meble drewniane

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Co sadzicie o meblach z naturalnego drewna?
Niedługo się przeprowadzam do nowego mieszkania i chciałem sobie do salonu kupić zestaw mebli sosnowych. Co o nich myślicie?
Może znacie jakieś ładne zestawy na które warto było by zwrócić uwagę?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Na pewno są bardziej trwałe od takich z płyty. sosna to ładne drewno, ale niektórym przeszkadza, że później trochę ciemnieje - chociaż zawsze można pomalować na kolor jaki się chce - są do tego specjalne woski i lakiery. Jak cię interesują takie meble, to możesz zobaczyć sobie na esmebel.com tam mają takie meble. Może coś Ci wpadnie w oko.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
mi sie bardzo podobaja meble drewniane szczegolnie antyczne, cos takiego np:

21526_3851_Meble_antyczne_typ_WS.jpg


piekna rzecz!

:eek:k:
 

margaretkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Antyki - jak najbardziej (w porządku) :)) Ale jak dla mnie ta propozycja powyżej jest troszkę za bardzo przerysowana ;) To znaczy - za bardzo "wzorzysta" ;) Ale generalnie sama idea posiadania w domu antyków jest jak najbardziej ok :) Niezależnie o d tego czy wnętrze mamy minimalistyczne czy tradycyjnie urządzone. A co do samych mebli drewnianych - można je kupić też tu.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No te antyki to raczej nie mój styl za bardzo. Nie lubię takiego wnętrza "na bogato", ale wiadome - kto co lubi. Mnie się bardziej podobają takie proste, drewniane meble, jak na przykład takie. Do tego jakaś delikatna tapetka, na przykład w drobne kwiatki i powinno być super.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Antyki ładnie się prezentują ale tylko w odpowiednich wnętrzach. U mnie w domu by coś takiego zdecydowanie nie pasowało. Wole jakieś meble w nowocześniejszym stylu. Macie jeszcze jakieś propozycje?
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Antyki to również nie mój styl. Ja lubię nowoczesne wnętrza, w których jest dużo przestrzeni i gdzie meble nie zajmują zbyt dużo miejsa. Wystrój mieszkania jest dla mnie ważny ponieważ to właśnie tam odpoczywam.
 
Do góry