Medycyna estetyczna- warto?

paeja

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hej!

Mam do Was pytanie- robiłyście sobie może jakieś zabiegi z medycyny estetycznej? Ja się zastanawiam nad usunięciem zmarszczek za pomocą botoksu. Chodzi o "kurze łapki" i "lwią zmarszczę", czyli tam między oczami. I zastanawiam się czy warto? Przynosi to oczekiwane efekty? Zabieg nie jest tani, więc nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji, że zapłacą, poddam się takiemu zabiegowi, a skutku nie będzie lub będzie on bardzo mało widoczny. Co o tym sądzicie? A czy polecacie preparat Juvederm? Słyszałam, że jest najczęściej stosowany na rynku, ale czy jest najlepszy?

Pozdrawiam!
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Hej!

Mam do Was pytanie- robiłyście sobie może jakieś zabiegi z medycyny estetycznej? Ja się zastanawiam nad usunięciem zmarszczek za pomocą botoksu. Chodzi o "kurze łapki" i "lwią zmarszczę", czyli tam między oczami. I zastanawiam się czy warto? Przynosi to oczekiwane efekty? Zabieg nie jest tani, więc nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji, że zapłacą, poddam się takiemu zabiegowi, a skutku nie będzie lub będzie on bardzo mało widoczny. Co o tym sądzicie? A czy polecacie preparat Juvederm? Słyszałam, że jest najczęściej stosowany na rynku, ale czy jest najlepszy?

Pozdrawiam!

Hej! No powiem Ci, że to zależy od tego czy te zmarszczki już masz zaawansowane czy dopiero się robią. Ja miałam dość spore, zdecydowałam się na usunięcie kurzych łapek i efekt mi bardzo odpowiada. Miałam wstrzykiwany juvederm ultra, więc mogę go polecić. Efekt podobno ma się utrzymać do 12 miesięcy, więc całkiem nieźle. Spodziewałam się, że będzie krócej (tak z resztą wyczytałam w internecie). No faktycznie zabieg nie jest tani, ale jeśli Cię stać i jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu, to gwarantuję Ci, że jeśli dobrze Ci zrobią ten zabieg, to poczujesz się znacznie lepiej, bardziej dowartościowana i pewna siebie:) Tylko uważaj i wybierz odpowiedniego lekarza, bo naczytałam się na forach, że niektórym dziewczynom tylko zaszkodzili (powstały długotrwałe siniaki, a zmarszczki pozostały bez zmian). Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic, to polecam Ci gabinety Tarabuła, są blisko rynku (ul. św. Mikołaja), a sprawdziłam, więc mogę Ci ich polecić:) Powodzenia!
 
K

kolakoka

Guest
Botox jest już w tym momencie bardzo popularną metodą wygładzania zmarszczek i poprawiania wyglądu. Jeśli tylko źle się czujesz z bruzdami zdecyduj się na taki zabieg. Musisz jednak pamiętać o tym, że zabieg ten powtarza się co jakiś czas dla utrzymania efektów. Poczytaj sobie tutaj na ten temat.
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja zamiast botoxu wybrałabym na Twoim miejscu inną metodę-przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz-to nowa metoda ale od wielu lat wykorzystywana na zachodzie. Z miejsc gdzie jest nadmiar tkanki tłuszczowej pobiera się go i wypełnia nim bruzdy/zmarszczki. To o wiele tańsze od botoxu no bo materiał wypełniający jest nasz. Do tego jest to naturalny więc nie uczula i nie powoduje żadnych powikłań-powinnaś o tym poczytać, np. na stronie Centrum Chirurgii Plastycznej Malia. Powodzenia!
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
hej dziewczyny mam pytanie bo zastanawiam się nad wypełnieniem właśnie doliny łez bo mam straszne sińce i wiecznie zmęczone oczy czy któraś z Was już miała robione takie wypełnienie?
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Nie, ale wiem że korekcja powiek daje niesamowite efekty. Usuwają ci właśnie częściowo sińce pod oczami, redukują się tez kurze łapki i znika nadmiar skóry. Nic nie "wisi". Czytałam o tym zabiegu na stronie kliniki IQ Medica. Zaglądnij sobie tam po więcej informacji. To bardzo profesjonalna klinika. Zabieg nie jest długi, trwa chyba koło godziny. Dłuższa jest rekonwalescencja i na pewno w jej skróceniu nie pomaga palenie. Ale do codziennych zajęć można wrócić szybko. Myślę że warto to zrobić, widziałam na zdjęciach efekt, jest naprawdę niewiarygodny i naturalny.
 

magicznapani

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
wydaje mi się, że nie ma co się bać botoksu. moja ciotka robi sobie raz na jakiś czas i wygląda dobrze, a wystarczy jej zastrzyk mniej więcej raz na rok. z tego co się orientuje, chodzi do Spa Ce Ce w Warszawie. podobno ten botoks jest tam stosunkowo niedrogi, a salon bardzo fajny. ja na razie chyba jeszcze nie muszę, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, to nie będę miała specjalnych wątpliwości. ot, technika idzie naprzód i tyle.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Nigdy nie próbowałam takich zabiegów,więc mogę polegac jedynie na opinii innych forumowiczek. Ale bardzo ważna kwestia to finanse. Ile kosztuje taki zabieg?
 

magicznapani

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
wiesz co, to zależy chyba czy chcesz obotoksować sobie całą twarz czy tylko część. tam w Ce Ce to jest koszt około 700 zł, sprawdziłam to na ich stronie, jak masz ochotę to sobie zerknij - http://salon.cece.pl/beautyandspa/medycynaestetyczna/korekcjazmarszczek. swoją drogą, chyba mi się robi lwia zmarszczka na czole :)
 
K

kolakoka

Guest
W klinice IQ Medica botox kosztuje około 800 zł, zależy co chcesz sobie zrobić. Całe czoło kosztuje 900 zł (tutaj proszę odnośnik: http://www.iqmedica.pl/botox,p54.html) Jakbym miała sobie robić botoks to już na pewno w sprawdzonym miejscu, w końcu wstrzykuje się pod skórę truciznę, która paraliżuje mięśnie i dlatego nie powstają zmarszczki. Bardziej ufałabym klinice chirurgii plastycznej niż salonowi spa.
 

magicznapani

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
no co Ty, myślisz, że tam kosmetyczce pozwalają wstrzykiwać ludziom botoks? tam normalna pani doktor jest od takich rzeczy. medycyny.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
wiecie co jeśli o mnie chodzi to myślę, że jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojego wyglądu to warto jest się podać zabiegom medycyny estetycznej. Tylko należy pamiętać o tym, żeby dobrze wybrać miejsce, gdzie się chcemy poddać takiemu zabiegowi. Bo nie ma nic gorszego, jak to, że zabieg okaże się katastrofą, przez wybór nieodpowiedniego miejsca, czy lekarza.
Myślę, że dobrze byłoby wszystko dokładnie sprawdzić, przemyśleć zanim ktoś zdecyduje się na jakiś zabieg.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
No właśnie, bo kosmetyczki nie mają uprawnień do wykonywania takich zabiegów i pod żadnym pozorem nie pozwólcie sobie wstrzyknąć takiego preparatu przez zwykłą kosmetyczkę. Tylko lekarz może robić takie rzeczy. I najlepiej jest iść do porządnej kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej tak jak na przykład wspomniana IQ Medica z Warszawy, która notabene ma świetną opinię w branży. Wystarczy poczytać. Jakbym miała oddać się pod nóż i w grę wchodziłaby moja twarz to zaufałabym tylko doświadczonym lekarzom.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Nigdy nie próbowałam takich zabiegów,więc mogę polegac jedynie na opinii innych forumowiczek. Ale bardzo ważna kwestia to finanse. Ile kosztuje taki zabieg?

Taka korekcja powiek o której ci pisałam kosztuje 2800 złotych w IQ Medica. Ale efekty są niesamowite. Oczy odmłodzone, bez worków i sińców. Warto naprawdę.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Oj to mnie Kahlua zaskoczyłaś bo się przyznam szczerze, że ja myślałam, że taki zabieg trwa po pierwsze dłużej, a po drugie nieco sceptycznie nastawiona byłam do tej korekcji powiek, głównie ze względu na to, że może być ona bolesna. Ale poczytałam o tym zabiegu na stronie tej kliniki, o której wspominałaś i przyznam, że zabieg brzmi kusząco.
Na razie jeszcze nie myślę o tym, żeby sobie poprawiać powieki, ale nie mogę tego wykluczyć w przyszłości.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Poczytaj sobie, dobry artykuł o niedoskonałościach pod oczami - http://www.marekwasiluk.pl/cienie-i-obrzeki-pod-oczami-sa-na-to-sposoby/
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
ja robiłam sobie usuwanie blizn w gabinecie med. estetycznej i powiem wam ze raz na zawsze pozbyłam sie kompleksu więc chyba warto
 
Do góry