Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

wysoki123

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Siema mam problem z grą Project IGI a mianowicie nie widac mi kursora w grze a podczas misji nie widac ani celownika ani tego co pokazuje zdrowie. Proszę o szybką pomoc!!
 

Alonik

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Bdg
Hi
Mam taki problem: Szukam pewnej gry strategicznej, która była kiedyś dołączona do CD-Action. Było to dość dawno z 2 lata temu. Gra polega na tym że sterujesz ludzmi, aby najpierw wybudować miasto i stworzyć armię, a później zaatakować wroga. Były 2 grupy niebiescy i czerwoni. Czy ktoś z was kojarzy jak się ta gra nazywała???
 

Minion

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam, mam pewien bardzo przykry błąd w grze OBLIVION. Otóż podczas oddania ekwipunku Postrachowi (mam nadzieję, że wiecie o kogo chodzi? Chodzi o misję z Mitycznym Brzaskiem) Gra mi się całkowicie zacina i muszę restartować komputer. Myślałem, że może mam ustawione za "duże" wymagania, ale nie. Błąd pojawia się cały czas. Gra jest oryginalna. Bardzo proszę o pomoc!
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Mam problem z przejściem pierwszego bossa w grze Bloodrayne (chodzi mi o tego wielkiego pająka).
Obcinam mu te dwie mniejsze nogi z przodu ale on się wcale nie przewraca tylko ciągle mnie goni. Tych dużych nóg chyba nie da się obciąć. Co zrobić ? :(
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem laptopa Lenovo Y560. Lapek działa na Windows 7 HP 64bit, wszystkie sterowniki są najnowsze! Jak na razie mam dwie gry, mianowicie FIFE 11 i Mafie 2. FIFA11 chodzi prawie na full detalach (AA tylko x2), nie ma z nią żadnych problemów, natomiast martwi mnie Mafia II, która nie zależnie od tego czy ustawie ją na full, czy na low, zmienię rozdzielczość i tak zacina się tak samo, czyli co 2-3 sekundy (Physx cały czas wyłączony). Zacięcia są chwilowe, ale tak nie da się grać. We Frapsie FPS nie spada nigdy po niżej 30, a raczej utrzymuje się na poziomie 40-60 fps. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przycięcia mogą być spowodowane nieodpowiednią wersją DirectX. Miałem na swoim komputerze zainstalowaną grę Devil May Cry 4 Miałem tam do wyboru z jakiego directx ma korzystać gra. Płynnie działała z tego co pamiętam tylko na "9" . Na pozostałych albo gra była pozbawiona dynamiki (działała za wolno) albo pojawiały się ścięcia. Sprawdź to, może u ciebie jest ten sam problem.
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Przycięcia mogą być spowodowane nieodpowiednią wersją DirectX. Miałem na swoim komputerze zainstalowaną grę Devil May Cry 4 Miałem tam do wyboru z jakiego directx ma korzystać gra. Płynnie działała z tego co pamiętam tylko na "9" . Na pozostałych albo gra była pozbawiona dynamiki (działała za wolno) albo pojawiały się ścięcia. Sprawdź to, może u ciebie jest ten sam problem.

Niestety w tej grze nie można wybrać z jakiego DirectXa ma korzystać.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W takim razie zrób tak:
  • najpierw upewnij się, że masz wszystkie potrzebne sterowniki.(Możesz się posłużyć tym: klik)
  • upewnij się, że twój komputer spełnia wymagania zalecane dla w/w gry
  • sprawdź czy problem pojawi się również na najniższych detalach
  • sprawdź jaka wersja directx była dołączona do płyty instalacyjnej na której byłą gra
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
W takim razie zrób tak:
  • najpierw upewnij się, że masz wszystkie potrzebne sterowniki.(Możesz się posłużyć tym: klik)
  • upewnij się, że twój komputer spełnia wymagania zalecane dla w/w gry
  • sprawdź czy problem pojawi się również na najniższych detalach
  • sprawdź jaka wersja directx była dołączona do płyty instalacyjnej na której byłą gra
1.Mam wszystkie najnowsze sterowniki.
2.Spełniam minimalne jak i zalecane wymagania(CYRI).
3.Problem pojawia się na każdych detalach.
4.DirectX Web Installer - sam instaluje wszystkie aktualizacje.
 

danydan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam.
moje pytanie dotyczy "editorupdate102"
-czy może ktoś mi wytłumaczyć co to jest?
-czy ściągnięcie tego pliku spowoduje że każda misja,która poprzednio się nie chciała wgrać po zainstalowaniu tego pliku będzie dostępna.Czy do każdej misji potrzeba osobnego pliku?
-gdzie się i jak instaluje ten plik?

Proszę o zrozumiałe dla mnie wytłumaczenie tzn.łopatologicznie ;)
plik ten potrzebny do OFP GOTY Edition wersja 1.96.

Dzięki za cierpliwość :)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
witam.
moje pytanie dotyczy "editorupdate102"
-czy może ktoś mi wytłumaczyć co to jest?
-czy ściągnięcie tego pliku spowoduje że każda misja,która poprzednio się nie chciała wgrać po zainstalowaniu tego pliku będzie dostępna.Czy do każdej misji potrzeba osobnego pliku?
-gdzie się i jak instaluje ten plik?

Proszę o zrozumiałe dla mnie wytłumaczenie tzn.łopatologicznie
plik ten potrzebny do OFP GOTY Edition wersja 1.96.

Dzięki za cierpliwość

Najprawdopodobniej jest to update do edytora map. Na to wskazuje nazwa.
Na resztę pytań nie znam odpowiedzi.
A w jakim rozszerzeniu jest ten plik?
 

orte1

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam problem z zrobieniem własnego serwera do Cs 1.6 sprawa jest prosta nie mogę odtworzyć game czyli nie mogę wybrać Counter Strike i Mapy tez nie mogę wybrać i z tych dwóch powodów nie mogę zrobić serwera pomorze mi ktoś?????
 

Guli5

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam problem z grafiką w grze LEGO Harry Potter years 1-4.Gdy włączam grę na ekranie pojawiają mi się różnokolorowe prostokąty i trójkąty.Dodatkowo gra nie generuje mi postaci, więc chodzi się jakby duchami.Mój komputer spełnia wymagania minimalne, a także ma najnowsze sterowniki do karty graficznej.Instalowałem także demo żeby sprawdzić czy nie jest to wina wadliwego egzemplarza, ale było to samo.
Oto screeny:
Screen 1
Screen 2
Screen 3
Pierwszy screen jest z pokazówki, drugi z gry, a trzeci z intra.
Proszę o pomoc :(
 

kokozmaroko

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam problem z gra OBLIVION a dokladnie z plikiem oblivion.ini ktorego nie ma tam gdzie powinien byc po zainstalowaniu gry,przez to nie moge zmienic ustawien graficznych w grze sa caly czas ustawione dimyslnie na najnizsze dodam ze uzywam windows 7 64-bit,gra jest oryginalna,szukalem w necie ale nic o tym nie znalazlem,reinstalowanie gry nic nie daje,patch tez nie.Pomozcie prosze!!!. moj laptop: amd athlon II P360 dual-core processor 2.30 GHz, 4 GB ram, ATI Mobility Radeon HD 4200 series
 

king300000

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanko !! Jutro kupuję grę na ps3 ,ale nie wiem którą wybrać. Mianowicie chodzi mi o NFS Shift i NFS Hot Pursuit ,ale Shift to jedynka nie dwójka. PROSZĘ O RADĘ!!!! A i obie gry są w tej samej cenie ,więc to nie gra roli.
 

ICrisisI

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
king to zależy od twojego gustu, proponuję Ci obejrzeć Let's Play na temat obydwu gier

Need For Speed HS : http://www.youtube.com/watch?v=9B8ey-baSMU

Need for Speed S : http://www.youtube.com/watch?v=gOZqsMrRxGQ

Ja osobiście Ci polecam HS
 

jerzy33

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Bonn, NRW, Niemcy
Cześć, mam problem z grą Bus Driver. Problem polega na tym, że instaluję grę, uruchamiam ją, i wyskakuje błąd z napisem sys_no_graphics. Mam laptopa procek 2.00 GHz, 2GB RAM-u, grafika 128 MB, czyli spełnia wymagania gry. Co muszę zrobić żeby gra zadziałała?
 

Zozolek32

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
Od jakiegoś tygodnia mam problemy z internetem, teoretycznie wszystko dobrze działa(mogę normalnie chodzić po stronach itp.), lecz gdy loguje się na skype lub chcę zagrać w wowa mam straszne lagi. Na skype nic nie da się zrozumieć, a na wowa wbijam, zdążę się połączyć z serwerem, wybrać postać i dzieje się coś dziwnego. Widzę każdy ruch każdego gracza oraz to co piszą, lecz sam nie mogę nic zrobić. Po kilku minutach wyrzuca mnie z serwera. To samo dzieje się na skype, dobrze rozumiem wszystkich, ale sam nie mogę nic powiedzieć żeby mnie nie zacięło. Mam netię 6mb/s. Liczę na szybką pomoc i z góry dziękuję. Mam nadzieję, że wybrałem właściwy temat. Co prawda wyniki na speedtest.pl mam słabsze niż zazwyczaj, ale według mnie i tak nie powinienem mieć lagów.

http://www.speedtest.pl/results/22560941.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Hi
Mam taki problem: Szukam pewnej gry strategicznej, która była kiedyś dołączona do CD-Action. Było to dość dawno z 2 lata temu. Gra polega na tym że sterujesz ludzmi, aby najpierw wybudować miasto i stworzyć armię, a później zaatakować wroga. Były 2 grupy niebiescy i czerwoni. Czy ktoś z was kojarzy jak się ta gra nazywała???

Spell Force ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry