mecze reprezentacji piłkarskich...byłeś? gdzie, kiedy?

Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
ja nie byłem na żadnym meczu reprezentacji seniorskiej...za to byłem w zeszłym roku w Lęborku na meczu reprezentacji U-17: Polska vs. Szwecja, w którym podopieczni Michała Globisza rozgromili Szwedów 3:1 mecz był ciekawy, nie brakowało interesujacych akcji
jutro tj. w piątek 29.07.2005 wybieram sie na kolejny mecz reprezenacji U-17: Polska vs. Norwegia, mam nadzieje że i tym razem Polacy odniosą zwycięstwo po dobrej grze, no i mam nadzieje, że nasze młode orły będą coś znaczyć w przyszłości na świecie już jako seniorska reprezentacja Polski...oby sie nie marnowały te talenty jak to sie dziś dzieje...ci którzy w reprezentacji młodziezowej gromili swoich rówieśników z potężniejszych piłkarsko nacji nie moga poradzić sobie w późniejszych latach... :/
 

*seba*

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Byłem na Polska-Ukraina u-19 i Polska-Chorwacja u-18 w Rzeszowie :D
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
no i co do meczu Polska vs. Norwegia o którym tu napomniałem: Polska wygrała 2:0 po 2 pięknych bramkach zawodnika UKP Zielona Góra Michała Janoty
 

nmati

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
ja z takim pytaniem pilnym. ma ktoś z was odsprzedac bilet na mecz polska-austria?
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
Ja byłem w Kielcach ostatnio na reprezentacji jak grali z Armenią ;) Atmosfera cudowna stadion zresztą też!
Pzdr!wszystkich fanów piłki nożnej








henry3.jpg Geniusz
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Polska - Ukraina ale przedewszystkim Polska - Kolumbia, na pożegnanie przed mistrzostwami :p ale był czad. Kiedy Kolumbia strzeliła nam drugą bramke krzyczeliśmy "jeszcze jeden" i "prawie jak piłkarze" i wogóle takie tam... Nasi grali beznadziejie!! :lol2:
 

midel

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
ja byłem na meczu Polska - Norwegia 3:0 i Polska - Austria 3:2, przynoszę szczęście :p
 
Do góry