Masturbacja

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Może masz stulejke? Ja mam stulejke i normalnie sobie tego nie zrobie :) Ja tam nie wale jak każdy chopok...jestem inny ;D
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Datner dokladnie :)

Twoj sprzet potrzebuje gruntowego przegladu. Idz do lekarza a on CI juz powie czy to wina twojej psychiki, lapy, czy techniki :p A jesli wstydzisz sie lekarza to znajdz jakas panne i.....
Jelsl ona bedzie miala orgazm 2 razy a Ty ani razu to nawet sie nie ubieraj i gon do lekarza :p
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
lekarz to jedyne rozsadne wyjscie
bo powalic to mozesz sobie w kazdej chwili tylko czy to pomoze :/
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Jedyne co mozesz zrobić w tej sytuacji to iść do lekarza. Myśle, ze nie ma się czego wstydzić, a wizyta napewno pomoze. Więc dołanczam sie do poprzedników i radze, gnaj do doktorka
 
F

Felix9

Guest
cześć mam pytanie do dziewczyn czy masturbujecie się przez dżinsy. Czy ktoś ma jakieś fotki jak dziewczyny masturbują się przez dżinsy. To prozę na mail: felix9@onet.eu
 
Z

Zerek

Guest
Pierwszy post i od razu wyjazd z takim tematem chłopie ty jakiś niewyżyty jesteś brak ci atrakcji w życiu czy jak.....
Weź se wypełnij czas wolny zamiast siedzieć w domu i takimi głupotami forum zaśmiecać :/
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
cześć mam pytanie do dziewczyn czy masturbujecie się przez dżinsy. Czy ktoś ma jakieś fotki jak dziewczyny masturbują się przez dżinsy. To prozę na mail: felix9@onet.eu
A co bardziej cie kreci Jeansy czy Masturbacja?? Ty jestes jakiS PSYCHOSPOLECZNY MANIAK SEKSUALNY, IDZ Z TYM GDZIES!!!!
Lekarz Ci juz nie pomoze!!!!!!!!!!! Z wyrazami i bez szcunku!!!!!!!
 
N

Nazer

Guest
Co za EROTUMAN, stary nei wiem co ci poradzić, może poszukaj jakiejś dziewczyny/kobiety nimfomanki która będzie się dla ciebie masturbowała przez dzinsy.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Komedia. :D
Jedź na trasę, tam wybierz panią godną twej uwagi i ją poproś o spełnienie twojej woli. :D
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
to jeszcze nic jakis 'penisek18' napisal do mnie na PW czy lubie poswintuszyc czasami... co to sie dzieje....
 
Do góry