Meble na wymiar Warszawa

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Czy korzystaliście może z jakiejś firmy, która robiła Wam meble na wymiar do kuchni?
Marzy mi się urządzenie ładnej ale funkcjonalnej kuchni. Próbowałam sama rozglądać się za gotowymi meblami, ale chyba mnie to trochę przerosło, bo jak mi się coś już podoba to kompletnie nie zmieszczę tego u siebie. Metraż u mnie nie jest powalający. Możecie polecić jakieś ciekawe rozwiązania?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
jeśli masz problemy metrażowe to polecam tylko meble na wymiar. moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiązanie. idź do jakiejś firmy która wykona Ci projekt i zaproponują jakieś ciekawe rozwiązania.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
A ma ktoś doświadczenia z takimi firmami? Możecie kogoś polecić?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Z Warszawy zajrzyj sobie do firmy Styl Dom Mix. Możesz zamówić sobie pomiar, zrobią Ci też projekt i oni na bank wymyślą jakieś rozwiązania które będą Ci odpowiadać.
Z firmą miałem przyjemność współpracować, dlatego wiem, że można śmiało ich brać.
 
J

jadwinia

Guest
madzia_a napisał:
Czy korzystaliście może z jakiejś firmy, która robiła Wam meble na wymiar do kuchni?
Marzy mi się urządzenie ładnej ale funkcjonalnej kuchni. Próbowałam sama rozglądać się za gotowymi meblami, ale chyba mnie to trochę przerosło, bo jak mi się coś już podoba to kompletnie nie zmieszczę tego u siebie. Metraż u mnie nie jest powalający. Możecie polecić jakieś ciekawe rozwiązania?
Nie wiem gdzie mieszkasz i gdzie tej firmy potrzebujesz, ale w Warszawie wg mnie najlepsza firmą jest Styl Dom Mix. Sama długo szukałam i na wielu spotkaniach byłam z innymi, ale tylko ta firma zrobiła na mnie wrażenie. Oferują kompleksowe usługi, ponieważ zaaranżują Ci pomieszczenie odpowiednio i sami to wykonają. Podobnie z meblami - projektują oraz wykonują.
 
Do góry