Mecze Reprezentacji Polski

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
widze ze nikt nie skomentował meczu Polakow z Ekwadorem??

po ładnej grze Polakow pokonalismy ekwador 3:0 ale to była piłka wodna
Niezabardzo mozna oceniac gre naszych pilkarzy ,bo to co pilka wyczyniala to bylo niesamiowite ale mysle ze sobie poradzili w takich trudnych warunkach Ekwador mozna rzec nie istniał
ciekawe jakby wygladał przebieg gry na suchym boisku?
ale ogolnie jestem zadowolony
Brawo Polacy!!!!
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
...gdyby to nie było waterpolo..roznieślibyśmy Ekwador z 5:0..choć i tak niewiele brakowało :p..

determinacja, wola walki, a przede wszystkim wyższe umiejętności sprawiły, ze wygraliśmy....tylko, co będzie, gdy wróci Zurawski i Szymek??
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Mecz był świetny chociaż warunki tragiczne, dokładnie piłka wodna jak napisano wyżej, zobaczymy jak nam pójdzie w następnym meczu i oby nie grał w nim najlepszy obrońca reprezantacji Angli- Grzegorz Rasiak :D
 

n62

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wszyscy polacy grali świetnie :):) Oprucz Rasiaka :):) :p Jutro gramy z Estonią
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Dzis drugi sprawdzian Polakow ostatnio było na wodzie dzis chyba tez warunki nie beda najlepsze
ale to i moze dobrze bo trzeba umiec grac w roznych warunkach
i niech sobie nasi pocwicza w deszczu :p mysle ze dzis tez powalcza i bedzie dobry mecz
stawiam na Polakow :)
wynik----------> 3:1 A wy jak obstawiacie????
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
....a ja mam nadzieje, że Polacy wygrają do zera..bo tak postawiłem w STS-ie:p...będzie 2:0...
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
....a ja mam nadzieje, że Polacy wygrają do zera..bo tak postawiłem w STS-ie:p...będzie 2:0...


jednak 3:1 chyba musze zaczac grac duzo ostatnio trafiam wynikow :)
trzeba było zerznac odemnie :p
mecz chaotyczny ale dali sobie rade jak na ten skład :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Myśle jednak że trener powinie dać chociaż jeden zespół z górne półki :) ponieważ wtedy naprawde polska by się sprawdziła :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
...wygrali...ale nuuudny ten mecz był...i w dodatku żenujący komentarz "Jaroszego"...(.."o piłkarskich żargonach"..)...

..bardzo dobrze zagrał Mila (o dziwo), Kowalewski (na mój gust nie ustępuje niczym Borucowi) i Jeleń (miał kilka ciekawych rajdów już go widzę w Wiśle Kraków)...poza tym nieźle zagrał Piechna (brawo za bramkę) i Wasilewski...to moje zdanie...

...zawiódł mnie Brożek, Saganowski i trochę Gorawski..ale ogólnie to spox...


A oto najbliższe plany naszej narodowej:

.................................................................................
Być może jeszcze w tym roku podopieczni Pawła Janasa spotkają się towarzysko z Argentyną, a przyszłym roku z RPA i prawdopodobnie z Paragwajem i Chorwacją.

Gdyby spotkanie z Argentyną doszło do skutku, odbyłoby się między 15 a 17 grudniem. "To jest na razie tylko opcja, zupełnie hipotetyczna wersja - zastrzegł Andrzej Placzyński, szef polskiego oddziału firmy SportFive, zajmującej się organizacją meczów polskiej drużyny narodowej. - Sprawdzamy możliwości rozegrania tego meczu, ale propozycję musiałby zatwierdzić jeszcze argentyński związek. Na razie można mówić jedynie o sugestii agenta piłkarzy Argentyny, który złożył nam taką ofertę. W przyszłym tygodniu powinniśmy wiedzieć coś więcej".

Mecz z Argentyną byłby ostatnim tegorocznym występem podopiecznych Pawła Janasa. Następna konfrontacja zaplanowana jest na koniec lutego, gdy drużyna narodowa wyjedzie na zgrupowanie do RPA. "Ten wyjazd jest już pewien, a teraz ustalamy szczegóły - powiedział Placzyński. - 26 lutego mamy zagrać z najlepszą drużyną ligową RPA, a 1 marca w zespołem narodowym tego kraju".

Pod uwagę brane jest także spotkanie z Arabią Saudyjską, które miałoby się odbyć 29 marca. Dwa mecze zaplanowane są na maj - pierwszy prawdopodobnie rozegrany zostanie w Krakowie z Paragwajem, a drugi rywal, z którym Polacy zmierzyliby się w Szczecinie, na razie nie jest znany.

Przygotowania reprezentacji do finałów MŚ zakończyłyby się czerwcowym spotkaniem już na terenie Niemiec, gdzie odbędzie się turniej finałowy MŚ. Bardzo prawdopodobne jest, że ostatnim rywalem Polaków przez rozpoczęciem finałów MŚ będzie Chorwacja.

.................................................................................
 
Do góry