Masz szanse zostać modelką?

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pytanie, czy według Was mam szanse zostać modelką? Mam 16 lat, 172cm i ważę 52 kg. Czy według was to dobre preferencje?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam. Mam pytanie, czy według Was mam szanse zostać modelką? Mam 16 lat, 172cm i ważę 52 kg. Czy według was to dobre preferencje?


Tak, jak najbardziej dobre o ile mi sie wydaje. Liczy sie takze twarz, ale pewnie sie Toba zainteresuja.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Wydaje mi się, że ważna jest jeszcze właśnie twarz i ogólne proporcje sylwetki...Poza tym patrząc na wybiegi jesteś za gruba ;) Ale nie dowiesz się jak nie spróbujesz
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Co wy gadacie. 52 kg przy 172 cm wzrostu to bardzo mało! Na pewno jest szczuplutka. Poza tym teraz mija moda na modelki-szkielety. A jak coś to może zostać foto-modelką - one już w ogóle nie są wychudzone, przeważają raczej dziewczyny o normalnej figurze. Zresztą, fotomodelki muszą mieć ładną buźkę, a takie szkielety są blade i wszystkie kości im na twarzy widać :/ Nie są ładne.

Do autorki: samo podanie wagi i wzrostu nie wystarczy :) Tzn oczywiście to bardzo się liczy, ale tak jak ktoś wcześniej już napisał, ważne są proporcje, twarz itp.
 
K

kinga_sc

Guest
Fotomodelką może zostać każdy wystaczy mieć twarz, no tak reklamowanie ciuchów w gazetce carrefoura czy auchana to marzenie każdej nastolatki. No sorry, ale Mediolan, Paryż tam wybiegi to jest coś.

Moim zdaniem waży o jakieś 6kg za dużo, no ale może mieć grube kości. Wstawiła by foto, to byśmy mogli powiedzieć, a tak na podstawie cyferek...

Ja uważam na najpiękniejszą kobietę i jedyną o idealnej figurze i wadzę Keira Knightley... oczywiście z tych znanych.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
ok ona jest ładna ale jest strasznieeeeeeeee chuda wygląda jak anorektyczka coś strasznego nie wyobrażam sobie być aż tak chudym
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja też uważam, że Keira jest za chuda...


Co wy gadacie. 52 kg przy 172 cm wzrostu to bardzo mało! Na pewno jest szczuplutka. Poza tym teraz mija moda na modelki-szkielety. A jak coś to może zostać foto-modelką - one już w ogóle nie są wychudzone, przeważają raczej dziewczyny o normalnej figurze. Zresztą, fotomodelki muszą mieć ładną buźkę, a takie szkielety są blade i wszystkie kości im na twarzy widać :/ Nie są ładne.

Ja nie mówię, że to jest dużo, bo nie jest, ale bądźmy szczerzy- moda na szkielety na wybiegach nie mija
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ok ona jest ładna ale jest strasznieeeeeeeee chuda wygląda jak anorektyczka coś strasznego nie wyobrażam sobie być aż tak chudym

Zgadzam sie. Ja bym bardziej podala Scarlet Johannson wole takie ogladac niz 'wieszaki'/
 
K

kinga_sc

Guest
Ona, anorektyczką? Żartujecie chyba... Ma właśnie zgrabne ciało. A najważniejsze się go nie wstydzi. Nigdy nie nazwałabym jej szkieletem.

Ja mam 165cm i ważę obecnie 52kg, czuję się z tym jak jakiś słoń. Chciałabym ważyć spowrotem 43kg.
 
Do góry