Marichuana a sport

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Witam mam pytanie czy spalenie np sztuki we dwóch jest szkodliwe gdy w niedziele mam zawody (podnoszenie ciężarów) czy może to sie na mnie jakoś odbić nw np: utrata sił złe samopoczucie ?




ps:czy zioło szkodzi na mięśnie ?




proszę o szybką odpowiedź
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Nie chce nic mówić nie moja sprawa, rób co chcesz, ale ja swego czasu kiedy popalałem rozleniwiłem się do tego stopnia, że nie uprawiałem żadnego sportu przez jakiś okres czasu. Nie byłem nałogiem ale odeszły chęci. teraz jest dobrze bo od paru lat regularnie zajmuje się sportem ale tobie nie polecam jeżeli zalezy ci na wynikach.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Nie o to chodzi ja mam silną wole pale okazyjnie jak ktoś zaprosi sam nigdy nie kupuje i sie nie wpraszam. Chodzi mi o to czy szkodzi
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Mamy ale to nie piłka że biorą całą drużyne pod badania biorą takich co np od poprzednich zawodów zrobił wynik 20 kg + bo jest to wtedy podejrzane o ,,koxy''
 

anaximander

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
31
Punkty reakcji
4
Wątpię, żeby tak mała ilość miała jakiś duży wpływ na samopoczucie, chociaż to pewnie uzależnione od tolerancji Twojego organizmu na takie specyfiki.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
ok mam odpowiedz zjarałem tą sztuke do tego 2 piwka i dzisiaj sie dobrze czułem także spokojnie ;p
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jaskólskiemu (trójskoczek) lekarze zalecili palenie, bo bez tego postepowała jego choroba Burgera w obrębie palucha (duży palec u nogi).
Wpływ marychy nie jest jeszcze zbadany, A jej wpływ na wyniki będzie wiadomy po iluś tam próbach.
Chcesz być badaczem?.
Odradzam, bo nic pewnego nie wiadomo
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Dzięki za odpowiedzi i potwierdzam jakby ktoś miał podobne pytania pale nie raz kilka razy na tydzień ze 2-4 ale to takie bogatsze tygodnie i czuje sie świetnie nie czuje sie uzależniony raz nie paliłem 3 tyg i mną nie ,,trzęsło'' ;p a wynik idzie z paleniem czy bez ;p
 
Do góry