masz dosyć samotnych wieczorów? zajrzyj :)

Teal'c

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
kogo: dziewczyny której bardzo dokucza samotność

jakiej? miłej, sympatycznej, romantycznej i wrażliwej czyli normalnej

po co? do pisania o wszystkim i o niczym szczególnie w wieczory gdy najbardziej kogoś brakuje i do przyjaźni

tealc85@wp.pl
gg 4 4 7 9 2 5
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
to tam na podkarpaciu nie ma kobiet? wyjdź na ulice, zagadaj, poderwij, wybierz się do kina,tam mnóstwo grupek które można zagaić o film na który właśnie idziesz.
 

Teal'c

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
to tam na podkarpaciu nie ma kobiet? wyjdź na ulice, zagadaj, poderwij, wybierz się do kina,tam mnóstwo grupek które można zagaić o film na który właśnie idziesz.
łatwo powiedzieć trudniej zrobić... jak myślisz jakbym potrafił tak zagadać i poderwać to byłbym sam?? nie kazdy taki jest jak Ty i albo to zrozum albo nie pisz takich cudownych rad :(:(
 

Teal'c

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dziewczyny temat jest jak najbardziej aktualny :) jeśli jesteś miła, wieczorami brakuje Ci drugiej osoby, jest Ci z tym źle i smutno - napisz :) może pomoże zwykła szczera rozmowa? może spróbujemy nawiązać nie tylko znajomość wirtualną ale i prawdziwą przyjaźń? a może poznamy się również w realu? kto wie :) ale jak nie napiszesz to się nie przekonasz :) zapraszam GG 4 4 7 9 2 5 zazwyczaj późnym wieczorem (bo praca) lub mail tealc85@wp.pl :) nie chodzi mi o wiele osób tylko o jedną właściwą :)
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
To może wejdź na jakiegoś czata? Skoro już taki sposób na szukanie Cię interesuje.
 

Teal'c

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
na czacie nie bardzo wychodzi, nie chcę wszystkich szufladkować ale dziewczyny w ogromnej większości są próżne albo szukają sponsora a faceci nie lepsi tylko sto razy gorsi bo szukaja kogoś do seksu a ja szukam miłej inteligentnej, najlepiej nieśmiałej dziewczyny do miłych rozmów, być może do przyjaźni i miłości na całe życie. Niestety to forum odwiedza chyba nieduża liczb ba osób :( mimo wszystko ponawiam poszukiwania :) zapraszam
 

allora94

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
[quote name='Teal'c' date='07 listopad 2010 - 19:02' timestamp='1289152951' post='2570931']
na czacie nie bardzo wychodzi, nie chcę wszystkich szufladkować ale dziewczyny w ogromnej większości są próżne albo szukają sponsora a faceci nie lepsi tylko sto razy gorsi bo szukaja kogoś do seksu a ja szukam miłej inteligentnej, najlepiej nieśmiałej dziewczyny do miłych rozmów, być może do przyjaźni i miłości na całe życie. Niestety to forum odwiedza chyba nieduża liczb ba osób :( mimo wszystko ponawiam poszukiwania :) zapraszam
[/quote]


rozumiem ze wiek ma duze znaczenie skoro do milosci na cale zycie.
 

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Mi czasem dokucza samotność ale wtedy śmigam na czat i jest lepiej ;)
Pozdrawiam :*

A przy okazji: nie szuka się do miłości, miłość sama przychodzi, to sztuczne podejście i nie daje szansy na sukces
 

Teal'c

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mi czasem dokucza samotność ale wtedy śmigam na czat i jest lepiej ;)
Pozdrawiam :*

A przy okazji: nie szuka się do miłości, miłość sama przychodzi, to sztuczne podejście i nie daje szansy na sukces

z czatem mam niemiłe doświadczenie, nie chcę wszystkich uogólniać ale grubo ponad 90 przebywających tam to próżne cwaniary szukające niewiadomo jakiego Kena albo sponsora a w główkach nie mają nic z prawdziwej dziewczyny, co do mężczyzn na czatach to jeszcze większa ich liczba szuka tylko kogoś do seksu więc szkoda słów na czaty... co do Twoich słów że nie można czekać to masz rację to podejście ślicznych dziewczyn które zanim jeszcze odczuwały brak drugiej osoby nie mogły się opędzić od amantów i po prostu czekały aż trafił sie ten właściwy - ten jedyny na całe życie. Potem sie im wydaje że mogą każdemu dawać rady że wystarczy poczekać i absolutnie nic nie wolno robić żeby kogoś poznać :(

Wszyscy którzy mają problem z nawiązywaniem kontaktów w realu na pewno maja takie samo zdanie jak ja że trzeba się starać i szukać z całych sił bo czas mija i nikt go nie zwróci a z wiekiem coraz mniejsza szansa jest na poznanie kogokolwiek.
 

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
no z czatem aż tak nie uogólniaj, ja mam rożne doświadczenia ale raczej pozytywne.
parę wtopek też zaliczyłam co prawda ale w sumie nic się nie stało.
Ot małe rozczarowania itp, ale czasem spontan sex był całkiem całkiem :D
 

ewa-zl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
CZESC, BARDZO CHĘTNIE POROZMAWIAM WIECZORAMI,TAK POPROSTU BEZ ZOBOWIĄZAŃ GG28339953 DODAM TYLKO ZE NIE INTERESUJĄ MNIE GŁUPOWATE ROZMOWY I TEMATY,,,,MAM 25 LAT
 
Do góry