Mandriva 2008 PowerPack Pytanko

Maax

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Witam
chce zaczac prace na bezpiecznym systemie wiec wybralem Linuxa :p wybralem Mandriva 2008 PowerPack i teraz mam pytanko wiem ze ona jest platna ale ja z kads mam za darmo :p i czy przy instalacji tego linuxa bedzie pisalo ze jest potrzebny klucz aktywacji tak jak do jest podczas instalacji Windowsa ?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
za darmo jest mandriva free, bez kodeków, bez sterów graficznych itp (ktore sam mozesz gograć). a jesli masz powerpac to chyba tam nie ma klucza ani aktywacji. Nie mialem nigdy mandarynki ale mialem np. płatne suse w pudełki i tam nie bylo zandych kluczy, zadnych aktywacji.

Na przyszlosc polecam zainteresowanie sie rownierz niekomercyjnymi odmianami linuksa, naprawde niczym nie ustępują płatnym, wrecz przeciwnie, tyle ze mogą być troche trudniejsze dla poczatkujacych (wyjatek ubuntu).
 

Scary

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mam to wiedziec??
Ten test jest lipny szczerze mowiac. mandriva naprawde nie polecam chyba ze ktos chce sie zrazic do linuksa. Co do ubuntu to nawet nie zly, ale dla poczatkujcych zdecydowanie lepszy bedzie Linux Mint. to distro ma w sobie wszystko co niezbedne do pracy zaraz po instalacji. Kodeki, flasha, jave, amaroka, wszystko. A nie kazdy ma neta (albo czas..) na dosciaganie brakujacych czesci systemu. Pozatym stabilnoscia i
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
Witam
chce zaczac prace na bezpiecznym systemie wiec wybralem Linuxa :p wybralem Mandriva 2008 PowerPack i teraz mam pytanko wiem ze ona jest platna ale ja z kads mam za darmo :p i czy przy instalacji tego linuxa bedzie pisalo ze jest potrzebny klucz aktywacji tak jak do jest podczas instalacji Windowsa ?

Ja miałem Mandrivę 2007 Xtreme i żadnych kluczy nie wpisywałem :)
 

paszczak000

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Nie spyta Cię o klucz. Klucz jest Ci potrzebny jak chcesz korzystać z strefymandrivy.
 
Do góry