Masturbacja + ginekolog

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hej;) Mam pytanko. Może najpierw zacznę od początku;) Jestem dziewicą i czasami się masturbuje. Chciałabym iść do ginekologa tylko boje się, że on będzie wiedział że ja to robię a trochę jest to dla mnie krępujące. Pomóżcie.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Niby skąd ma to wiedzieć? Chyba, że zaczniesz przy nim pchać łapę tam, gdzie nie trzeba.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
???
Lekarz się nie dowie, że się masturbujesz, chyba że mu sama o tym powiesz...
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
W jaki sposób miałby się dowiedzieć? Nie ma takiej możliwości. :)
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
krępujesz się przed lekarzem a na forum się nie krępujesz?
własnie powinnaś powiedzieć lekarzowi,bo takie zachowania nie są normalne. Ludzie leczą się z takich rzeczy, bo to jest problem.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
krępujesz się przed lekarzem a na forum się nie krępujesz?
własnie powinnaś powiedzieć lekarzowi,bo takie zachowania nie są normalne. Ludzie leczą się z takich rzeczy, bo to jest problem.

Że co, że masturbacja jest nienormalna?
To ja jestem nienormalna i chyba większość osób w moim otoczeniu też
Nienormalne to by dla mnie było jakby masturbowała się nie wiem, 5 razy dziennie i jeszcze by jej było mało, masturbacja zaburzałaby w jakis sposób jej normalne funkcjonowanie w społeczeństwie i tak dalej, ale wszystko jest dla ludzi i jakoś nie jest to według mnie żaden problem
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
własnie powinnaś powiedzieć lekarzowi,bo takie zachowania nie są normalne. Ludzie leczą się z takich rzeczy, bo to jest problem.

:lol::lol::lol: wg Twojej opinii zapewne zdecydowana większość na tym forum i w ogóle to ludzie nienormalni. Oczywiście Ty się do nich nie zaliczasz ;)
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Lekarz raczej nie powinien zauważyć, że się masturbujesz, ani raczej nie będzie o to pytał. Chyba że używasz jakichś urządzeń do penetracji pochwy (mogą podrażniać), wtedy ginekolog może zapytać. Ale ogólnie, głowa do góry i bardzo dobrze, że myślisz o wizycie u ginekologa, dla kobiety bardzo ważne jest wyrobienie sobie tego nawyku.
 

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dzięki wielkie:) Urządzeń żadnych nie używam:) Dzięki jeszcze raz;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Przy okazji udaj sie do psychiatry ;) to juz drugi temat gdzie udowadnisz, ze masz problemy ze soba i sklonnosci do wymyslania debilnych problemow na temat swojego zdrowia.
 

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Lestat Mógłbyś mnie nie obrażać? Tak na prawdę mnie nie znasz więc skąd wniosek że wymyślam to wszystko? Moim zdaniem te fora są założone po to żeby móc się poradzić, wygadać a nie żeby coś wymyślać. Po co w ogóle miałabym to wymyślać..? Nikt Cie nie prosi o to żebyś odpowiadał na moje pytania więc jeśli masz kogoś dołować i pisać takie rzeczy to lepiej nie pisz w ogóle. a może to Ty powinieneś iść do psychiatry? Zacznijmy od siebie a później osądzajmy innych.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Lestat Mógłbyś mnie nie obrażać? Tak na prawdę mnie nie znasz więc skąd wniosek że wymyślam to wszystko? Moim zdaniem te fora są założone po to żeby móc się poradzić, wygadać a nie żeby coś wymyślać. Po co w ogóle miałabym to wymyślać..? Nikt Cie nie prosi o to żebyś odpowiadał na moje pytania więc jeśli masz kogoś dołować i pisać takie rzeczy to lepiej nie pisz w ogóle. a może to Ty powinieneś iść do psychiatry? Zacznijmy od siebie a później osądzajmy innych.


Coz, moja droga, publiczne publikowanie swoich mysli, problemow czesto jest poddawane ocenie i krytyce. Mam prawo do wypowiedzi i z tego prawa kozystam, a to czy sie ono Tobie podoba, czy tez nie to juz inna sprawa. Istota wypowiedzi i tematow jakie sie podejmuje na forach jest madrosc i inteligencja autora, co za tym idzie jak masz zamiar rozmawiac rozmawiaj o madrych rzeczach, a ten temat w niczym nie przypomina madrego. Udaj sie najlepiej tez do urologa, bo moze podczas masturbacji uszkodzilas ujscie cewki moczowej :D a moze do ortopedy, bo masz problem z palcem, to tez moze zauwazyc lekarz :D Ale tak powaznie, naucz sie uczyc, to wszystko mozna wyczytac w ksiazkach a nawet na lekcjach biologii juz w gimnazjum ;)

Greeg nie ma naukowych dowodow na teze, ze masturbacja oslabia wzrok, jesli uwazasz inaczej, poprosze o zrodla naukowe na ktore sie powolujesz lub ewentualnie na autorow tej tezy.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Greeg nie ma naukowych dowodow na teze, ze masturbacja oslabia wzrok, jesli uwazasz inaczej, poprosze o zrodla naukowe na ktore sie powolujesz lub ewentualnie na autorow tej tezy.

masturbacja-powoduje-problemy-ze-wzrokiem.jpg
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hahahahahaha, na szczescie mnie chyba tez problem nie dotyczy, bo dosc wyraznie widze, co jest napisane, acz!!! Oczy bola od patrzenia na to zdanie.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To co jest napsiane na obrazku chyba kazdy bedzie widzial niewyraznie, bo to specjalnie jest tak zrobione, poza tym nawet jesli wzrok mozna miec slabszy od masturbacji to tez sa inne czynniki od jakich sie psuje.
Ja nie mam potrzeby masturbacji i nie lubie tego, ale wzrok mam slabszy - od kompa.
 
Do góry