Matura - Zdana czy nie?

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Witam społeczność forumową!

Jak wiemy na maturze zdajemy: Polski, Angielski oraz Matematyka w zakresie obowiązkowym.

Moje pytani brzmi. Jeżeli wezmę dodatkowo Matma R oraz Fizyka P - to jeżeli nie zdam tych przedmiotów dodatkowych (tj Matma R i Fizyka P), to czy mam zdaną maturę? ( oczywiście po pomyślnym zdaniu "pakietu obowiązkowego").
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Z tego co się orientuję każdy przedmiot dodatkowy zdaje się w rozszerzeniu. Maturę masz zdaną bez względu na to czy zdasz dodatkowe czy nie, ale jak np zdasz fizykę na 13% to ci wpiszą na papierku 13%.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Dziwne, bo jak pytałam jakiś tydz temu w szkole to powiedzieli, że dodatkowe tylko w rozszerzeniu.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
U mnie rok temu też tak mówili, bo sami nie wiedzieli dokładnie, a okazało się inaczej. Do stycznia nam wmawiali też, że tylko 3 przedmioty dodatkowe można wybrać, a przecież max był 6.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
E no to czemu ja nie mogę. Jeszcze raz muszę chyba ruszyć tyłek do szkoły i się dowiedzieć. Chciałam poprawiać geografię, którą zdawałam w rozszerzeniu trzy lata temu i zdawać jako następny dodatek historię i wos, chciałam historię na podstawie i wos na rozszerzeniu i powiedziała baba, że wszystko na rozszerzeniu, bo nie można na podstawie dodatkowych żadnych.
 
Do góry