Marynarka

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Dostalem od dziadka nigdy nie noszona, ale bardzo stara marynarke(ok 40 lat). Czy moge sie w nia ubrac np. do szkoly? Powiedzcie prosze co o niej sadzicie. Mnie sie podoba, ale nie jestem pewien czy innym rowniez. TYLKO BLAGAM NIE PISZCIE ZEBY NIE ZWRACAC UWAGI NA INNYCH, JA CHCE OBIEKTYWNYCH OPINII, A NIE PORAD ZYCIOWYCH.

OTO LINK DO ZDJECIA
 

Demon3300

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Puerto Rico
Ja uważam, że je dosyc fajna, jakby jeszcze ktoś pomógł Ci coś do tego dobrac to może by wyszło coś fajnego :D Ja niestety nie wiem co Ci doradzic dobrac bo nigdy nie umiałem dobierac ciuchów :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
a mi się nie podoba.
i rurki uważam za coś okropnego.
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
Marynarka jest fajna, bo z klimatem ;) ALe rurki odradzam ( ble ;p ) , lepiej do standarowo skrojonych.

Na kapelusz sie odwaz ;)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
mocno zwężane dżinsy tzw. rurki i ta marynarka to byłoby świetne połączenie, będziesz tak brytyjsko wyglądał, za:cenzura:isty oldsql BB)
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
A propo brytyjskiego wygladu, to marynarka zostala uszyta na zamowienie w firmie Leslie Powell w Manchasterze, ktora z tego co wiem nadal istnieje.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
A propo brytyjskiego wygladu, to marynarka zostala uszyta na zamowienie w firmie Leslie Powell w Manchasterze, ktora z tego co wiem nadal istnieje.
w tej chwili takie marynary chodzą w sklepach po 180-200 zł (sam widziałem i mierzyłem) więc polecam zobacz na ten teledysk (styl wokalisty ma za:cenzura:isty klimat też ma marynare i dżinsy rurki):
http://www.youtube.com/watch?v=FOHCmr8shWc
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
mam nawet podobna fryzure do tego kolesia z teledysku :D

A w jakim sklepie widziales te marynary? bo ja sie rozgladalem i niczego w tym stylu nie moglem znalezc, same sztruksy i paski tylko.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
mam nawet podobna fryzure do tego kolesia z teledysku :D

A w jakim sklepie widziales te marynary? bo ja sie rozgladalem i niczego w tym stylu nie moglem znalezc, same sztruksy i paski tylko.
trzeba wiedzieć gdzie szukać ;) w H&M tam mają sporo takich ubrań oldsqlowych. Jeśli chodzi o fajne marynarki to warto przy nowej dostawie wpaść do ciucholandu bo ja wyhaczyłem kiedyś za 14zł za:cenzura:istą włoską marynarkę w prążki jak nową, a jakościowo lepsza niż te za 250zł, no ale też trzeba trafić bo czasami jest shit ;)
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
fajna marynarka, ja bym w takiej chodził, ale w rurki bym sie nie ubrał jestem zwolenikiem dzinsów lekko poszerzanych z lekim wzorkiem albo jakieś fajnie ale rurki nie:D ale marynarka pierwsza klasa:D
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Oooo... Zupełnie nie w moim stylu, spodnie rurki brrr, wrrr i wszystko inne...
W ogóle strój nie w moim typie. Na pewno wywołał by u mnie lekki uśmiech ;)
Co nie oznacza, że nie jest ta marynarka fajna. Pytałeś o zdanie, więc się wypowiadam :)

Pozdrawiam.
 
Do góry