Maturka Z Geografi

Kaja*

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy ktos wie jaki zakres materiału obowiazuje na maturze posdtawowej a jaki na rozszerzonej.Słyszłam ze na podstawowej jest tylko POlska czy to prawda?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Czy ktos wie jaki zakres materiału obowiazuje na maturze posdtawowej a jaki na rozszerzonej.Słyszłam ze na podstawowej jest tylko POlska czy to prawda?
Poziom podstawowy to nie tylko geografia Polski. Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał.
Poziom rozszerzony ma trudniejsze zadania poprostu. Poszukaj sobie w necie na temat matury. Wystarczy tylko na googlach wpisać i Ci wyswietli mnóstwo wiadomości.
A tutaj masz inny temat na forumowisku o maturze z geografi i pomacach jakie się przydają.
I nastepnym razem przeszukaj forum zanim załozysz jakiś nowy temat
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Zdawałem geo w tym roku... powiem Ci tak... na podstawową - nie trzeba się było dużo uczyć - więcej zada było na myślenie (wyciąganie wniosków, analiza wykresów, etc.) niż na wiedzę... Ale na rozszerzony... to już był (jak to się mówi) hardcore ;) ... ja osobiście wyszedłem po 20 minutach, po rozwiązaniu tylko tych zadań o których miałem jakiekolwiek pojęcie i dostałem 32% ... tak więc... jeśli myślisz poważnie o rozszerzonej... ucz się :) ... jeśli chodzi Ci tylko o przedmiot do zdania, nie mający żadny wpływ na studia (tak jak to było w moim przypadku) ... możesz olać ;)
 
Do góry