Matura Eksternistyczna

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Witam!
Jestem w LO. Normalnie piszę ten egzamin w 2010r. Jednak wtedy wymagana jest matematyka. Dlatego chciałbym napisać ją eksternistycznie rok wcześniej aby uniknąć tego przedmiotu. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są wymagania, żeby napisać maturę w formie eksternistycznej. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
hmmm :) nawet nie wiedziałam, że takie coś jest ... xD nie mam pojęcia i nawet nie wiem czy można :) ...
nie wydaje mi się :p
 

Ditrich

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gryfice/Warszawa
Ja bym Ci polecał zdanie matematyki. Wcale nie jest trudna ,a zdawanie jej na poziomie podstawowym to gwarancja ,że napeno zda się ją na więcej niż 30%. Zawsze ten przedmiot może się przydać. A co do ,,matury eksternistycznej" to nigdy o czymś takim nie słyszałem. Lepiej bierz standard bo puźniej zgubisz się w regulacjach prawnych i będziesz miał problem z wejściem na uczelnię.
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Zdanie owej " eksternistycznej " matury wymagają tylko nieliczne szkoły w Polsce z tego co wyczytałem . Nie wiem w jaki sposób mogę Ci pomoc. Lecz jeśli to Cie podtrzyma na duchu i optymistycznej wierze w zdaną mature powiem tyle nie poddawaj sie , sam w tym roku pisalem mature (mat. fiz. pol. ang ) i walcząc jednak cos mi sie udało :) mam zapewnioną przyszłosc . Powodzenia :)
 
Do góry