Marzyliście dzisiaj?

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Ja zazwyczaj marzę jadąc do szkoły autobusem albo leżąc w łóżku przed snem. A marzenia są każdemu jak najbardziej potrzebne, ludzie, którzy marzą, są szczęśliwsi :) . Wiadomo, żeby nie robić tego cały czas, bo wtedy człowiek zapomina o codzienności. Ale takie "odloty" czasami są ok :) .
 

Julka178

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
ja codziennie marze ;D nocą :p jak leze juz w lozku ;) hehe tzn. nie tyle marze co fantazjuje ;D haha i wszystko jasne ;D :p
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Ja zazwyczaj marzę przed snem :D totalne przeniesienie w świat fantazji :D albo czasem przed kompem :D:D
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
Marzę bardzo często. To świetna alternatywa dla naszej szarej rzeczywistości. Mocno obniża poziom frustracji.
Najczęściej marzę o podróży w jakieś niesamowite miejsce.
A często też prozaicznie - o dużym domu i dostatnim życiu w spokoju i bez zmartwień.
Bez przerwy marzę o tym, żeby moja Ukochana wyzdrowiała i mogła cieszyć się życiem tak jak inni.
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
Odpływanie w marzenia to bardzo dobry sposób na szybkie zapadnięcie w sen. Ja marzę wtedy o tym, że spełniają się moje marzenia i jest przy mnie ktoś, komu mogłabym powierzyć całe swoje życie :zakochany: Jeszcze się taki ktoś nie pojawił.. Ważne, że jest przy mnie przynajmniej każdego wieczora :)
Piękne krajobrazy, pogoda, potrafię wszystko to poczuć tak jakby było prawdziwe :zamknijoczy: A im bardziej się w to wgłębiam, tym szybciej zasypiam :D
W dzień, kiedy mam chwilę wolnego czasu, np. jadę autobusem, też lubię się oddawać marzeniom. To takie przyjemne uczucie, żadnych problemów, sielanka, wszystko idzie po mojej myśli, jest błogo i ciepło.. I zawsze żałuję, kiedy muszę to przerwać <_<
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ja też marzę przed snem głównie, ale czasami zdarza mi się taki chwilowy odlot w ciągu dnia :p
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Również często marzę. W wyobraźni najfajniejsze jest to, że nikt jej nie moze ograniczyc...
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Marzenia to chyba podstawa mojej rzeczywistości..Maże o tym aby przenieść się w czasie do dnia kiedy miałam 4 lata.
 

Mała.a.Wariat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Utopia.
Świat wizualizacji, marzeń i odgrywania w głowie różnych hipotetycznych rozwiązań jednej sytuacji to jedna z moich ulubionych form lenistwa.

A czego dotyczą me marzenia tego nie zdradzę. Dlaczego? Uważam, że marzenia mówią o człowieku znacznie więcej niż jakiekolwiek suche fakty, a ja nie mam skłonności do ekshibicjonizmu. ;)

Z marzycielskim pozdrowieniem. ;)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
..........dziś nie marzyłam (jeszcze :D)

........ale wczoraj cały dzień............. :D
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
biały mężczyzna nie marzy tylko dąży do celu
jeśli jakiś cel nie ma szans, żeby być zrealizowany, to biały mężczyzna nie widzi sensu nad nim deliberować
 

Xnnad

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja marzę o takich rzeczach, które są realne i to bardzo tylko trudne do osiągnięcia, że tak powiem :D Jak sobie tak pomarzę to potem życie wydaje mi się szczęśliwsze...

Ostatnio to tylko o takiej jednej rzeczy marzę nie powiem jakiej xD
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Stąpam twardo po ziemi , marzyć zdarza mi się bardzo rzadko lecz nie mówię że wcale .
A więc ostatnio marzyłem o tym by komuś przyszedł rozum do głowy .
 
Do góry