Maseczka do włosów

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hej, niedawno kupiłam maseczkę do włosów bo były troszkę zniszczone i muszę przyznać że całkiem nieźle się sprawdza.Najpierw miałam Nivea, a teraz Dove do włosów rozjaśnianych i w związku z tym chciałam zapytać czy też używacie takiego rodzaju kosmetyków do włosów, jakiej firmy i jakie są wasze ogólne opinie na ich temat.Pozdrawiam
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja używam aktualnie Herbal Essences taka pomarańczowa. Jest do włosów farbowanych (ja mam naturalny kolor), ale i tak super odbudowuje, włosy pachną na kilometr przez całe 2 dni, są lśniące, puszyste, mięciutkie, normalnie niebo :) Polecam, nawet dla tych niefarbujących!

Maseczkę stosuje się raz na tydzień, mam nadzieję, że pamiętacie o tym :) Nie należy przesadzać!
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Eeee nie wiedziałam że coś takiego istnieje xD
Ja strasznie nie lubie trzymać jakiejś odżywki na włosach długo a potem spłukiwać. Denerwuje mnie że wszystko mi kapie z każdej strony.
Jak długo taką maseczke trzeba trzymać? Jak to jest?

W sumie mogę się rozejrzeć czy jest jakaś czekoladowa albo kokosowa :D Skoro kataryna mówi że intensywnie pachną to oh ah xD
Chyba że ktoś mi tutaj powie czy są kokosowe lub czekoladowe? ^_^
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ja maseczki jedyne jakie uzywam to przy farbie do wlosow jest maseczka, jest super wlosy sa poniej tak miekkie ze szok, uzywam tez fluidu z schaumy do wlosow farbowanych tez jest ok i dla leniwych(jak ja)nie trzeba go splukiwac

wiola z avonu wiem ze jest maseczka kokosowa ;)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Na mojej nie pisze że używa się jej raz na tydzień...ja używam ok 2,3 razy na tydzień.
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Używam i polecam maseczke Pantene Pro-V z serii Restauratives ( czy jakos tak ;) ). Włosy są naprawde miekkie i łatwo się rozczesują. Biorąc pod uwagę to że farbuje włosy już przeszło dwa lata, maseczka, odżywka jak i szampon zdziałały cuda :) Używam jej przy każdym myciu, nie ma tam chyba żadnych ograniczeń co do stosowania.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja polecam bardzo maseczki Nivea, mają dodatkowo drobne "kuleczki" poprawiające stan włosów. Ładnie pachną i nie obciążają włosów, bynajmniej moich i mojej mamy. Mogę polecić też dove tylko mi osobiście troszkę nie odpowiada zapach, pachnie jak większość produktów dove do włosów, jak dla mnie za mdło ale na włosy działa super.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz poprawić stan włosów albo problem z rozczesywaniem to gorąco polecam :) naprawdę warto.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wiola - przed nałożeniem czegokolwiek na włosy czy to odżywka, czy maseczka, wyciskaj je z wody! Właśnie po to, by nie kapały, ale nadal były mokre.
Ja po nałożeniu maseczki nakładam czepek i na to ręcznik i tak chodzę parę minut :p Nie jest źle, włosy są cudowne, więc warto trochę czasu poświęcić.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Też zakładałam czepek kiedyś, ale teraz nie mam czasu :D więc zakładam go tylko jak mam chwile dla siebie :D
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Moja mama kupila w sklepie fryzjerski Placenta- krem pielegnacyjny do włosów z wyciagiem z łożysk. Trzeba ja trzymac okolo 30 min na wlosach ale jest naprawde dobra polecam szczegolnie na wlosy suche i zniszczone i trudne w ukladaniu sie
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Martunia - z łożysk ? :mruga:

Wiola - przed nałożeniem czegokolwiek na włosy czy to odżywka, czy maseczka, wyciskaj je z wody! Właśnie po to, by nie kapały, ale nadal były mokre.
Ja po nałożeniu maseczki nakładam czepek i na to ręcznik i tak chodzę parę minut Nie jest źle, włosy są cudowne, więc warto trochę czasu poświęcić.
Ja zawsze wyciskam ! Jakbym nie wyciskała to dopiero byłabym mokra :p
Może za słabo wykręcam? Ahh a może wykręcić i troche ręcznikiem wytrzeć? Jeju.... ja to mam problemy :D
Dobra.. dam rade :D
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja zawsze wyciskam, chwilkę czekam i znowu wyciskam i jak już nie kapie to nakładam :D i jest OK :D
a z tymi łożyskami to może rzeczywiście skuteczne...ale jakoś odraza mnie...może dlatego że moje włosy ni są w opłakanym stanie...tak to bym inaczej na to patrzyła...
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
najlepsza na świecie maska do włosów to apteczny Wax, jeden z niewielu kosmetyków który mogę polecić z czystym sumieniem ;)
Fryzjerka nie chce mi wierzyć, że dzień w dzień od 3 lat myje, suszę suszarką i prostuje włosy, bo najzwyczajniej powinnam nie mieć już połowy, a po kuracji Wax'em są takie mięciutkie i błyszczące jakby nigdy prostownicy na oczy nie widziały ^_^
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
najlepsza na świecie maska do włosów to apteczny Wax, jeden z niewielu kosmetyków który mogę polecić z czystym sumieniem
Fryzjerka nie chce mi wierzyć, że dzień w dzień od 3 lat myje, suszę suszarką i prostuje włosy, bo najzwyczajniej powinnam nie mieć już połowy, a po kuracji Wax'em są takie mięciutkie i błyszczące jakby nigdy prostownicy na oczy nie widziały
oo brzmi zachęcająco, chętnie bym wypróbowała ;)
a ile kosztuje tak około i czy mogłabyś dać zdjęcie jakieś? żebym miała pewność co kupić ;)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
kosztuje ok. 20-25 złotych, wszystko zalezy od apteki :p
opis produktu ze zdjęciem
opinie na wizażu ;)

a tak apropopopo :D
z domowych sposobów polecam nałożyć na włosy podgrzany olejek rycynowy, nałożyć czepek, ręczniczek i do spania, rano olejek zmyć szamponem, u mnie sprawdza się świetnie ;)
(olejek łatwo można podgrzać przy okazji zaparzania herbatki, wystarczy nalać go na spodeczek, a następnie umieścić spodeczek na szklance ze świeżo zalaną herbatką, herbatka się ładnie zaparzy a olejek dobrze podgrzeje ^_^)
 

Greenafik

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
31
...'lekka maseczka ekspresowa pielegnacja' tania, ładnie pachie, chyba działa :p ja uzywam wersje 'pielegnacja blond'...

acha z Graniera :p , lubie bo z ekstraktu owocowego xD
 
Do góry