[matura 2007] nie zakodowałem karty odpowiedzi:'(( co teraz?

noname_conek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak to nie zapomniałeś? przecież to nie możliwe, nawet gdyby, to przecież komisja powinna Ci dokładnie sprawdzić, coś tu nie gra...

a...

Widzisz taka komisja, sprawdzili mi tylko czy pesel jest identyczny jak w dowodzie. Szczerze to całkiem zapomniałem że te "kwadraciki" trzeba zamalować :mruga: a poza tym to pierwsze co zrobiłem to zamiast zapisać PESEL to szybko sprawdziłem jakie są tematy BB) a dopiero później całą resztę... (prawie całą)

mozę jesteś już tak przewrażliwiony, ze nie pamiętasz i po prostu Ci się wydaje, że nie zakodowałeś, pomyśl na spokojnie, przypomnij sobie.

przecież to niemożliwe żeby nauczyciel przegapił taką wielką lukę...


nie no bez przesady :sexy: nie jestem z tego typu ludzi co ze stersu paznokcie obgryzają czy zapominają wszystko. Podszedłem do maturki na kompletnym luzie a to że nie zakreśliłem to pamiętam na 100% a co najśmieszniejsze uświadomiłem to sobie dopiero na maturze z geografii :bag:
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
te krateczki było zamalować z peselem? czy mozna bylo wziac w kolka? bo ja wzielam w kolka, i tez niewiem czy mi zalicza:(czy komputer takie cos rozczyta;/
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
teraz to wiem:( a jak wziełam w kolko to mi uznaja to?:(
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
hehehe...ja z ustnego 85% miałam, ale i tak sie ciesze;)

aaaa...Ty na polaku zapomniałes, ja na angielskim zle zakodowałam:( zalezy od egzaminatora, ale mam nadzieje ze zalicza....
 

noname_conek

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
hehehe...ja z ustnego 85% miałam, ale i tak sie ciesze;)

aaaa...Ty na polaku zapomniałes, ja na angielskim zle zakodowałam:( zalezy od egzaminatora, ale mam nadzieje ze zalicza....

]


musza zaliczyć :) a jak nie to się bedziemy odwoływać bo to jest wtedy komisji wina. pozdrawiam
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
uf...juz jestem po wszystkich maturach;)

ale podniosłes mnie na duchu;D hehehee...dzieki;*
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja tez zrobilam maly blad na angielskim. Wybralam temat rozprawke ale nie zaznaczylam ktory temat wybralam, wypadlo mi z glowy kompletnie! jak sie przeczyta to od razu mozna sie zorientowac ze rozprawke pisalam. Odejma mi za to jakies punkty jak myslicie??
 

pisyala

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
mysle ze nie, gdzies czytałam o tym tez ze czasem na polskim czy ang. maturzysci zapominaja pisac na ktory temat pisali. wiec bedzie ok;D
 

tobiasty

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Sorki ze odgrzebuje temat :D A jak ktos zapomnial wpisac kodu zdajacego tego np: D01 :D? Bo ja zapomnialem wpisac na karcie egzaminacyjnej i na pierwszej stronie :O Ale pesel i naklejki mialem dobrze :D

@edit

Okazalo sie ze nie kazali nam wpisywac kodu :D I nikt u mnie nie wpisal :p
 

Fisico

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sorki ze odgrzebuje temat :D A jak ktos zapomnial wpisac kodu zdajacego tego np: D01 :D? Bo ja zapomnialem wpisac na karcie egzaminacyjnej i na pierwszej stronie :O Ale pesel i naklejki mialem dobrze :D

@edit

Okazalo sie ze nie kazali nam wpisywac kodu :D I nikt u mnie nie wpisal :p


A jak ktoś zapomniał tylko tego kodu na podstawie dziennika na ostatniej stronie? Tzn nauczycielka mi sprawdzała i wszystko miałem niby w porządu, ale kiedy podczas kolejnego egzaminu nauczycielka nam przypomniała zeby go wpisac nieźle sie przestraszyłem...

Aha na pierwszej stronie miałem wszystko dobrze, pesel, naklejke, i kod, z drugiej strony tez dobrze mialem pesel, naklejke i date urodzenia, tylko ten kod zupełine na ostatniej stronie....
 

tobiasty

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
A jak ktoś zapomniał tylko tego kodu na podstawie dziennika na ostatniej stronie? Tzn nauczycielka mi sprawdzała i wszystko miałem niby w porządu, ale kiedy podczas kolejnego egzaminu nauczycielka nam przypomniała zeby go wpisac nieźle sie przestraszyłem...

Aha na pierwszej stronie miałem wszystko dobrze, pesel, naklejke, i kod, z drugiej strony tez dobrze mialem pesel, naklejke i date urodzenia, tylko ten kod zupełine na ostatniej stronie....


Masz to samo jak ja, wiec pewnie tez nie musiales tego kodu z dziennika :p
 

Fiolkaaa19

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
a jeśli ktoś wszystko uzupełnił datę urodzenia pesel naklejki i kod ucznia tylko na karcie nie nakleił naklejki. Tylko tej naklejki brakuje to co bedzie? :( :(
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Jak mogłaś nie przylepić tej naklejki na karcie odpowiedzi??? Trochę to beznadziejne bo w sumie została Ci jedna naklejka i nie zastanowiło Cię to dlaczego??? Może myślałaś, ze na pamiątkę nam ją dali?? :p

A co do tych kodów to u nas nikt nic nie wpisywał komisja na ten temat nic nie mówiła. A jak sprawdzali to też się nie czepiali ze tam nic nie ma.
 
Do góry