Matura z Historii Sztuki - MATERIAŁY

Status
Zamknięty.

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Planujesz zdać maturę z Historii Sztuki a twoja wiedza polega na rozpoznaniu egipskich piramid i "Słoneczników" Van Gogh'a? Uważasz, że rok to za krótki czas aby nauczyć się wszystkich wiadomości i zdać maturę na wysokim poziomie? Jeśli tak to jesteś w błędzie, mnie wystarczyło pół roku aby nauczyć się wszystkiego i zdać maturę na blisko 100%!!! Tobie też się to może udać!!! Dzięki mojemu opracowaniu materiałów, każda osoba poradzi sobie z tym trudnym tematem


Oferuję Państwu zbiór materiałów, które są niezbędne każdej osobie chcącej zdać maturę z Historii Sztuki.


Materiały zbierałam dla potrzeb własnych przez blisko rok, ich efektem była zdana matura na ponad 90%!!!



Na mojej płycie znajdują się:

- Bardzo dobrze opracowany kanon dzieł wraz ze zdjęciami – nie jest to zwykły kanon dzieł, który można znaleźć na wielu stronach internetowych, mój został poszerzony o dzieła, których tam zabrakło a występowały w poprzednich maturach, dodatkowo przy większości dzieł podany jest materiał, z którego zostało wykonane, miejsce obecnego przechowywania oraz rok bądź lata, w których zostało wykonane. (praca znajduje się w Wordzie i liczy sobie łącznie ok 270 stron)

- Dział pod nazwą "Architektura", w którym zostały omówione style i detale architektoniczne, charakterystyczne dla poszczególnych epok od Starożytności po czasy Nowożytne (Word)
- Dokładne omówienie poszczególnych epok od Mezopotamii do Gotyku (Word)

- Omówienie kierunków i prądów w sztuce XIX i XX wieku oraz ich przedstawicieli (Word)

- Słowniczek pojęć z Historii Sztuki – opracowany w bardzo przystępny i łatwy do zapamiętania sposób (Word)

- Słownik wszystkich pojęć architektonicznych, ok. ¼ pojęć ma przedstawione fotografie (Word)

- Arkusze matur (również próbnych) z poprzednich lat wraz z rozwiązaniami w formacie PDF - łącznie z odpowiedziami matury 2009 !

- Różne przydatne pomoce takie jak: atrybuty świętych, dziedziny sztuk pięknych, okresy w sztuce, porządki architektoniczne i wiele innych (Word)

- Bardzo przydatny w czasie nauki do matury bonus (PDF)

- Niezbędną bibliografię uzupełniająca, z której sama korzystałam przygotowując się do matury(Word)

- Informator maturalny




O to przykładowe strony z mojego kanonu dzieł:

http://cheethka.w.interii.pl/dziela.JPG



Płyty z materiałami wystawiam na allegro, o to komentarze jakie za nie dostałam (a płyt sprzedałam już blisko 100!)

http://cheethka.w.interii.pl/komenty%20allegro.JPG



Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod emailem: rozowycukiereczek@o2.pl

pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry