Masturbacja

Malarz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Konin/Dortmund
dlaczego Fajnie się czyta :D Wrodźcie do tego JAK SIĘ masturbujecie itd....bo odeszliście od tematu..
 

kamyl99403

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tylko przedawkowanie jej może wywołać negatywne skutki dla zdrowia. W moim przypadku robiłem to codziennie 4 lata i zobaczyłem, że moje jądra zrobiły się znacznie mniejsze niż kiedyś. Odczuwam teraz mniejsze podniecenie seksualne... A i jeszcze ten obrazek może potwierdzić szkodliwość masturbacji
mastdeath.jpg
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
w jakimś stopniu wpływa
możesz miec problemy z wytryskiem, plemniki mogą byc słabe itd...
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
sieeeemaaa !!! wiem to troche obczaskany temat ale jestem ciekawa jak my kobietki sobie radzimy z brakiem meskiego FIUTA :D faceci tez mozecie pisac ale u was to wiadomo raczka idzie w ruch :) preawdaz ?? haha nie no luz.

Nom takze piszcie i nie wstydzcie sie przeciez i tak my sie nie znamy !!! :p 
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
sieeeemaaa !!! wiem to troche obczaskany temat ale jestem ciekawa jak my kobietki sobie radzimy z brakiem meskiego FIUTA :D faceci tez mozecie pisac ale u was to wiadomo raczka idzie w ruch :) preawdaz ?? haha nie no luz.

po sposobie w jaki to napisałaś, wnioskuję, że jesteś albo facetem albo bardzo niedojrzałą 13-stką.

Nom takze piszcie i nie wstydzcie sie przeciez i tak my sie nie znamy !!! :p

skoro tak to może sama zaczniesz?


Jestem facetem. Tak rączka idzie w ruch.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
sieeeemaaa !!! wiem to troche obczaskany temat ale jestem ciekawa jak my kobietki sobie radzimy z brakiem meskiego FIUTA :D faceci tez mozecie pisac ale u was to wiadomo raczka idzie w ruch :) preawdaz ?? haha nie no luz.

po sposobie w jaki to napisałaś, wnioskuję, że jesteś albo facetem albo bardzo niedojrzałą 13-stką.

Nom takze piszcie i nie wstydzcie sie przeciez i tak my sie nie znamy !!! :p

skoro tak to może sama zaczniesz?


Jestem facetem. Tak rączka idzie w ruch.
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
A zresztą temat o masturbacji już był. Wystarczy poszukać. Google też nie boli :)
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
po sposobie w jaki to napisałaś, wnioskuję, że jesteś albo facetem albo bardzo niedojrzałą 13-stką.



skoro tak to może sama zaczniesz?


Jestem facetem. Tak rączka idzie w ruch.

czemu tak sadzisz ?? a co ja zlego napisalam w tym posicie hmm ? no wiem wiem byl juz ten temat ale dopiero pozniej go zauwazylam :) hmm ja mowisz mam zaczac heh spoko :pP podkladam poduszke w krok i sie ruszam az do osiagniecia szczytu :p pasuje ? ;pp
 

Meggy

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Kiedys sie tez masturbowałam.. Ogolnie to jest calkiem fajna sprawa :p . Z czasem jednak kiedy zaczelismy uprawiac sex z moim facetem postanowilam z tym skonczyc poniewaz zaczelam miec klopoty z osiaganiem orgazmow. Mysle ze to dlatego iz poprzez masturbacje wypracowalam sobie swoj ulubiony "styl" pieszczenia i pieszczoty partnera nie dawały mi zadnego zadowolenia. Teraz jest juz wszystko ok ;)
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
A ja (moze sie to wydac dziwne) nie masturbowalam sie wcale. Dopóki nie zaczelismy sie pieścić z moim chlopakiem,i dopóki nie zrobil mi pierwszej palcówki. Odkad poczulam jakie to fajne,to czesto moje paluszki szły w ruch :p Ale teraz,kiedy juz ze soba współżyjemy,to nie robie tego. Chyba ze dlugo sie nie widzimy,albo nie mamy warunkow na sex,a moj apetyt wzrasta,to wtedy jeszcze zdarza mi sie zaspokoic rączką... ;)
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja piericze ;) co za temat

polowa z Was ma sex tylko na GG :)
 
Do góry