Masy krytyczne

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
U mnie w Lublinie są co miesiąc, mój kolega z roku jest głównym organizatorem. Sam lubię jeździć na rowerze, ale nie po mieście, dlatego w tym nie uczestniczę.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Szczerze? To nigdy na masie nie byłem. Albo coś mi wypadało, albo pogoda mnie nie zachęcała. Ale jak będzie jakaś za niedługo w K-ce to jadę. Mam dość już samotnego jeżdżena. Może kogoś tam poznam :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
W Katowicach teraz co miesiac ma byc masa :) Spotykamy sie w kazdy ostatni piatek miesiacia pod teatrem Wyspianskiego o godzinie bodajze 15 :)
 

Maciekk92

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
h3lix 15? to wczesnie strasznie ;p no, w Warszawie też jest Masa Krytyczna.. w każdy ostatni piątek miesiąca o 18 pod kolumną Zygmunta. A jak jest z Nocnymi Masami Krytycznymi? też u Was są?
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna

Jeździcie? Jak dla mnie to genialny ruch, raz udało mi się załapać w zeszłym roku w Katowicach, w tym niestety ciągle coś mi wypadało i ani KAtowice, ani Sosnowiec nie wypaliły... :/

W Waszych miastach często są takie jazdy? :)

ja niestety nie mieszkam w miescie (a moze i stety) ale napewno w przyszlosci jak bede miał okazje to przyłacze się. Bardzo ciekawy pomysł z tymi masami.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17

ojj fajny :p

,,Pamiętam na przykład, że chyba na początku 2003 roku, jakiś dresiarz przedzierał się Lanosem przez naszą kolumnę. Rowerzyści go zatrzymali, ale ten wysiadł z kijem w ręku, miotał przy tym takie słowa, że aż wstyd powtarzać. Ale rozejrzał się dookoła i zrozumiał, że walka z setką rowerzystów nie jest najszczęśliwszym pomysłem, więc się wycofał "

do jest dobre :D za kilka miesiecy zaczynam studiowac w Warszawie :D cos czuje ze bedzie naprawde ciekawie :D
 

Maciekk92

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tylko żeby CI sie szybko nie znudziło... bo tempo jest strasznie wolne czasami nawet 5km/h i straszne opóźnienia.. ale tak na pare razy to fajnie :)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Całkiem przypdkowo znalazłem stronę katowickiej masy krytycznej :)

http://mk.slask.pl/
Mają też forum, więc idzie się czegoś dowiedzieć.
 
H

Haan

Guest
ooo,dobrze wiedzieć o takich akcjach:) W moich okolicach regularnie organizowane są wspólne biegi, o rajdach rowerowych nie słyszałam dotąd
 

matixg

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Toruń i Bydgoszcz również mają swoje masy :)

informacje:
rowerowytorun.com.pl
&
masa.bydgoszcz.pl/

pzdr
 
Do góry