matura

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
hehe a ja pomyliłam nazwisko panny Izabeli :niepewny: zamiast łęcka to ja napisałam Biecka :mruga:
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Ale wtopa :p,jestem przekonany na no....80% że nie zaznaczyłem w kółeczko swojego tematu w pracy :/
Nic mi nie daja przekonania moich nauczycieli,ze jak napisałem pracę,to egzaminator ja sprawdzi...Yyyyh zobaczymy :D...Czekam na arkusze ^^
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
O k...też nie zaznaczyłam :/ ej no chyba sie kapnął który to był temat ;/
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Podobno jest tak,że egzaminator najsamwsprzód musi sprawdzic sama pracę,a jeśli zauważy,ze nie jest zakreślony temat to sam zakreśli.Tak jest podobno,zależy od interpretacji egzaminatora.Ale w mojej szkole uspokajali że nie są chamscy.
To jest wina samego arkusza.Na polskim bylo wytłuszcone i puste miejsce na wpsianie liczby tematu,o tym każdy pamieta.O zakreśleniu już nie :/
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
jak matura? z angola ?też mieliście takie marne nagranie na podstawach?
moja siostra (tegoroczna maturzystka- jak to brzmi :D ) właśnie najbardziej narzeka na to nagranie. Z resztą nie tylko ona. No ale ogólnie chyba nie było aż tak źle. Jutro pisze WOS.

w ogóle to życzę Wam powodzenia i połamania piór :*
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
U nas na podst ang nagranie było bardzo dobre. Jakość nagrania zależy także od sprzętu na jakim jest puszczane i sali w jakiej pisze się egzamin [czasem jest straszny pogłos]. Ogólnie uważam, że było łatwo. Zbyt łatwo. Tematy tekstów użytkowych [praktycznie słowo w słowo!] przerabialiśmy w szkole zaraz po wielkanocy... Obawiam się, że wyłożyłam się przez to, że tak prosto było :/

A dzisiaj WOS... Aaaa! :wow: :bag: :pokrecony:
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
eh... jutro kolejny angielski - ustny. są jakieś stronki z użytecznymi zwrotami które mogą sie nam przydać?
 
R

robaldo

Guest
no ja jestem zdania, ze lepiej poszedł mi polak, angol powinienem też zdać ;p hehe ale żeby nie zapeszać to siedzę cicho i nic nie gadam :p
Na polskim wybrałem temat o Lalce i jak czytałem przykładowe rozwiązanie, to dużo rzeczy udało mi sie ująć:) Kto wpadł na to, że karta którą trzymał Wokulski jest symbolem miłości do kobiety??albo że cofający powóz symbolizuje upadek rodziny Łęckich?? Ja myślałem, że wypisuje jakieś bzdury, a tu proszę ;p hehe udało sie:)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Najgorszy roszerzony WOS w historii!!
Ale na studia pójdę,owszem,do Wyzszej Pańtwowej szkoły,ale chyba ze w Jaśle,pffffffff
 

Tassadar

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
105
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kraków
No mi też angol rozszerzony poszedł nawet nieźle. Liczę na ok 75% jeśli oczywiście dobrze odpowiedzi zakodowałem, a coś mam przeczucie że pomyliły mi się numerki zadań przy kodowaniu.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
No mi też angol rozszerzony poszedł nawet nieźle. Liczę na ok 75% jeśli oczywiście dobrze odpowiedzi zakodowałem, a coś mam przeczucie że pomyliły mi się numerki zadań przy kodowaniu.

Aaa,no to ważna rzecz,pomyl się w jednym miejscu w dwóch i nara.
Właśnie,dzieki za przypomnienie - to juz są pewne informacje - jeżeli nie zaznaczyliście kółceczkiem czy czymkolwiek numeru tematu,nic Wam to nie robi,praca sprawdzana jest normalnie.I druga,tez moze ktos tak miał : jeśli ktoś z Was zamiast zamalowywac odruchowo krzyżyki stawiał,też Wam to nic nie robi.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
siostra z WOSu no tak sobie jest zadowolona. Pani z angola dała nam dzisiaj właśnie maturę tegoroczną, to do wysłuchania i zamknięte, razem wyszło mi 31 pkt. to jakieś 62 % :) :) więc się cieszę.

Siostra maturę ustną z polaka sobote, już dzisiaj mówiły jej koleżaniki, 2 nie zdały szok :eek: Jedna 0 pkt. druga 2pkt. więc po prostu szok. Ja nie wiem jak musiały mieć źle napisaną pracę, że taki pocisk. Siostra zaczęła się stresować bo ma tą samą komisję. 3mam za Was kciuki.
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
To jest wina samego arkusza.Na polskim bylo wytłuszcone i puste miejsce na wpsianie liczby tematu,o tym każdy pamieta.O zakreśleniu już nie :/
Ale że co trzeba było tam jeszcze zakreślać?
Ja tylko wpisałem numer tematu... Coś jeszcze trza było?
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
ja obawiam sie polskiego bo temat byl idiotyczny z angielskiego pisemnego poszlo mi dobrze, ustny angielski wczoraj miałam nie było tak strasznie zdałam :D teraz jeszcze tylko historia i ustny polski ale to w przyszłym tygodniu to sobie narazie troche odpoczne...
 
R

robaldo

Guest
Evela, a jakie maiałaś scenki i obrazki do opracowania?? można wiedzieć??
 
Do góry