Matura z angielskiego

krzysiekmen3

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Czy waszym zdaniem matura z angielskiego jest trudna??mam 3 ale boje się ze nie zdam matury . proszę o pomoc
 

raptus

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
jest bardz09o trudna...pisałem w tamtym roku,nie zdało u mnie w klasie 15 osób(liceum ogólnokształcące)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
raptus, no to słabą klasę w takim razie miałeś. 15 osób, które nie zdają matury z języka w LO to wstyd nie tylko dla nich, ale i dla szkoły.
krzysiekmen, a Ty się przyłóż i rozwiązuj arkusze maturalne, ucz się słówek i gramatyki - jeszcze masz trochę czasu. Nie ma co gdybać.
 

Misholec

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Podstawa jest łatwa, rozszerzenie trudniejsze, ale spokojnie do zdania.

Dużo po angielsku czytać, czytać, czytać, słuchać, słuchać, słuchać, pisać, pisać, pisać.

Podręcznikowa gramatyka na podstawie nie występuje. Na rozszerzeniu to typowo 5 punktów. Przy czym pamiętaj, że poprawność też się liczy przy formach pisemnych. Bodaj 4 punkty za to są na podstawie.
 

tomala-1987

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Matura na poziomie podstawowym jest prosta. Do części pisemnej musisz trochę ogarnąć podstawy, a do ustnej wystarczy troczę sprytu, polecam tę publikacje.
 

bolek10

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
dla mnie czy podstawa czy nie i tak jest trudna jezeli chodzi o jezyki obce, za rok mam mature ale chyba niedlugo zapisze sie na korepetycje bo nie wierze w swoje sily:(
 
Do góry