Matura 2010 z języka angielskiego. Zadania, rozwiązania...

Schacal

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąc to matura z anglika nie była aż taka łatwa jakby się mogło wydawać. Ale to jest tylko moje prywatne odczucie :p
 

miska1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
Według mnie słuchanie i czytanie było takie w miarę, przy czym zauważam, że mój poziom z angielskiego jest dość średni. zaledwie 3 na końce miałam
natomiast jeżeli chodzi o pisanie, to ten list troszkę ciężki był. Już same wymyślanie jakiś dziwnych powodów, mogło być cieżkiego. no i formalny email
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Szczerze mówiąc to matura z anglika nie była aż taka łatwa jakby się mogło wydawać. Ale to jest tylko moje prywatne odczucie :p


Tez tak sadze, przegladalam z i nnych lat i byly latwiejsze. Dla mnie list byl troche trudny ,np nie wiedzialam jak po angielsku jest przedstawienie i innych slowek tez z nerwow zapomnialam, ale slowo przedstawienie zastapilam innym wiec powinno byc ok bo z tego co mi wiadomo mozna takie nawet kluczowe slowo zastapic innym , a i tak pkt beda.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
hej :)
Jaa maturę mam za rok, ale okropnie boję się j. angielskiego na maturze. w szkole średniej na 3 wychodziłam zawsze...
chodzi o to, że w gramatyce jestem ok, ale u mnie słownictwo jest bardzo ubogie... co robić? wiem mogłam w te wakacje dużo słówek przyswoić, ale czasu niestety nie miałam wgl. dzięki z góry.
 
Do góry