meble do jadalni

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Witam, wprowadziłam się do nowego mieszkania i mam dosyć dużo miejsca i chciałabym zrobić sobie jadalnię no i w związku z tym szukam odpowiednich do tego mebli. Pomóżcie coś wybrać, przeglądam strony intrenetowe i w zasadzie tylko jeden stół z krzesłami przypadł mi do gustu, konkretnie ten. Może natknęliście się jeszcze na coś fajnego i pokażecie?
 
P

papryka9

Guest
Ten zestawik z multizakupy.pl jest idealny, jeśli masz duże mieszkanie to może to wyglądać naprawdę rewelacyjnie. Jeśli chcesz mieć ładną jadalnie to może zainwestuj jeszcze w jakąś niebanalną zastawę stołową. Nic tak nie dodaje specyficznego czaru jadalni jak piękne talerze, wazy i takie tam:)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Masz rację, na pewno zwrócę również uwagę na to jakie talerze i całą zastawę wybrać, bardzo lubię mieć łądne komplety naczyń, ale jeszcze nie skupiałam się na wyborze, narazie chcę kupić stół. Znalazłam jeszcze jeden fajny, taki i teraz sama nie wiem który jest ładniejszy.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Lubię raczej proste meble - bez szałów. Podoba mi się na przykład ta aranżacja - ktoś sobie oryginalnie dobrał do tego lampy i muszę przyznać, że o ile na początku wydawało mi się to dziwne, to teraz stwierdzam, że bardzo fajnie się komponuje.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
No nie najgorsza ta aranżacja, część jadalna nawet mi się podoba, te lampy właśnie świetnie wyglądają, tylko, że krzesła są beznadziejne i nie widać jaki jest stół przez ten obrus a ja szukam konkretnych mebli do jadalni :) Na samą aranżację jadalni pomysł znajdę sobie sama i sama wykonam całe wnętrze, potrzebuję mebli.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No fakt oba zestawy, które znalazłaś są super. Mi bardziej podoba się ten drugi - wydaje się bardziej nowoczesny, ale to już kwestia gustu i tego jaki wystrój będzie miała Twoja jadalnia. Jeśli zamierzasz kupować na multizakupy.pl to pogadaj z nimi i najlepiej pokaż im zdjęcia pomieszczenia. Na pewno Ci doradzą i pomogą wybrać odpowiednie meble. Kiedy się już zdecydujesz pochwal się fotkami :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Backspace widziałam, że oni mają na swojej stronie opcję/produkt projektów wnętrz więc sądzę, że na pewno by mi pomogli, aczkolwiek ja jakiś zamysł i pomysł na to mam, szukam tylko jakichś super mebli :) Nie chcę mieć za dużo rzeczy w jadalni, generalnie wszystko skupi się przede wszystkim na stole i krzesłach, cała reszta to już dodatki, które sobie dobiorę jak już będę miała meble :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
a może zestaw verum przypadnie Ci do gustu, w dużej jadalni będzie się dobrze prezentował, jest to z jednej strony prosty zestaw, ale jednak bardzo elegancki, a do tego te krzesła wyglądają na bardzo wygodne ;)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy macie podobne poczucie estetyki jak ja, ale moim typem krzeseł do jadalni jest ten model http://www.myin.pl/2059/krzeslo_slim_biale_z_czarna_plama_na_plozach
Nietypowe.
A poza tym lubuje się w dziwnych grafikach na mebalch :)
Podoba mi się też wersja z plamą czerwoną :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Ciekawe to krzesło, nie powiem, aczkolwiek ja wole bardziej klasyczne meble.
Takie jak to: http://www.myin.pl/598/krzeslo_laura_bialoczarne
Może wyglada lekko babcinie, ale ja tam lubie taką stylistykę :)
A wam jak się ono widzi? :)
 

ko-rnik

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
To może taki stół dębowy w styl art deco. Można też do niego dokupić krzesła.
332186_stol_debowy.jpg


333aa8_stol_debowy.jpg
 
W

wadllo

Guest
Jeżeli chcecie pokazać propozycje zamiast linków proponuje tak jak wyżej wysyłać zdjęcia. Dużo łatwiej przeglądać :eek:k:
krzeslastolzagiel.JPG
stolkrzesla_2.JPG
zestaw-felix.JPG
stolkrzesla_3.JPG
Bogatsza oferta krzesła i stoły. Jeżeli ktoś jest z okolicy miasta Kalwaria Zebrzydowska serdecznie zapraszam na stronę www.meble-kalwaria.pl. Działamy głównie - woj. śląskie i małopolskie (Myślenice, Kraków, Tychy, Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska itd).
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Jeszcze jedna propozycja. Tym razem bardziej elegancka. Jadalnia w tym mieszkaniu nie jest znowuż jakaś wyszukana, ale bardzo poprawna i dość elegancka. Krzesła wyglądają na bardzo wygodne, choć mogą być nieco niepraktyczne ze względu na kolor... Stół, jak dla mnie trochę za bardzo przysadzisty. Wolę lekkie meble.
 
B

benjamima

Guest
bardzo dużo inspirujących zdjęć znajduje się na stronie http://www.n-design.pl/#/pl/galeria ... są w nowoczesnym, jasnym i "krystalicznym" stylu. Jeśli ktoś szuka pomysłów, to po obejrzeniu tej galerii na pewno będzie miał ich mnóstwo :) niestety nie mogę powklejać zdjęć, bo strona jest we flashu :p
 
C

compton_style

Guest
Fajne meble, takie dezajnerskie i oryginalne, widziałem na stronie myin.pl. W ogóle strona ma dużo dodatków, gadżetów, dekoracji i ozdób, moja siostra non stop siedzi na niej albo na ich profilu do facebooka i szuka nowych aranżacji itd.
 

liste

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
2
Mi się strasznie podoba ten stół, który wkleił ko-rnik. Krzesła już nie bardzo. Ale też przypomina mi bardzo styl kolonialny - takie meble są po prostu prześliczne.
 
B

bone1906

Guest
Mi się bardzo podobają meble w ofercie sklepu internetowego esmebel.com , naprawdę takie klasyczne, ale i stylowe. Sklep oferuje piękne meble z drewna bukowego, po cenach niższych niż u konkurencji, bo esmebel jest także producentem tych mebli, dlatego jest taniej.
 
R

rusalka_lesna

Guest
No na pewno drewniane meble maja swój urok, nawet takie stylizowane na drewniane i najlepiej masywne, coś w tym stylu http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=2090 Takie meble to raczej na pewno posłużą przez wiele lat, no i są uniwersalne przede wszystkim.
 

marekw

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam meble do jadalni ze sklepu Agan. Stoły i krzesła w najróżniejszych stylach, nowoczesne i klasyczne. Teraz dodatkowo meble do salonu i meble kuchenne. Po prostu sprawdź sam i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Rewelacyjne zestawy szklane, ławy i stoły ze szklanym blatem i designerską podstawą w kształcie litery "S" - zobacz sam.
 
Do góry