Matura 2007

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
z biologii i moze chemi ale watpie zero przygotowania w mojej szkole z tego przedmiotu :(
i nie moge sprawdzic wyników bo wogule mi strona cke nie wchodzi :(
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja juz wiem ze ze z bilogii na(na podstawowym) zdalam na 62% :) -jak dla mnie biologia byla bardzo fajna :)
a z francuskiego mam ponad 70% :D -chociaz nie byla latwy..
z polaka tylko9 nie wiem,
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Arkusze i klucze z piątkowych matur beda chyba jutro... Ale ja juz wole tego nie ogladac... Wole poczekac na konkretne wyniki w mojej szkole niz tak sie tym zamartwiac... :(
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Proszę podajcie mi link do stronki z arkuszami z gegry bo nie mogę znajść niestety :/ Z góry bardzo dziękuję :)
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Niemiecki zaliczyłam na jakieś 75 %, nawet nieźle,mam czas dojśc do poziomu ok. 90% przez te kilka miesięcy:-/ Załamałam się natomiast Wosem,bo nie wiem nawet czy będę miała 30% z rozszerzenia:-/ Muszę się ostro zabrać do pracy, jeśli chcę mieć ponad 80 % na maturze ....
 

papryczka17

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
moglby mi ktos odpowiedziec na jedno pytanie? a wiec na maturze zdaje zalozmy pewne przedmioty np: polski roz, angielski pod. wos roz i historie pod. Zalozmy ze dostaje sie na studia. Rok studiuje np. prawo i chcialabym zaczac jakas filologie tez studiowac rownolegle, gdzie jest potrzebny roz jezyk na swiadectwie maturalnym i tu moje pytanie czy moge np po roku od zdania matury zdac w ktorejs sesji maturalnej zimowej czy wiosennej rozszerzenie jezyka angielskiego lub jakis inny jezyk? Na jakich byloby to warunkach, musialabym pisac cala mature? prosze o odp. wiem moze moje pytanie jest smieszne ale nie znam sie na tych zasadach i prosilabym o odpowiedz
 

raps88

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A ja mam motyw śmierci i przemijania w literaturze i sztuce. Jak ktos ma cos fajnego w tym guscie to prosze o kontakt:D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
moglby mi ktos odpowiedziec na jedno pytanie? a wiec na maturze zdaje zalozmy pewne przedmioty np: polski roz, angielski pod. wos roz i historie pod. Zalozmy ze dostaje sie na studia. Rok studiuje np. prawo i chcialabym zaczac jakas filologie tez studiowac rownolegle, gdzie jest potrzebny roz jezyk na swiadectwie maturalnym i tu moje pytanie czy moge np po roku od zdania matury zdac w ktorejs sesji maturalnej zimowej czy wiosennej rozszerzenie jezyka angielskiego lub jakis inny jezyk? Na jakich byloby to warunkach, musialabym pisac cala mature? prosze o odp. wiem moze moje pytanie jest smieszne ale nie znam sie na tych zasadach i prosilabym o odpowiedz

To jest chyba tak ze masz 5 lat od momentu uzyskania w danej szkole swiadectwa maturalnego kiedy mozesz zdawac/poprawiac mature z danego przedmiotu w obojetnie jakiej sesji. Tak mi sie wydaje bo tak chyba ktos u mnie w szkole mowil.
 

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja zdawalam wszystko na podstawie i mialam
niemeicki- 93%
polski - 64%
geo - 60 % fuck fuck fuck !! z tej geo sie bardzo wkurzylam ale wiem ze musze popracowac...
bo na probna poszlam nic sie nie uczac-chcialam zobaczyc ile umiem...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Juz mam wizję za rok Matura KeRiA :D
polak podst: 10%
angol podst: 25%
chemia rozsz : 40%
biola rozsz: 27%

będzie rok wolnego od szkoły :lol:
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
O ja nie moge :eek: :eek: tutaj chyba sami geniusze siedza :)) ja tam miałem z polaka 34% z niemca 35% z geogrfii 75% i jestem z siebie zadowolony :) bo sie nic nie uczyłem. a nawet jak tak by było na normalnej to bym był cały happy . a temat z polaka mam :" Jezyk komentatorów sportowych . Omów na przykładach z TV , radio i prasa" czy jakos tak :) teraz dokładnie nie pamietam :) acha i jakby ktos miał albo wiedział jakie ksiazki moge wpisac do tej bibliografii to byłbym wdzieczny :) :] :D :p B) ;) :mruga:
 
Do góry