną Scabbią
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Nie no spoko ;) dobrze ze go z mety wy:cenzura:ali . Mamy przynajmniej kolejną dobrą kapele ,co nie zmienia faktu że Dave to prawie jak Metallica. Ale trzeba docenic jego wpływ na pierwwsze plyty mety , wiele jego pomysłów przetwarzali jescze na ride . A moja ulubiona plyta to chyba peace sellls .
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
Gadacie bzdury że Dave to prawie jak Metallica. Może na początku kariery obie kapele były pod względem muzycznym dosyć zbliżone ale później się to zmieniło. Megadeth gra dużo bardziej pokręconą muzykę niż Metallica... Jak dla mnie to lepsza kapela od Metalliki i to pod każdym względem.
A "Rust in Peace" i "Countdown to Extinction" to po prostu majstersztyki :)
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
No to ja sie po prostu nie zgadzam , i choćbym ile razy słuchał megadeth to i tak bardziej będą mi sie podaobac kompozycje mety z lat 80 . A że megadeth nagrywało dalej dobre plyty w 90 latach to akurat prawda .
 

bulka23

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Najlepszy zespol swiata ! Tak bylo jest i bedzie ! Nigdy nie porownujcie Megadeth z Metallicą bo to chore ... Ulubiona plyta to chyba United Abominations lub Rust in peace rowniez kopie tylki :D Zgadzam sie ze Megadeth jest lepszy od Metalliki. Ma o wiele wiecej riffow, lepsze solowki i t d...
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
No taa , i ich lider ma pewnie większego pena .

Całkiem możliwe, wątpie aby ktoś z obecnych na forum sprawdzał :lol:

Hmm..Megadeth..bardziej mi się podoba od Metallici, znam tyle ile znam,posłuchać lubię, ale na dłuższą metę mnie męczy (jak praktycznie każdy zespół)

Poza tym kojarzy mi się z Karolkiem który jest wiernym fanem tego zespołu, krązyla plotka że ma nawet gatki z logiem tegoż zespołu :D
(ogólnie Karolek to chodzący afisz)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ehh... Jakby tu powiedziec... Slyszalem doslownie kilka kawalkow, a raczej obejrzałem kilka teledyskow, no i to byl chyba wlasnie blad bo ten wokalista ma w sobie cos co mnie odrzuca <_< wokal jakis taki drazniacy. Muzycznie tez mnie nie porwali :niepewny:
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
niegdyś moja ulubiona kapela choć i teraz lubię powspominać smakuje
nawet bardziej jak kiedys
Ulubione albumy
Countdown to extinction
Rust in peace
Peace sells.........
 
Do góry