Matura 2007

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Oooo... widzę, że kolega Niebieski też chyba do Włocławka do szkoły chodzi :D A gdzie jeśli można wiedzieć, bo Kopernik się kłania :)

A ja to praktycznie wszystko na Toruń postawiłem, w momencie jak na deklaracji sobie zrobiłem same podstawy... Zresztą nie ma co się martwić na zapas :) Może się spotkamy na UMK :]


A tak przy okazji... Widzę, że kłopociki z prezentacjami na polak są. No to wchodźcie tutaj:
http://www.cogito.com.pl/index.php?r=206&a...p;id=2735&x

Login: wolek
Hasło: bartek
(Kumpla konto, więc używać z rozwagą :) )

Co prawda to nie są całe prace, ale zawsze są jakieś wzory, konspekty, itp.
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Kurczę fajna stronka,ale ja dla siebie nic nie znalazłam ;(
Łe :p


Ale te ludzie to teraz nieporadne :sexy:

Prysz:
1. Wejdź na www.cogito.com.pl
2. Zaloguj się (wolek, bartek)
3. Otwórz ten link:
Masz tu wszystkie, które znalazłem, czyli całe dwa ;)
> http://www.cogito.com.pl/file.php?&r=2...p;f=1&t=pdf
> http://www.cogito.com.pl/file.php?&r=2...p;f=2&t=pdf
4. Powinno Ci się zacząć ściągać
5. Do otworzenia pliku potrzebujesz jakiegokolwiek programu, który obsługuje format .pdf (np. Adobe Reader), jak nie masz takowego to zapraszam na Google i sobie proszę znaleźć, a w ostateczności napisać i ładnie poprosić o link ;)



Info do reszty:
Jak już się zalogujecie na tej stronce to "CTRL + F" i jakoś dobierajcie racjonalnie słowa, a nie cały temat od razu. Np. dla asiekwil wystarczyło wpisać "sąd" :D Aha może być kilka różnych prac dla Waszego tematu :)
 

november_girl

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
możesz też wejść na http://educafe.org i zostawić posta na forum. oni tam mają polonistę, który odpowiada na pytania dotyczące prezentacji maturalnych :) (a tak na marginesie, to pierwszy serwis, który znalazłam, a który zauważa, że życie nie kręci się TYLKO wokół matury)
 

katanaka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kOŚCIAN
maturka już za ok. 83 dni :bag:
Mój temat to "Wizja początku i końca świata utrwalona w literaturze"
Niby je trudno ale nie moge znalezdź nigdzie ksiazki "mity słowien" :/
A zdaje Polski, angielski i geografie :)
 

maturalneprace1

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.

Napiszę prezentację maturalną z języka polskiego na każdy temat.
Jestem nauczycielką języka polskiego z dużym stażem i doświadczeniem.
Prezentację są pisane profesjonalnie, osoby którym pisałam prace otrzymywały za każdym razem bardzo duża liczbę punktów.
Koszt przygotowania kompletnej pracy: wielostronicowej z bibliografią z podziałem na literaturę przedmiotu i podmiotu oraz plan ramowy wypowiedzi wynosi od 100 złotych w zależności od tematu.
Termin przygotowania pracy jest do uzgodnienia i zależy m.in od tematu pracy i ilości zgłoszeń. Jeśli komuś bardzo zależy na szybkim napisaniu pracy
postaram się to wykonać w ciągu maksymalnie 3 dni.
Aby zamówić prezentację proszę o korespondencję na adres e-mail maturalneprace@interia.pl w celu ustalenia szczegółów.
Można się ze mną kontaktować także pod numerem gadu-gadu: 2718205
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Koszt przygotowania kompletnej pracy: wielostronicowej z bibliografią z podziałem na literaturę przedmiotu i podmiotu oraz plan ramowy wypowiedzi wynosi od 100 złotych w zależności od tematu.


No to chyba jest raczej standard co? No to już trzeba kretynem być, żeby komuś sprzedawać pracę bez bibliografii itd. :mruga:
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Do matury co raz mniej czasu :bag: :niepewny: a ja niestety nadal jestem do tylu z materiałem... :( czytam czytam, rozwiazuje zadania (geografia) ... ale najbardziej boje się angielskiego... rozszerzonego :( nie wiem czy dobrze robilam decydując się na rozszerzenie... okaze się po wynikach :/
a jak tam wasze przygotowania ?? :papa:
 

Madziaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
yy zerowe dopiero zaczynam :/ Nie wiem czy zdąże przez miech..napewno nie ze wszystkim :( no ale cóż za lenistwo 3ba płacić :mruga: A nie ma co ukrywac z historii jest masa materiału nie wliczając w to wosu polaka i angola ech........
 
Do góry