Mech układa się w twarz Jezusa

Candy_Lips

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląsk :)
Mężczyzna, patrzący na zarośniętą mchem ścianę kościoła, zobaczył twarz Jezusa - donosi dziennik "The Scottish Sun".
40-letni Alan Stocks, który wyszedł ze swego salonu fryzjerskiego na krótką przerwę, obojętnie spojrzał na ścianę budynku. Wtedy jego oczom ukazał się niezwykły widok. Mały obraz na ścianie przedstawia twarz mężczyzny z brodą. Mech układa się też we wzór korony. - To niezwykłe, tym bardziej, że zbliża się Wielkanoc - mówi Stocks.

Burmistrz Greenock Westburn widział zdjęcie niezwykłego fragmentu ściany. - Jeśli przynosi on radość tym, którzy na niego patrzą, to można się tylko cieszyć - mówi. - Ale nie spodziewam się pielgrzymów, którzy chcieliby obejrzeć wzór na ścianie - dodaje urzędnik.Wzór z mchu to ostatnie tego typu odkrycie. W lutym Craig O'Connor, stolarz, zobaczył podobną twarz na kawałku surowego drewna. Zdecydował się sprzedać go na internetowej aukcji, ale ponieważ nie otrzymał oferty wyższej niż 350 funtów - użył drewna do wytworzenia mebli.
onet.pl

wszyscy potrzebują niezwykłych ,namacalnych dowodów jego istnienia?
 

adax 01

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Rybnik
Mężczyzna, patrzący na zarośniętą mchem ścianę kościoła, zobaczył twarz Jezusa - donosi dziennik "The Scottish Sun".
40-letni Alan Stocks, który wyszedł ze swego salonu fryzjerskiego na krótką przerwę, obojętnie spojrzał na ścianę budynku. Wtedy jego oczom ukazał się niezwykły widok. Mały obraz na ścianie przedstawia twarz mężczyzny z brodą. Mech układa się też we wzór korony. - To niezwykłe, tym bardziej, że zbliża się Wielkanoc - mówi Stocks.

Burmistrz Greenock Westburn widział zdjęcie niezwykłego fragmentu ściany. - Jeśli przynosi on radość tym, którzy na niego patrzą, to można się tylko cieszyć - mówi. - Ale nie spodziewam się pielgrzymów, którzy chcieliby obejrzeć wzór na ścianie - dodaje urzędnik.Wzór z mchu to ostatnie tego typu odkrycie. W lutym Craig O'Connor, stolarz, zobaczył podobną twarz na kawałku surowego drewna. Zdecydował się sprzedać go na internetowej aukcji, ale ponieważ nie otrzymał oferty wyższej niż 350 funtów - użył drewna do wytworzenia mebli.
onet.pl

wszyscy potrzebują niezwykłych ,namacalnych dowodów jego istnienia?
Bardzo ciekawe. Czyżby były to jakieś cudy?Ja w to wierzę. Podasz link do tej strony?
 

Throe

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polska
Też nie chce mi się wierzyć w to zbytnio :)

Ja mogę powiedzieć że zobaczyłem na niebie statek ufo :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Matki Boskiej w wyschniętej kałuży nie pobije. Szkoda, że nie widziałem zdjęcia, ale ludzie na świecie jest tak dużo różnego rodzaju flory, że ułożenie się w kształt coś przypominający jest ogromne.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Przypadek. W coś się przecież musi ułożyć.
... podobnie jak kiedyś, chyba na skórze krokodyla, kolory ułożyły się w 'Allah'.
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Nie wiem czy zauważyliście, ale w waszych domach znajdują się (zapewne) takie kawałki metalu połączone z drewienkiem które do złudzenia przypominają Jezusa przybitego do krzyża. Jak to się dzieje? ;)

Są też takie kawałki papieru z rozlaną farbą drukarską, która jak raz układa się w postać Matki Boskiej. Cuda...
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Taa. A rura od odkurzacza jest w stanie ułożyć się w wizerunek matki boskiej :p
Ludzie często widzą to co chcą widzieć.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Widzą to, co znają.
To podobnie jak z puszczanymi od tyłu nagraniami - gdyby nie powiedzieć im co to jest, nie znaleźliby żadnych słów. Ale wystarczy powiedzieć, że taśma puszczana od tyłu ujawnia konkretne nagrania, a usłyszą co trzeba ;)
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
A Jezus pewnie jest kretynem? Jakby chciał się naprawdę "objawić" to by zlazł z nieba w całej okazałości na Placu św. Piotra i pokazał co potrafi.

Ale to mądry gość i wie, że od ludzi lepiej się trzymać z daleka. Raz szedł to mu zrobili kuku.
I teraz się mści. Np. niektórym odcina internet.
 
Do góry