masa Solna

xagnix

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań :)
Mam mały problem.
Muszę zrobić do żłobka figurki z masy solnej. Znalazłam jakieś przepisy na to coś xD, ale nie wiem co mam potem z tym zrobić, jak zrobić figurki...
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Co to znaczy: jak zrobić? Normalnie-ulepić tak jak np. z plasteliny, a jak wyschnie masa, to pomalować. Dobrej zabawy życzę! ;)
 

xagnix

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań :)
Dobra, jak zrobię to 'ciasto' to od razu mam robić figurki? I potem, tak słyszałam, pod grzejnik położyć.... tak jakoś znajoma robiła xD
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Raczej odrazu, bo z upływem czasu ciasto będzie wysychać i twardnieć. Jak już je ulepisz, połóż blisko kaloryfera czy czegoś takiego, tylko nie na nim, bo mogą popękać. Potem pomaluj. wszystko. :D
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Poźniej można jeszcze lakierem bezbarwnym żeby były atrakcyjniejsze :)
 

blondi123d

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
a na h*j ci to potrzebne?
a może ktoś mi pomóc?

1.Wybierz zbiorowość statystyczną składającą się z około 30 jednostek.Zbierz informacje na temat dwóch jednostek statystycznych dotyczących tej zbiorowości.
2.Przedstaw zebrane informacje w postaci uporządkowanego szeregu indywidualnych wartości cech.
3.Przedstaw zebrane informacje w postaci szeregów statystycznych
4.Przedstaw zebrane informacje w postaci graficznej:
a.metoda powierzchniowa (prostąkąty lub koła)
b.metoda obrazkowa lub wiedeńska
 
K

kinga_sc

Guest
a może ktoś mi pomóc?

1.Wybierz zbiorowość statystyczną składającą się z około 30 jednostek.Zbierz informacje na temat dwóch jednostek statystycznych dotyczących tej zbiorowości.
2.Przedstaw zebrane informacje w postaci uporządkowanego szeregu indywidualnych wartości cech.
3.Przedstaw zebrane informacje w postaci szeregów statystycznych
4.Przedstaw zebrane informacje w postaci graficznej:
a.metoda powierzchniowa (prostąkąty lub koła)
b.metoda obrazkowa lub wiedeńska
czy ty sama nie mozesz pomysles? juz jedno zadanie z polaka widzialam... myslisz, ze ci ktos tu mapke namaluje?
 
Do góry