Matura z polskiego- materiały pomocnicze.

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Mam 2 pytania co do materiałów pomocniczych.
Mój temat maturalny to: Specyfikacja słownictwa internetowego. Zanalizuj na wybranych przykładach

1. Mam prezentacje na której znajdują się emotikonki, różne cytaty, foty itp. I czy może podczas egzaminu ta prezentacja cały czas włączona a ja tylko bym zmieniał slajdy do omawianego wówczas fragmentu?

2. Chciałbym dodać do materiałów ten oto klip: http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc mówi on o stosowaniu polskich znaków.
Jednak pod koniec znajduje się słowo "gówno" i są moje obawy jak komisja na to zareaguje :) Więc pytanie: dodawać to czy nie?

Pozdrawiam :p)
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
1) Myślę, że prezentacja może być włączona, podczas kiedy ty będziesz omawiał temat, jednak powinieneś zgrać treść z prezentacją.

2) Z filmiku wytnij końcówkę, gdyż myślę, że to słowo mogłoby niepotrzebnie zrobić złe wrażenie na komisji.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
1) Myślę, że prezentacja może być włączona, podczas kiedy ty będziesz omawiał temat, jednak powinieneś zgrać treść z prezentacją.

2) Z filmiku wytnij końcówkę, gdyż myślę, że to słowo mogłoby niepotrzebnie zrobić złe wrażenie na komisji.

1. kupie sobie taki pilocik abym z każdego miejsca mógł zmienić slajdy ;d

2. Ja pomyślałem, że zrobię piii jak w filmach i zamaże to słowo :D co myślicie o tym pomyśle?
Bo wycięcie tego kawałka ani ładnie by nie wyglądało, ani nie przekazało tych wartości bo na końcu jest najważnijsze.
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
1. kupie sobie taki pilocik abym z każdego miejsca mógł zmienić slajdy ;d

Świetny pomysł! Będziesz w stanie sam kontrolować szybkość slajdów, a tym samym dopasować tempo ich wyświetlania do tempa wygłaszanych prezentacji.

2. Ja pomyślałem, że zrobię piii jak w filmach i zamaże to słowo co myślicie o tym pomyśle? Bo wycięcie tego kawałka ani ładnie by nie wyglądało, ani nie przekazało tych wartości bo na końcu jest najważnijsze.

To jest chyba najlepsze rozwiązanie. Nie zniechęcisz komisji, przez wulgarne słowo, ale też cały sens filmiku pozostanie zachowany.
 
Do góry