Maść Scalp 8 Body Ointment

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Ostatnio wypowiadałem się w temacie http://www.forumowisko.pl/topic/185916-dr-michaels-dermokosmetyki-luszczyca/ na temat żelu tej marki, jest zainteresowanie tematem, dostałem na priva kilka pytań na temat działania maści, nie chce mi się wszystkim odpisywać z osobna dlatego tworzę temat.

Maść 50g Dr Michaels (Scalp 8 Body Ointment)

Zastosowanie: łuszczyca

Sposób użycia:
Przemytą (w tym celu zaleca się stosowanie Żelu myjącego Dr Michaels) i osuszoną skórę posmarować Maścią Dr Michaels.
Maść należy wmasować w skórę okrężnymi ruchami w obrębie zmian chorobowych. Wskazane jest stosowanie maści dwa razy dziennie - rano i wieczorem.
Na owłosioną skórę głowy zaleca się stosowanie maści tylko w przypadku pojedynczych, niewielkich ognisk chorobowych.
Najlepsze efekty stosowania maści we wspomaganiu leczenia łuszczycy można osiągnąć w połączeniu z pozostałymi produktami z serii Dr Michaels(żel myjący, tonik pielęgnacyjny).
Zalecany czas kuracji: 4-6 tygodni

Składniki:
Triticum yulgare Germ Oil, Prunus Amygdalus Dulcis, Oenothera Biennis, Petrolatum, Simmondsia Chinensis, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Paraffinum Liquidum, Carrageenan, Daucus Carota, Fruit Acid Complex, Lavandula Augustifolia, Melaleuca Alternifolia Oil, Citrus Bergamia, Santalum Album Oil, Pogostemon Cablini Oil, Pinus Palustris Oil, Pelargonium Graveolens, Citrus Sinensis, Citrus Aurantium Amara Oil, Calendula Officinalis, Boswellia Carteri OiI, Cymbopogon Nardus, Stellaria Media, Chamomilla Recutita, Sesamum Indicum, Commiphora Myrrha Oil, Emu Oil, CI 77947.


Uwagi osobiste:
Maść jest wydajna, starcza na ok 4-5 tygodni, przy nawilżaniu 2 razy dziennie. Dibrze nawilża,
efekty, tj. znaczne ograniczenie łuszczenia się skóry oraz zniwelowanie swędzenia - po dwóch tygodniach od rozpoczęcia stosowania.
Strona WWW producenta: http://drmichaels.com.pl/pl/p/Masc-50g-Dr-Michaels-Scalp-8-Body-Ointment/76
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Potwierdzam, maść dobra jedna z lepiej nawilżających/natłuszczających jakie używałam. Dodatkowo ma ładny zapach.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
też nie uważam żeby był szczególnie drogi, w porównaniu do innych tego typu.
 
Do góry